Avcılar Böcek İlaçlama Firması

Batı böcek ilaçlama firmamız, %100 garantili olarak Avcılar ilçesinde ilaçlama hizmeti vermektedir. 2022 yılında tecrübeli ekipleri ve etkili ilaçlama yöntemleri ile en modern teknikler ile ilaçlama yaparak her türlü böcek ve haşere sorununa son vermektedir.

Avcılar ilçesinde Batı böcek ilaçlama hizmetlerini kesintisiz 7/24 sürdürmektedir. Böcek ve haşerelerden kurtulmak ve sağlıklı bir ortamda yaşamak için 0850 304 22 84 kurumsal numaramızı hemen arayabilirsiniz.

Avcılar Böcek İlaçlamaAvcılar, yapılmış son sayıma göre 287,223 insanımızın barındığı toplam alanı 11,16 kilometre kare olan İstanbul’un en şirin bölgelerinden bir tanesidir.

İstanbul Avrupa Yakası Haşere İlaçlama Firması olarak hergün her saat Avcılar Böcek İlaçlama Servisimiz ile yanınızdayız. İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Şirketimiz tarafından Avcılarda Böcek İlaçlama Uygulaması yapılan alanlar, uygulama sıklıklarına göre aşağıdaki gibidir:

Apartman İlaçlama

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Gemi İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Lokanta İlaçlama

Bodrum İlaçlama

Avcılar Yakınlarında veya Civarında Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Avcılar Belediyesinde Böcek İlaçlama firmamızın devam eden hizmetleri sonucunda bölgede en sık mesai harcadığımız Mahalleler, çalışma yoğunluklarına göre en çoktan en aza doğru aşağıda verilmiştir:

Yeşilkent Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 68,4 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar ve Siteler ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Firması Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Cihangir Mahallesi: Tahminen; 57,9 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Şirketi Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Denizköşkler Mahallesi: Son sayımlara göre; 46,3 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Şirketi olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi: Yaklaşık olarak; 32 bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Avcılar Belediyesinde Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Avcılar Haşere İlaçlama Firması olarak uygulama yaptığımız diğer mahalleler; Gümüşpala Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Tahtakale Mahallesi ve Üniversite Mahallesi civarında ilaçlama hizmeti verilemektedir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Avcılar Böcek İlaçlama Firması” üzerine 3 yorum

  • Merhaba . Avcılar Yeşilkent mahallesindeki evimi bundan 2 hafta önce hamam böceği sorunu için ilaçlamaya gelmiştiniz. İlaçlamaya gelen teknisyen arkadaş bizi sorun yaşadığımız haşere hakkında baya bilgilendirmişti. Son bir haftadır görmeyince teşekkür etmek istedim , sizin gibi işini layıkıyla yapan firmaların olduğunu bilmek çok güzel.

  • Böcek ilaçlama hakkında bizi aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz. Teknisyen arkadaşlarınızda işlerini en az sizin kadar özverili yaptıklarını söyleyebilirim. Sizi çevremdeki herkese tavsiye edeceğim, iyi çalışmalar.

    • tavsiye ve olumlu geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!