SİNEK İLAÇLAMA İLE İLGİLİ HERŞEY

Sinekler İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Restoranlar, Evlerde, Bahçelerde, Villalar, Ticari İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sineklerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir İlaçlama Firmasıyız. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Sinek ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Esenyurt, Eyüp, Beşiktaş, Küçükçekmece, Kadıköy, Fatih, Bakırköy, Şişli, Beylikdüzü, Ataşehir ve Başakşehir ilçeleri olmuştur.İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Sinek Biyolojisi

Sinek İlaclamaSinekler, temiz veya kirli birçok alanda yaşarlar. Lağım, çöplük, bataklık gibi bölgelerde Sinek yuvalarına sıkça rastlanır. Bitki öz suyu, et gibi besinleri yiyerek beslenirler. Sinekler yumurtalarını dolaştıkları bölgelere bırakırlar. Sinekler 150-250 adet yumurta bırakırlar. Sinek yumurtaları aynı gün yumurtadan çıkarlar. Sinekler konduğu bölgeye bıraktıkları mikroplar nedeniyle hastalıklara sebep olurlar. 0.5-1 cm boyunda siyah gri renktedirler. Çöp ve gübre gibi nemli organik madde bulunan yerlere 100-150 tanesi yığın halinde yumurtalarını bırakır. Çıkan larvalar organik maddelerle beslenir ve sıcak havada ortalama 7-8 günde sinek olarak uçar. Çok çabuk ürerler.

Sinek Mücadelesi

Her türlü gıda ve çöp artıklarıyla beslenirler ve ortalama 3 km uçarak çevrede insanların yaşadığı her yeri istila ederler ve vücutlarında çok çeşitli hastalık mikropları taşıdığı için her dolaştığı şeye mikrobu bulaştırırlar. Zira her 5 dakikada bir gezdiği yerlere dışkı bırakırlar. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Sinek İlaçlamasında İstanbul da en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Sinek İlaçlama Hizmet Bedeli

Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Sinek İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =60-80 TL
  • 100-150      m2            =70-90 TL
  • 150-250      m2            =80-120 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Sinek ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Tatarcık İlaçlama

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.