ÇIYAN İLAÇLAMA İLE İLGİLİ HERŞEY

Çıyan İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Evlerde, İş yerlerinde, Bahçelerde, Villalar, Gıda İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Çıyanlardan kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Böcek İlaçlama Firmasıyız. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Çıyan ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Eyüp, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Bakırköy, Şişli, Sarıyer, Ataşehir, Beşiktaş ve Beylikdüzü  ilçeleri olmuştur.(0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

/p>

Çıyanların Biyolojisi

Çıyan İlaclamaÇıyanlar genelde bina çevrelerinde görülen türleri 4 cm türlere göre kahverengi ve turuncu-kahverengi. 4-11 cm büyüklüğünde 3-9 mm eninde yassı halkalı etrafında 17 çift anteni olan zehirli canlılardır. Zehirli çıyanlar hakkında pek çok insan korksa da ölümcül zehir taşımayan bu zararlı türleri sadece alerjik cilt yapısı olan insanlar için tehlikeli olup ciltle temas etmeleri halinde sağlıklı insanlarında vücudunda kızarıklıklar meydana getirirler.

Çıyan Mücadelesi

Dış alanlarda bulunur ve Çiyan, böcek ve örümcekleri yiyerek beslenen bir haşeredir. Bu haşere türü çok sık olmasa da fare zehirleyip, yediği bile görünmektedir. Rahatsız edici görünümleri dışında insanlar açısından bir risk oluşturmazlar. Gece aktiftirler gündüz, taş altlarında ve nemli gölgelik yerlerde dinlenirler. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Çıyan İlaçlamasında en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Çıyan İlaçlama Hizmet Bedeli

Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Çıyan İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =60-80 TL
  • 100-150      m2            =70-90 TL
  • 150-250      m2            =80-120 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Çıyan ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Gümüş Böceği İlaçlama

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.