SİVRİSİNEK İLAÇLAMA İLE İLGİLİ HERŞEY

Sivrisinekler İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Lokantalar, Köftecilerde, Evlerde, Bahçelerde, Villalar, İşletmelerde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sivrisinek İlaçlama ciddi iştir. Sivrisineklerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir İlaçlama Servisiyiz. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Sivrisinek ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Esenyurt, Beylikdüzü, Eyüp, Esenler, Kadıköy, Beşiktaş, Fatih, Bakırköy, Şişli, Ataşehir ve Avcılar ilçeleri olmuştur. İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Sivrisinek Biyolojisi

Sivrisinek İlaclamaSivrisineklerin yaşam döngüsü başlıca 4 evreden meydana gelir bunlar; yumurta evresi, larva evresi, pupa evresi ve erginlik evreleridir. Sivrisineklerin yaşam döngülerinin ergin evreleri dışındaki diğer bütün evreler suyun altında geçer. Sivrisinekler kan emerek beslenirler yapılan araştırmalara rağmen bu canlının kan emmek üzere konukçu olacağı organizmaları nasıl bulduğu saptanamamıştır. Sivrisinekler Kandaki aminoasit, eminler ve amonyak bileşiklerinden oluşan karşımı oldukça sevdikleri bilinmektedir. Sivrisineği asıl çeken etkenler nem, sıcaklık ve karbondioksit olduğu düşünülmektedir.

Sivrisinek Mücadelesi

Sivrisinekler genel olarak karbondioksitli ortamlarda bulunmayı isteseler de yumurtalarının gelişi acısından oksijene ihtiyaç duyarlar. İşte bu yüzden içerdikleri bitkiler sayesinde fotosentez ile oksijenin bol olarak sağlandığı Durgun sular da bolca bulunurlar. Sivrisinek Mücadelesindeki en etkili yöntem gelişim evresi olan larva dönemlerinde müdahale etmektir. Bu nedenle durgun suların yoğun birikinti oluşturdukları yerlerde larvasit uygulaması yapılmalıdır. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Sivrisinek İlaçlamasında en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Sivrisinek İlaçlama Hizmet Bedeli

Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Sivrisinek İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =60-80 TL
  • 100-150      m2            =70-90 TL
  • 150-250      m2            =80-120 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Sivrisinek ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa: Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.