23 Ağustos 2015

İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Firması

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Firması olan Batı Haşere Kontrol, merkezi Beykoz olan bir ilaçlama firmasıdır. Sektörde 5 yıldır faaliyet gösteren firmamız kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Kullandığımız ilaçlar ( Bayer – Basf – Syngenta ) tamamen ithal olup birinci sınıf kaliteli ürünlerdir. Firmamızda çalıştırılan personel eğitimli ve kalifiyeli haşere ilaçlama hizmet personelidir.

Güler yüzlü Diksiyonu düzgün ve işinde uzman personelimiz 10.000 kadar müşterimize bahaneler yerine % 100 kalıcı ve garantili haşere ilaçlama hizmeti vermektedir.

Yaşadığınız ortamda size sorun çıkaran haşereyi belirlemek için yüksek çözünürlükteki haşere fotoğraflarının bulunduğu Haşere İlaçlama Ansiklopedisi sayfamıza tıklayabilirsiniz. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

İstanbul Anadolu Yakasında Haşere İlaçlaması Yaptığımız Yerler

Böcek İlaçlama Anadolu YakasıAnadolu Yakası Haşere İlaçlama Hizmeti verdiğimiz ilk günden bu güne gelinceye kadar arkamızda sadece bizi yakın çevrelerine öneren “% 100 Müşteri Memnuniyeti” sağladığımız binlerce müşterimizin verdiği güven bulunmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakasında gidilmesi en zor yerlere Haşere İlaçlama Servisini yollayan firmamız müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Aktif olarak İlaçlama Hizmeti verdiğimiz İstanbul Anadolu Yakası İlçeleri aşağıda belirtilmiştir:

Ataşehir’de Haşere İlaçlama Hizmetlerimiz

Beykoz’da Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Çekmeköy’de Haşere İlaçlama Hizmetlerimiz

Kadıköy’de Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Kartal’da Haşere İlaçlama Hizmetlerimiz

Maltepe’de Böceke İlaçlama Hizmetlerimiz

Pendik’te Haşere İlaçlama Hizmetlerimiz

Sancaktepe’de Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Sultanbeyli’de Haşere İlaçlama Hizmetlerimiz

Üsküdar’da Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Ümraniye’de Haşere İlaçlama Hizmetlerimiz

Tuzla’da Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Anadolu Yakasında Haşere İlaçlama Hizmet Alanlarımız

İstanbul’un Anadolu Yakasında Haşere İlaçlama hizmetini temel olarak ; Sosyal Alanların İlaçlanması, Ortak Kullanım Alanlarının İlaçlanması, Temel İhtiyaçların Giderildiği Kapalı Alan İlaçlaması olarak sınıflandırabiliriz. 5 yıllık İlaçlama firması geçmişimizde hizmet verdiğimiz alanlar aşağıda verilmiştir:

Evler de Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Ofisler de Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Hastaneler de Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Gıda Sektörlerinde Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Villa ve Siteler de Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Residencelar da Haşere İlaçlama Hizmetimiz

AVM’ler de Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Apartmanlar da Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Pastahaneler de Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Fırın ve Lokantalarda Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Okul ve Dershaneler de Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Bodrum ve Bahçeler de Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Gemiler de Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Otoparklar da Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Marketler de Haşere İlaçlama Hizmetimiz

Haşerelere Karşı İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Kokusuz İlaçlama: Bu ilaçlama yöntemi 15 dk gibi kısa bir sürede uygulanmakta olup kokusuz ve renksizdir. Yapılan bu İlaçlamadan sonra evinizden ayrılamaya gerek yoktur. İlaçlama sonrasında “Uygulama Alanlarında” yüzeysel temizlik yapılmalıdır.
  • Kokulu İlaçlama: Bu tür ilaçlama yöntemlerini genelde sık kullanılmayan ve haşere yoğunluğunun üst seviyede olduğu çatı araları, bodrumlar, sığınak yerleri veya depolarda kullanmaktayız. İlaçlama sonrasında yoğun temizlik yapmak ve iyice havalandırmak gerekmektedir.
  • JEL İlaçlama: Son teknoloji uygulama yöntemidir Ev İlaçlama için yoğun bir şekilde kullandığımız ve hamam böceklerine karşı son derece etkili olan bu yöntem ile evden çıkmadan haşerelerden kurtulabilirsiniz. İlaçlama sonrasında herhangi bir temizlik işlemi “Gerektirmez”

İstanbul Anadolu Yakasında Haşere İlaçlama Firması Olarak NEDEN BİZ?

Haşere İlaçlama Firması olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak birinci önceliğimizdir. İlaçlamada kalite bir firmanın olmazsa olmazları arasında olmalıdır.

Üst düzeydeki hizmet anlayışımızın yanında bu hizmeti her kesime hitap edecek fiyatlarla sunma ihtiyacını da hissetmekteyiz. Kullandığımız ithal marka ilaçların ( Bayer – Basf – Syngenta ) piyasa fiyatları diğer yerli üretim ilaçlara göre daha yüksek olmaktadır.

Etken madde bakımından yerli ve ithal ürünler arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Örnek vermek gerekirse Bayer marka ithal ilaç satışı yapan firmasının hamam böceği ilaçlaması için ürettiği K-Othrine ürünün etken maddesi Deltamethrin dir.

Yerli üretim yapan A marka ilaç satışı yapan firmanın hamam böceği ilaçlaması için ürettiği “abc” ürünün etken maddesi de diğer ithal üründe olduğu gibi Deltamethrin’dir. Peki etken maddesi aynı olan bu iki ilaç arasındaki fiyat farkı sadece markaya mı ödeniyor? Cevap: Hayır…

Haşereİlaçlama İstanbul Anadolu YakasıEtken madde elbette ilaç seçiminde firma olarak en çok dikkat ettiğimiz husus olmakla birlikte Batı Haşere Kontrol için herşey anlamı taşımamaktadır.

Etken maddenin yanında Firma olarak ilaç seçimindeki en önemli unsuru, üretimi yapılan ilacın İnsan Sağlığı açısından oluşturabileceği olumsuz etkilerin öngörülmesi olarak görüyoruz. Aynı etken maddeye sahip “Bayer” firması ile yerli “A” firması arasındaki en önemli unsur ilacın daha çok denek üzerinde denenmiş olması ve güvenilirliğidir.

Yerli bir Haşere İlaçlama Firması olarak elbette yerli ürün kullanmayı, yerli ürün pazarını genişletmeyi ve geliştirmeyi istemekteyiz; fakat söz konusu insan sağlığı olunca kaliteli ve kendisini ispat etmiş markaların yanında olmayı tercih etmekteyiz.

Not: 1863 yılında kurulmuş, Dünya genelinde 110 bin çalışana sahip, yıllık satış cirosu 40 milyar Euro ve AR-GE çalışmalarına yıllık 3 Milyar Euro finansal destek sağlayan bir firmanın ürettiği ilacı yaklaşık 2 kat daha fazla ücret vererek kullanmanın yerli firmaları küçük görme ve onları kötüleme amacı taşımadığı ortadadır.

Ucuz Haşere İlaçlama Ne Kadar Mümkün?

Elbette Ticari bir firma olmanın verdiği bazı sorumlulukla fiyat uygunluğu belli bir kar-zarar hesaplamalarından sonra belirlenmektedir.

Kullandığımız ürün ve uygulama yöntemleri göz önünde bulundurularak belirlenmiş “Taban” ilaçlama hizmet bedeli 100 TL dir. İlaçlama  piyasasındaki taban fiyatlar 100 TL ile 180 TL arasında değişmektedir.

Batı Böcek İlaçlama firması olarak kullanılan ürünler ve uygulamayı yapan teknik personel ( mühendis, veteriner hekim, tekniker ve teknisyenler ) açısından üst düzeyde hizmet veren bir firma olarak 100 TL gibi bir taban ücretin yüksek olduğu düşüncesindeyiz.

Fakat 30 TL karşılığında yapılan uygulamaların hangi standartlarda yapıldığını da merak etmekteyiz. Zira bu fiyatlarda yapılan bir ilaçlamada ne tür uygulamalarla kimler tarafından yapıldığı sorgulanmalıdır. Söz konusu Kaliteli Haşere İlaçlama Hizmeti olunca “Bizi Diğer İlaçlama Firmalarından Ayıran 5 Özellik” makalemizi inceleyebilirsiniz.

Haşere İlaçlama Konusunda İddialıyız

Gerek Avrupa Yakasındaki gerekse Anadolu Yakasındaki Böcek İlaçlama hizmetlerimiz firmamızın verdiği “Kesin Çözüm” garantisi kapsamındadır. Piyasa da Garantili İlaçlama Hizmeti verdiğini iddia eden diğer firmalar maalesef verdikleri sözleri tutmamakta ve müşterilerini mağdur etmektedir.

Batı Haşere İlaçlama Firması olarak bizler yaptığımız işin kalitesine ve Dünya standartlarına olan uygunluğuna güveniyoruz.

Bu nedenle açık ve net bir şekilde diyoruz ki; 5 yıldır Haşere ilaçlama hizmeti verdiğimiz firmamızın Türkiye’nin en büyük online şikayet mecraları olan  (https://www. sikayetvar .com) ve (www. sikayetim .com) sitelerinde Batı Böcek İlaçlama aramalarında herhangi bir müşteri şikayeti tespit edilmesi halinde, tespit eden kişilerin bütün Haşere İlaçlama ve Kontrol Hizmetleri tarafımızca ÜCRETSİZ olarak yapılacaktır.

Özet Olarak Anadolu Yakasında Haşere İlaçlama Hizmeti

Haşere ilaçlama sektöründe uzman kişiler tarafından yapılmayan ilaçlamanın faydanın yanında zarar getireceği muhakkaktır. İnsan Sağlığını tehdit eden haşerelerden kurtulmak önemlidir.

Bununla birlikte bu ilaçlama uygulamalarının insanlara haşerenin verdiği zarardan daha büyük sorunlar oluşturmamasına dikkat etmek bir ilaçlama firmasının göz önünde bulundurması gereken en önemli unsurdur.

Bu konuda hiç kuşkunuz olmasın ki Batı Haşere Kontrol Firması olarak, Türkiye Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen “Biyosidal Ürün Uygulama Belgesi“ne sahip bir ilaçlama  firmasıyız.

Anadolu Yakasında Haşere ilaçlama hizmetini belediyelerin uygulama alanları olan açık alanlar ( uçan haşerelere karşı sokak ve mahalle ilaçlaması ) dışında ki her yere ulaştırmaktayız.

Özellikle uçan haşerelere karşı Kamuya açık alanlarda yapılan uygulamalar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler tarafından yapılmaktadır.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Acil İlaçlama için İLETİŞİM

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!