SALYANGOZ İLAÇLAMA İLE İLGİLİ HERŞEY

Salyangozlar İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Ev Balkonlarda, Bahçelerde, Villalar, Gıda İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Salyangozlardan kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Böcek Kontrol Şirketiyiz. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Salyangoz ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Esenyurt, Ataşehir, Beylikdüzü, Eyüp, Kadıköy, Beşiktaş, Sancaktepe, Fatih, Şişli, Üsküdar ve Zeytinburnu ilçeleri olmuştur. İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Salyangoz Biyolojisi

Kabuklu Salyangoz İlaclamaSalyangoz, kabuklu bir yapıya sahip sürüngen bir hayvandır. Bu haşerenin kanı beyazdır. Sudan korkan bu haşerelerin, iskelet yapıları yoktur. Salyangozun kabuğu kıvrımlı olmakla birlikte kabuğunun son kıvrımı açıktır. Salyangoz, kabuğunun içine girerek, kaçar. Bu haşere türünün bitkilere zararı büyüktür. Nemli ve ılık hava koşullarına sahip yaşam alanlarında yaşamaktadırlar.

Salyangoz Mücadelesi

Salyangoz insanı ısırmaz ve zehirli değildir. Ancak bahçelere, yeşilliklere zarar verdikleri için rahatsız edicidirler. Salyangozlardan kurtulmak ilaçlama firmaları ile alınacak yardımla mümkündür. Bu haşereler çift eşeylidir ve bahar, yaz ayı geldiğinde çiftleşir. Salyangoz 10-15 gün sonrasında, her üremede yaklaşık 150-200 yumurta bırakabilmektedir. Yeterli sıcaklığa ulaştığında bu yumurtalar 15-20 gün sonra açılır. Sayıları çoğalırsa bitkilere daha fazla zarar verebilecek olan salyangoz ile mücadele gecikilmeden başlatılmalıdır. Salyangoz ilaçlama teknikleri sayesinde artık insanlar zahmete girmeden sağlıklı alanlara kavuşabilmektedir. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Salyangoz İlaçlamasın da en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Salyangoz İlaçlama Hizmet Bedeli

Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Salyangoz İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =60-80 TL
  • 100-150      m2            =70-90 TL
  • 150-250      m2            =80-120 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Salyangoz ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Sivrisinek İlaçlama

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 4 Average: 4.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.