AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA İLE İLGİLİ HERŞEY

Amerikan Hamam Böcekleri İstanbul’da yoğun mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Konutlarda, Ofislerde, Villalar, Kuru Gıda İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Haşerelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Böcek Kontrol Firmasıyız. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Amerikan Hamam Böceği ilaçlaması yaptığımız ilçeler; Eyüp, Beşiktaş, Kadıköy, Bakırköy, Şişli, Sarıyer, Ataşehir, Beylikdüzü ve Büyükçekmece  ilçeleri olmuştur. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

Amerikan Hamam Böceklerinin Biyolojisi

Amerikan Hamam Böcegi İlaclamaErginleri ortalama 3-4 cm boyunda, kanatlı, kırmızımsı kahverenginde olan en büyük hamam böceği türüdür. Bütün insanların yediği ve yemediği her şeyi yerler (Kağıt dahil). İçinde 16-18 yumurta bulunan paket (kokon) yaparak her mevsim ürerler. Genelde toplu koloniler halinde yaşarlar; 16 ay kadar ömürleri vardır. Nemli, sıcak ve pis yerleri severler. Kanalizasyon, kazan dairesi, depo, bodrum, toprak altı galerileri, ambalaj içleri gibi yerleri istila ederler. Genelde endüstriyel işletmelerde çok görülürler. “Dizanteri, Gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, Allerjik Reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.”

Amerikan Hamam Böceği Mücadelesi

Şekerli unlu gıdalar, sabun ve saç gibi maddeleri, organik çürüyen maddeler çekicidir. Kanalizasyon, nemli karanlık bölgeler, havuz kenarlarında bulunabilirler. Erkekleri uçabilir. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Amerikan Hamam Böceği İlaçlamasın da en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Amerikan Hamam Böceği İlaçlama Hizmet Bedeli

İstanbul da Haşere İlaçlama fiyatının belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Amerikan Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =60-80 TL
  • 100-150      m2            =70-90 TL
  • 150-250      m2            =80-120 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Amerikan Hamam Böceği ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Fare İlaçlama

Kaynak: Wikipedia

Not: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki Yorumlar Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.