19 Şubat 2020

SÜMÜKLÜ BÖCEK İLAÇLAMA

Sümüklü böcekler yaz aylarında nemli ortamlarda bahçelerde, her türlü bitkide, parklarda çok fazla karşılaşılan bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Akışkan bir sıvı bıraktıkları için bu sıvı insanlar açısından zararlı olabilmektedir.

Sümüklü böcekler ile mücadele etmek için tek çözüm profesyonel bir firmadan ev ilaçlama hizmeti almaktır. İstanbul’da batı böcek ilaçlama 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir.

Dilediğiniz saatte bize ulaşarak sümüklü böceklerden yaşam alanlarınızı temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamız sadece sümüklü böcek ile mücadele etmiyor. Tüm haşere sorunlarınız için firmamızın 0850 304 22 84 numarasını arayabilirsiniz.

Batı böcek ilaçlama 2022 yılında da en modern teknikleri kullanarak ve %100 garantili olarak tüm haşereler için ilaçlama hizmeti vermektedir.

Sümüklü Böcekler İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Halı Yıkama Firmalarında, Evlerde, Bahçelerde, Villa Bahçelerinde, Gıda İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Sümüklü Böceklerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Haşere Kontrol Firmasıyız.

Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Sümüklü Böcek ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Esenyurt, Beylikdüzü, Eyüp, Kadıköy, Beşiktaş, Fatih, Bakırköy, Şişli, Ataşehir, Ümraniye ve Beyoğlu ilçeleri olmuştur.

İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Sümüklü Böcek Biyolojisi

sümüklü böcek İlaclamaHareketini sürünerek sağlayan sümüklü böcek, vücutların ürettikleri bir sıvı üzerinde hareket ederler. Yumuşak ve yapışkan gövdeli bu hayvanlar tatlı sularda yaşayan türleri ve karada nemli yerlerde yaşayan türleri de vardır.

Kışı dinlenerek geçiren sümüklü böcekler ilkbaharda faaliyete geçerler. Toprakta açmış oldukları 8-10 cm derinlikteki çukurlara 60, 70 arası yumurta bırakırlar. Sümüklü böcekler ılıman ve yağışın bol olduğu tropik yerlerde, nemli yerlerde, yeşillik alanlarda görülürler.

Sümüklü Böcek Mücadelesi

Sümüklü böcekler tarım alanlarında yetiştirilen sebze ve meyvelerin yapraklarını, filizlerini yiyerek gelişimini önler ve ekonomik zarar verirler.

Sümüklü böcek ilaçlama öncesi ilaçlama yapılacak alan sulanır ve böylelikle toprak altında saklanan sümüklü böceklerin ortaya çıkması sağlanır, toplu olarak müdahale yapılarak daha etkili sonuç alınır.

Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Sümüklü Böcek İlaçlamasında en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Sümüklü Böcek İlaçlama Hizmet Bedeli

Böcek ve Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır.

Uygun görülen ortalama İstanbul Sümüklü Böcek İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =100-350 TL
  • 100-150      m2            =350-400 TL
  • 150-250      m2            =400-550 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz.

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız.

Sümüklü Böcek ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numaralı kurumsal telefonumuzdan hemen iletişime geçebilirisiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Bizi Diğer Firmalardan Ayıran 5 Özellik

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!