21 Temmuz 2015

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama ve daha bir çok haşere türünün ilaçlamasında İstanbul’un her ilçesinde yoğun bir şekilde hizmet verilmektedir.

İstanbul genelinde verilen bütün ilaçlama hizmetleri Batı Böcek İlaçlama Firması bünyesinde bulunan İlaçlama servisleri ve İlaçlama Firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Batı Haşere Kontrol Firması merkezi Bahçelievler’de olan ve İstanbul genelinde Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında olmak üzere iki adat şubesi ve il genelinde acil ilaçlama hizmeti vermek amacıyla bekleyen sekiz adet mobil halde tam donanımlı ekip aracı bulunmaktadır.

Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

Avrupa Yakasında Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama FirmasıKurulduğu günden itibaren hizmet politikaları merkezine % 100 Müşteri Memnuniyetini alan ve İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama uygulamalarında yüzlerce müşteri memnuniyetini arkasına alan bir firmayız.

İstanbul’un her ilçesine 1 saat içinde haşere ilaçlama hizmeti sunan firmamız Garantili Çözümleri En Uygun Fiyata sunmaktadır. Batı Haşere Kontrol Firmamız siz değerli müşterilerimize acil müdahale amacıyla 7/24 hizmet vermektedir.

İlaçlama ciddi iştir. Hem kendi sağlığını hemde sizin sağlığınızı tehlikeye atan kişilere ilaçlama yaptırmayın sağlığınızdan olmayın. Avrupa Yakasında Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler:

Arnavutköy Böcek İlaçlama Servisimiz

Avcılar Haşere İlaçlama Servisimiz

Bağcılar Böcek İlaçlama Servisimiz

Bahçelievler Haşere İlaçlama Servisimiz

Bakırköy Böcek İlaçlama Servisimiz

Başakşehir Haşere İlaçlama Servisimiz

Bayrampaşa Böcek İlaçlama Servisimiz

Beşiktaş Haşere İlaçlama Servisimiz

Beylikdüzü Böcek İlaçlama Servisimiz

Büyükçekmece Haşere İlaçlama Servisimiz

Esenler Böcek İlaçlama Servisimiz

Esenyurt Haşere İlaçlama Servisimiz

Eyüp Haşere İlaçlama Servisimiz

Fatih Böcek İlaçlama Servisimiz

Gaziosmanpaşa Haşere İlaçlama Servisimiz

Kağıthane Böcek İlaçlama Servisimiz

Küçükçekmece Haşere İlaçlama Servisimiz

Sarıyer Böcek İlaçlama Servisimiz

Şişli Haşere İlaçlama Servisimiz

Zeytinburnu Böcek İlaçlama Servisimiz

Avrupa Yakasında Haşere İlaçlaması Yaptığımız Alanlar

Alanında uzman personelimizin İstanbul genelinde verdiği hizmetler içerisinde Avrupa Yakasında daha sıklıkla haşerelere karşı mücadele verdiğimiz alanlar şunlardır:

Evler: En yoğun olarak bulunan haşere türü hamam böcekleridir. Hemen hemen her evde bulunan hamam böcekleri yoğun olarak yiyecek kaynağından dolayı mutfakta ve sıcaklık kaynağından dolayı banyoda bulunurlar. Nadir olarak fare, akrep, örümcek, tatarcık sineği ve sivrisineklere karşı ev ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Marketler: İçeride bulunan raflar, reyonlar ve yaş meyve – sebze depolanan alanlarda sıkça ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Otoparklar: Genellikle fare ilaçlaması hizmeti verdiğimiz alanlar arasında yer alırlar.

Gemiler – Yatlar: Dinlenme yerlerinde ve genellikle gemi mutfaklarında hamam böceği ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Bodrumlar ve Bahçeler: Genel olarak fare ve örümcek ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Okul ve Dershaneler: Kantinler, Kafeteryalar ve Etüd odaları genel olarak ilaçlanmıştır.

Fırınlar ve Lokantalar: İmalathane kısımları ile birlikte daha çok sıcaklığın yoğun olduğu yerlerde yaşamını sürdüren kalorifer ve şark hamam böcekleri için ilaçlama yapılmıştır.

Pastahaneler: Genel olarak imalatın yapıldığı tatlının döküldüğü veya bulaştığı sıcak yerler küçük haşereler için hizmet verilirken; depo ve erzak istiflenen yerlerde nadir de olsa fare ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Apartmanlar: Ortak kullanım alanları, merdiven boşlukları, çatılar ve bodrumlarda görülen her türlü haşere için ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Alışveriş Merkezleri(AVM): Otopark kısımlarına genellikle fare istasyonları ile kemirgen kontrolü sağlanırken AVM içinde işletmeye göre farklılık göstermekle birlikte kokusuz veya jel ilaçlama hizmeti verilmiştir. AVM ilaçlama hizmeti birer haftalık rutinler ile yapılır.

Villa ve Siteler: Bahçeler için fareler için uygulama yapılırken bodrum ve çatı için kokulu ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır. Odalara, mutfaklara ve diğer kapalı ortak kullanım alanlarına haşerenin türüne göre kokusuz sıvı ilaçlama veya jel ilaçlaması yapılmaktadır.

Ofisler: Genellikle sıcak çalışma ortamlarında, arşiv dolapları ve lavabo etrafında konaklayan haşerelere yönelik ilaçlama hizmetleri verilmiştir.

Hastaneler: Fazla malzemelerin yerleştirildiği bodrum katlarda böcek ilaçlama ile birlikte fare ilaçlaması da yapılmaktadır.

Hasta odaları, ameliyathane, yeni doğan üniteleri ve yoğun bakım yerlerinde ilaçlamadan bir hafta öncesinde yapılan dezenfeksiyondan sonra bu bölgelere ilaçlama hizmeti verilmiştir. Hastane ilaçlama profesyonel olarak yoğun bir şekilde uygulama yaptığımız alanlardandır.

Haşerelerle Mücadele Kullandığımız Yöntemler

Jel İlaçlama Yöntemi: Sıvı ilaç uygulaması yapılmaya elverişli olmayan yerlerde genellikle gıda üretiminin yoğun olarak yapıldığı yerlerde sıkça uygulanan bir ilaçlama yöntemidir.

Kokusuz İlaçlama Yöntemi: Sıvı İlaçlama yapmaya uygun olan yerlerde, ev halkının evden çıkmadan yaptırabileceği, kısa sürede uygulanan, kokusuz ve renksiz bir ilaçlama yöntemidir.

Kokulu İlaçlama Yöntemi: Genellikle yoğun olarak kullanılmayan bodrumlar, otoparklar ve ambarlar gibi haşerelerin yoğun olarak bulunduğu yerlerde sıklıkla uygulanan bir yöntemdir.

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Sektöründe hizmet bedelleri arasında farklılıklar üst düzeydedir. Buna neden olan en başlıca şey yasal olmayan ilaçlama firmalarıdır. İlaçlama da en önemli unsurlar şunlardır:

1) Uygulama yapılacak alan için kullanılacak ilaçların kalitesi

2) Yapılacak ilaçlama için kullanılan cihazların yeterliliği ve uygulama yöntemlerinin kalitesi

İlaçlamanın fiyatını temelde belirleyen iki özellik bunlardır. Hal böyle olunca minimum 80 TL olması gereken Haşere İlaçlama Fiyatları 40 TL hatta bazen 30 TL gibi fiyatlara yapılmaktadır.

Bu durumda yukarıdaki 2 önemli unsurdan birinde esneklik sağlanarak ilaçlama yaptıran müşterilerin sağlıkları hiçe sayılmaktadır. Batı Haşere İlaçlama Şirketi olarak biz en modern uygulama cihazlarıyla ve ilaçlama da Dünya devleri arasında olan Bayer, Basf ve Syngenta firmalarının ilaçları kullanılmaktadır.

Haşere İlaçlama Sektöründe uzun yıllar hizmet verdikten sonra bizimle çalışmaya başlayan müşterilerimizin eski çalıştıkları firmalar hakkındaki tespitleri ile derlenmiş olan “Bizi Diğer İlaçlama Firmalarında Ayıran 5 Özellik” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Sonuç Olarak Neden İlaçlama Yaptırmalıyız?

İlaçlama son derece ciddi ve önemli bir iştir. Haşere İlaçlama sektöründe yaklaşık 400 adet yasal olmayan firma bulunduğu düşünülürse ve bu firmaların hemen hemen her kapıya kart ve yapışkan ilanlar astığı düşünülürse müşterinin haşere ilaçlaması için uygun ilaçlama firmasını bulması bir hayli zorlaşmaktadır.

Avrupa Yakasında Haşere İlaçlama Hizmeti alacak olan bir müşterinin çalışacağı böcek ilaçlama firmasından mutlaka İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası sahibi olup olmadığını kesinlikle öğrenmesi ve belgeyi görmesi gerekmektedir.

Sizde 1 Saat içerisinde her türlü haşereden sağlığınızı tehlikeye atmadan kurtulmak istiyorsanız hemen şimdi kurumsal numaramızı arayıp servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa: Sizin Haşereniz Hangisi?

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!