19 Şubat 2020

İstanbul Tahtakurusu İlaçlama

İstanbul’da tahtakurusu sorunları ile çok fazla karşılaşılmaktadır. Bu nedenle İstanbul genelinde 7/24 hizmet veren batı böcek ilaçlama firması ile iletişime geçerek tahtakurusu sorunlarına son verilebilir.

Tahtakuruları yaşam alanlarında çok fazla görülebilen ve birçok hastalığa sebep olan küçük canlılardır. Sıçrayarak hareket ettikleri için çok hızlı hareket ederler.

Geceleri aktif olan tahtakuruları konakçılarının kanını emerek beslendikleri için birçok bakterileri de konakçılarına bulaştırırlar. Bu nedenle tahtakurusu ilaçlama önemli bir durumdur.

Bütün haşerelerden kurtulmak için firmamızın 0850 304 22 84 kurumsal numarasını hemen arayabilirsiniz.

Tahtakurusu İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Apartmanlarda, Evlerde, Ofislerde, Bahçelerde, Villalar, Gıda İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ev ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’da genellikle eski ahşap evlerini döşemeleri altında yuva yapan ve üreyen bu haşere evlerin doğal ahşap yapısına çok ciddi zararlar vermektedir.

Tahtakurusundan kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Kontrol Firmasıyız.

Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Tahtakurusu ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Esenyurt, Eyüp, Kadıköy, Beşiktaş, Arnavutköy, Fatih, Bakırköy, Beylikdüzü, Şişli, Ataşehir ve Beyoğlu ilçeleri olmuştur.

İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Tahtakurusu Biyolojisi

Tahtakurusu İlaçlamaErişkin tahtakurusu oval, yassı, çok ayaklı 2 – 5 mm boyunda, pas kırmızısı rengindedir. Ezilince pis kokar ve kan çıkar. Erginleri hiç beslenmeden 550 gün yaşayabilirler.

Pasteurella pestis, allerjik reaksiyonlar M.Leprae, Bacillus anthracis, B.Recurrentin gibi birçok hastalığı bulaştırırlar. Bu hastalıklar kalıcı hasarlar verebilirler.

Tahtakurusu Mücadelesi

Kümeler halinde 200 civarında yumurtayı yapıştırarak çatlaklara bırakırlar evlerde insanın yaşadığı yatak odaları, çekyat, dolap içleri, karyola yatak kenarları, duvar delikleri ve tahta aksam ayrıkları ile yatakhaneler gibi yerlere yuvalanırlar insanları ısırıp ağırlığının 6-7 katı kan emerler, emdiği yer şişer ve çiban gibi kızarır.

Özellikle geceleri aktiftir, insana uykuda hemen hücum eder, evden eve eşya ile yayılır. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Tahtakurusu İlaçlamasında en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

İstanbul da Tahtakurusu İlaçlama Hizmet Bedeli

Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb. gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Tahtakurusu İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =100-350 TL
  • 100-150      m2            =350-400 TL
  • 150-250      m2            =400-550 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz.

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız.

Tahtakurusu ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Ücretsiz İlaçlama Servis Ağımız

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

İstanbul Tahtakurusu İlaçlama” üzerine 1 yorum

  • Bağcılar Fatih mahallesindeki evimi ilaçlatmak istiyorum. Bana 0532394……. telefon numarasından ulaşabilir misiniz? Mümkün ise yArın yaptırmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!