PİRE İLAÇLAMA İLE İLGİLİ HERŞEY

Pireler İstanbul‘da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Çatı Aralarında, Bodrum Katlarda, Evlerde, Ofislerde, Gıda İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Pire İlaçlama ciddi iştir pirelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Güvenirliği ve sonuçları test edilmeyen pire ilaçları bilinçsiz kullanılmamalıdır. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Haşere Kontrol Servisiyiz. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Pire ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Kadıköy, Beşiktaş, Sarıyer, Fatih, Beylikdüzü, Şişli, Ataşehir, Bakırköy ve Beyoğlu ilçeleri olmuştur. İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Pirelerin Biyolojisi

Pire İlaclamaPireler Konakçı olarak kullandıkları canlının kanını emerek beslenen yarı asalak canlı türüdür. Yaşadıkları canlıların kanları ile beslenip onlarda kaşıntı kızarıklık dışında FAD adı verilen evcil hayvan hastalığı bulaştırmaktadır. Ortalama 3 mm boyunda olan bu haşere yapılı arka ayakları ile dikkat çekmektedir. Güçlü arka ayakları sayesinde pireler diğer bütün canlılar içerisinde boylarına oranla en yüksek mesafeye sıçrayabilen canlılardır. Bir pire kendi boyunun yaklaşık 245 katı kadar mesafeye sıçrayabilir. Başlıca pire türleri; ev piresi, toz piresi, tavuk piresi, evcil hayvan piresi ve evcil kuş piresi gibi 5 türe sahiptir. Dünya üzerinde çeşitli boy ve özellikte 1900 çeşit pire türü vardır.

Pire Mücadelesi

Pireler konakçı olarak genellikle kedi, köpek veya çatılarda ki güvercin yuvaları sebebiyle çevreye yayılmaktadır. Pireler insanları konakçı olarak kullanmazlar yalnız deri üzerinde kaşıntı ve kızarıklık gibi rahatsızlıklar verirler. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. İstanbul Pire İlaçlamasın da en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Pire İlaçlama Hizmet Bedeli

Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Pire İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =60-80 TL
  • 100-150      m2            =70-90 TL
  • 150-250      m2            =80-120 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Pire ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Sinek İlaçlama

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.