Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Batı Böcek ilaçlama, Beylikdüzü ilçesinde uzman ilaçlama personeli ve 2021’nin en modern, etkili yöntemleri ile ilaçlama hizmetini 7/24 sunmaktadır. %100 garantili ve ekonomik ev ilaçlama hizmeti her türlü haşere sorunu için geçerlidir.

Evde, iş yerinde , okulda, hastanede nerede olursa olsun tüm haşerelerden kurtulmak için firmamızın 0850 304 22 84 kurumsal numarasını hemen arayabilirsiniz.

Beylikdüzü, İstanbul’un son yıllarda en çok gelişme kaydeden ilçelerinden biridir. Bu gelişmişlik yüksek oranda nüfus yerleşimi ve bununla birlikte artan haşere popülasyonu demektir.

Firmamız Beylikdüzü’de onlarca çeşit haşere türüyle mücadele etmiş ve bu mücadele sonucunda %100 e yakın başarı elde etmiştir. İstanbul’un En İyi Böcek İlaçlama şirketi olan firmamıza ulaşarak bu haşerelerden % 100 garantili bir şekilde kurtulma imkanına sahipsiniz. Hemen (0212) 909 38 34 numarasını arayabilirsiniz.

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık nüfusuna sahip şehridir ve şehirde yaşayan insanların farklı farklı sorunları vardır. Bunların bazısı beşeri sebeplerden kaynaklansa da, bazı sorunlar da şehrin doğası ve ikliminden meydana gelmektedir.

İstanbul nemli iklimi, ılımanlığı ve denize kıyısı olması nedeniyle birçok böcek türüne de ev sahipliği yapar.  İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi, Beylikdüzü’nde yaşayanlar da böceklerden şikayetçidir.

Beylikdüzü Böcek İlaçlama Şirketleri

Birçok kişi Beylikdüzü böcek ilaçlama firmalarına başvurmakta ve evlerini veya iş yerlerini saran böceklerden kurtulmaya çalışmaktadır. Çünkü böcekler hem evin pis bir görünüm almasına neden olmakta, hem de insanlarda çeşitli sağlık sorunlarına neden olmaktadır.

beylikdüzü böcek ilaçlamaFakat birçok kişi, başvurdukları böcek ilaçlama firmasının yeterince iyi hizmet vermediğinden, ilaçlama bittikten bir süre sonra böceklerin tekrar görülmeye başladığından ve evde kötü bir koku kaldığı gibi konulardan şikayet eder. Bunun temel nedeni, internette Beylikdüzü böcek ilaçlama hizmeti verdiğini iddia eden birçok firmanın, profesyonellikten uzak şekilde, hijyen kurallarını hiçe sayarak hizmet vermesidir.

Batı Haşere Kontrol firmasına internetten üzerinden ulaşarak, gerçek bir böcek temizliğine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu alanda oldukça yetkin olan firmamız, İstanbul’un iki yakasına da hizmet vermektedir.

Beylikdüzü’nde yaşayan vatandaşlar, firmamıza kolaylıkla ulaşıp  Avrupa Yakası böcek ilaçlama hizmetinden faydalanabilirler. Bize ulaşmanızdan oldukça kısa bir süre sonra evinize gelinerek böceklere müdahale edilecek ve geride hiçbir hijyen problemi kalmayacaktır.

Çünkü firmamız, bu alanda profesyonel olarak çalışan personele, son teknoloji ekipmana ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlara sahiptir.

Beylikdüzü Fare İlaçlama Servisi

İnsanları, böcekler ve diğer haşereler kadar rahatsız eden, belki de evlerinde görmekten en çok çekindikleri zararlı canlılar farelerdir. Fareler, hijyen sorununun oluştuğu yerlerde kolayca ortaya çıkarlar.

Ayıca, fareler gruplar halinde yaşayan, tek başlarına kolay kolay hayat sürmeyen sosyal canlılardır. Bu da, fare görülen bir yerde, aynı fare sürüsünden başka fareler de olabileceği anlamına gelir.

Bu yüzden, bir fare ile karşılaştığınızda, mutlaka kısa süre içinde güvenilir bir haşere kontrol firmasıyla  iletişime geçmeli ve gerekli önlemleri almalısınız.

Günlük hayatta karşılaşabileceğimiz genel olarak üç fare türü vardır. Bunlar, ev fareleri, çatı fareleri ve lağım fareleridir. Evde görülmesi en büyük hijyen problemine sebep olacak tür, kesinlikle lağım fareleridir.

Lağım fareleri ile karşılaştığınızda kendi kendinize sorunu çözmeye çalışmak yeterli olmayacaktır.  Fareler, mikrop taşıma özellikleri yüksek olan canlılardır.

Beylikdüzü Fare İlaçlama Yöntemleri

Bunun yanında, sıcak kanlı hayvanlardır ve memelilerdir. İnsan da bir memeli olduğundan, fareyi zehirleyebilen bir madde insanı da yüksek ihtimalle zehirleyecektir.

Bu yüzden, fare ilaçlama işlemi yapılırken kullanılan ilaçlara, kullanılan ekipmana ve ilacın ne kadar süreyle etkilenen alanda kalacağına dikkat edilmelidir. Firmamız, farelerle mücadele işlemi için birkaç farklı yönteme başvurmaktadır.

Bu yöntemlerin hangisinin kullanılacağına, düzgün şekilde durum değerlendirmesi yapılır ve karar verilir.  Farelerle mücadele için kullanılacak yöntemler arasında, istasyon mum blok ile ilaçlama yöntemi, pelet serpme ile ilaçlama yöntemi ve Bayer Rodilon Paste Zehir ile ilaçlama yöntemi bulunmaktadır.

Farelerin sayısına, türüne, ilaçlama yapılacak alanın durumuna bakılarak bu yöntemlerden uygun olan seçilir ve uygulanır.

Beylikdüzü Pire İlaçlama Yöntemleri

Pireler de, en az böcekler ve fareler kadar rahatsız edici ve hijyen sorunu yaratan canlılardır ve en kötü özellikleri de inanılmaz bir çoğalma hızına sahip olmalarıdır. Pireler, genelde insanların evine kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar üzerinden girerler.

Pireler asalak canlılar olduklarından, kedi ve köpekleri konak olarak kullanırlar. İnsanları konak olarak kullanmasalar da ısırıklarıyla rahatsızlık verirler.

Pire ısırıkları, ciddi şekilde kaşıntıya neden  olurlar ve görüntü anlamında da oldukça rahatsız edicidirler. Bu yüzden, birçok insan pire ilaçlama firmalarına başvurarak evini saran pirelerden kurtulma yolları aramaktadır.

Pirelerle mücadele geleneksel yöntemler etkili olmayacaktır. Evi pire sardığını fark ederseniz, mutlaka ilaçlama yaptırmalı ve tamamından tek seferde kurtulmalısınız.  Firmamız, pire mücadelesi konusunda da oldukça tecrübelidir ve etkili yöntemler kullanmaktadır.

Sıkılıkla kullanılan iki yöntem, kokusuz ilaçlama yöntemi ve kokulu ilaçlama (ulv) yöntemidir. Evin durumuna bakılarak bu iki yöntemden biri kullanılarak ilaçlama yapılır.

Firmamızdan sadece pire konusunda değil, yaz aylarının en kötü yanı olan sivrisinekler ve karasinekler konusunda da yardım alabilirsiniz. Sivrisinek ilaçlama konusunda da oldukça iddialı olan firmamız, istediğiniz hijyeni size en kaliteli şekilde sunacaktır.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

NOT: Makalemize Yıldız vererek puanlama yapabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 5 Average: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
Sorun, Cevaplayalım.
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0541 742 40 21