10 Mayıs 2017

Böcek İlaçlama

Firmamız İstanbul’da böcek ilaçlama denince akla gelen en eski ve kaliteli hizmet veren ilk üç firmadan biridir.

5 yıldır katı bir şekilde kaliteden ödün vermeden yerine getirdiğimiz misyonumuz ve geleceğe dair üstlendiğimiz yüksek kaliteli ilaçlama vizyonumuz ile hizmet vermekteyiz.

İstanbul genelinde karşılaştığımız onlarca haşere türüne karşı başarılı ilaçlama yaparak, haşerelerden ve onların taşıdıkları bulaşıcı hastalıklardan müşterilerimizi böcek ilaçlama uygulamaları ile sorunsuz bir şekilde korumaktayız.

Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

Böcek İlaçlama İstanbul

İlaçlama alanında yapılan uygulamalarda kullanılan ilaçlar ve uygulama yöntemlerinin yanısıra uygulamayı yapan personelin kalifiye olması son derece önemlidir.

Böcek İlaçlama, Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ve İlgili Belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası olan uzman personeller tarafından yapılır.

Firmamızın Ziraat Mühendisleri ve Teknikerleri her türlü böceği tek uygulamada sorunsuz bir şekilde imha etmektedir.

Çok nadir durumlarda ( kaynağı tespit edilemeyen böcek yoğunluğu, böceğin gelebileceği doğal açıklıkların fazla olduğu uygulama alanları, popülasyonun yoğun olduğu alanlar, genç haşerelerin fazla olduğu durumlar ) ikinci ilaçlama uygulaması gerekmektedir.

Gerekli incelemeler yapılmadan ikinci hatta üçüncü ilaçlama yaptırıp sonrasında bizim uygulama yöntemlerimiz ile haşerelerden kurtulmuş müşterilerimiz için “En İyi İlaçlama Şirketi Tavsiyesi” isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Firmamızın İstanbul’daki Hizmet Alanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ruhsatlandırılmış Böcek  İlaçlama firması olarak 39 ilçede kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile buluşturuyoruz. Firmamızdan fiyat almadan ilaçlama yaptırmamanız sonrasında pişman olmamak için yeterli bir sebeptir.

İstanbul’un her bölgesine gelmek için ekstra ücret talep etmeyen Ücretsiz Servis Ağımız ile sizde anında faydalanabilirsiniz. İstanbul’da hizmet verdiğimiz belli başlı alanlar şunlardır:

Ev İlaçlama Hizmetleri: Yaşam alanlarının başında gelen evler de İstanbul genelinde binlerce garantili uygulama yapılmıştır.

Yapılan bu uygulamalar sonucunda müşterilerimiz büyük oranda haşerelerden kurtulmuşlardır. İlaçlama yaptığımız başlıca konut tipleri; apartman daireleri, villalar, siteler ve ortak yaşam alanları vb.

İş Yeri İlaçlama Hizmetleri: Günün büyük bir kısmının geçtiği iş yerlerinde çalışanlar bulundukları ortamların temiz ve çalışılabilir olmasına dikkat ederler. Batı böcek ilaçlama olarak temiz ve haşeresiz iş yerlerini müşterilerimize ve çalışanlarına sunmaktayız.

Ofisler, fabrikalar, yemekhaneler, alışveriş merkezleri, pastahaneler ve otoparklar başlıca iş yeri ilaçlama alanlarımızı oluşturmaktadırlar. Bu yerlerde en çok yaptığımız uygulama; Örümcek İlaçlama hizmetidir.

Derslik ve Okul İlaçlama Hizmetleri: Son derece önemli ve ilaçlama yapılması gerekli olan yerlerin başında gelirler. Birbirinden farklı böcek türleri vasıtası ile taşınan mikropların en çok etkilediği bireyler çocuklardır.

Bu nedenle okul ilaçlama hizmetinin kaliteli, işinde uzman ve ruhsatlı böcek ilaçlama firmalarından alınması şarttır. Bu konuda daha fazla bilgi almak için Ruhsatlı İlaçlama Şirketi Açmak İçin Gerekli Belgeler isimli sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Servisimiz

böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçeler

İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama servisimiz tarafından 7/24 hizmet verilen hizmet bölgesidir. Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama hizmeti verdiğimiz ilk günden bu güne gelinceye kadar arkamızda sadece bizi yakın çevrelerine öneren “% 100 Müşteri Memnuniyeti” sağladığımız binlerce müşterimizin verdiği güven bulunmaktadır. Birçok haşere türü ve uygulama alanında hizmet verdiğimiz Anadolu Yakası ilçeleri şunlardır:

Kadıköy Böcek İlaçlama: Kadıköy Anadolu Yakasında en yoğun ilaçlama yaptığımız ilçedir. Özellikle Bostancı’da Pire ilaçlama hizmetinin en yoğun olduğu mahalledir. Merkez Beykoz şubemiz sayesinde 15 dk içerisinde Kadıköy Böcek İlaçlama servisimiz tarafından anında uygulama yapılıp haşerelere son verilmektedir.

Ataşehir Böcek İlaçlama: Ataşehir İstanbul’un sonradan kurulmuş ilçesi olmasına rağmen etrafındaki gelişmiş komşu ilçeleri sayesinde oldukça popüler bir semttir.

2010 yılından bu yana Ataşehir’de Böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız kaliteli hizmet anlayışı sayesinde müşterilerin bir birilerine tavsiyesi sonucu büyük bir hizmet alanı oluşturmuştur.

Üsküdar Böcek İlaçlama: Üsküdar Anadolu Yakasında Kadıköy’den sonra en yoğun ilaçlama yaptığımız ilçedir. 2018 yılı içerisinde ilçede yoğun olarak Gümüş Böceği İlaçlama hizmeti verilmiş olup yapılan uygulamaların tamamında %100 başarı sağlanmıştır.

Çekmeköy Böcek İlaçlama: Çekmeköy ilçesinde yoğun olarak bulunan fabrikalar özellikle fare ve hamam böcekleri konusunda sürekli ilaçlama hizmeti verdiğimiz yerlerdir. Son yıllarda yapılan villa tarzı yerleşimler ve onların bahçelerinde uçan haşerelere karşı da sinek ilaçlama ve koruma hizmetleri verilmektedir.

Pendik Böcek İlaçlama: Anadolu Yakasının en doğusunda yer alan Pendik Böcek İlaçlama servisi olarak en uzun sürede ulaştığımız ilçemizdir. Buna rağmen tahmini servis süresi olan 2 saat hiç bir suret ile aşılmamaktadır. Yoğun olarak pire ve fare ilaçlama yapılan ilçedir.

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Servisimiz

böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçeler 2

İstanbul’un Avrupa Yakası Böcek İlaçlama için kurulan servisimiz 7/24 yüksek kalitede hizmet vermektedir. Resmi kurumsal web sitemiz https://batibocekilaclama.com/ Kurulduğu günden itibaren hizmet politikaları merkezine % 100 Müşteri Memnuniyetini alan ve Avrupa Yakası uygulamalarında yüzlerce müşteri memnuniyetini arkasına alan bir firmayız.

Geçmiş yıllara nazaran 2018 yılında firmamızın İstanbul’da yaptığı servisler Avrupa Yakasında %25 oranında artış sağlamıştır. Eğitimli personelimiz ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile her geçen gün bu oranda artmaktadır.

Firmamızın geçmiş yıllarda en yoğun uygulama gerçekleştirdiği Avrupa Yakası ilçelerden bazıları şunlardır:

Başakşehir Böcek İlaçlama: Son yıllarda gelişen inşaat sektörü ile birlikte İstanbul’un parlayan ilçeleri arasında yer almıştır. Başakşehir, Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinin içinde bulunduğu kısım Avrupa Yakasında en yoğun hamam böceği ilaçlaması yaptığımız bölgedir.

Beşiktaş Böcek İlaçlama: Beşiktaş metrekare değeri baz alındığında 11.845 TL İstanbul’un en değerli ilçesi konumundadır. Beşiktaş akrep ilaçlama hizmetinin en yoğun verildiği ilçemizdir. Yapılan uygulamalar sonucunda müşterilerimiz büyük bir memnuniyet ile akreplerden kurtulmuşlardır.

Arnavutköy Böcek İlaçlama: İstanbul’un kuzeyinde yer alan ilçedir. Arnavutköy Böcek İlaçlama servisimiz tarafından genellikle bahçe ve çiftlik ilaçlamaları yapılmaktadır.

En sık yapılana ilaçlama türü sisleme şeklinde yapılan kokulu ilaçlama uygulamalarıdır. 2017 yılında dikkat çekici bir şekilde Sümüklü Böcek İlaçlama hizmeti verilmiştir.

Bahçelievler Böcek İlaçlama: Bahçelievler birçok ilaçlama firmasına ev sahipliği yapan bir ilçedir. Batı ilaçlama firmasının Avrupa Yakası şubesi de burada yer almaktadır.

Her türlü toplu taşımaya yakınlığı nedeniyle gerektiğinde servis araçları dışında acil olarak müşterilerimize bu yolla da hizmet verebilmek amaçlı bu ilçede firmamız şube açmıştır. Şirinevler, Yenibosna, Soğanlı ve Kuleli en çok hizmet verdiğimiz bölgeleridir.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması Olarak Kalite Standartlarımız

Batı Haşere İlaçlama firması olarak en temel prensibimiz; müşterilerimizin sağlığını tehlikeye atmadan onları rahatsız edici haşerelerden tamamen kurtarmaktır.

Haşere entegre mücadelemizde destek aldığımız ve tabi olduğumuz standartlar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü‘nün belirlemiş olduğu standartlardır.

Kullanmış olduğumuz ilaçlar dünyaca ünlü kimya devleri Bayer ve BASF tarafından üretilen kaliteli ürünlerdir. Firmamız tarafından aynı etken maddeye sahip muadil yerli ürünler kullanılmamaktadır.

Firmamıza ait batibocekilaclama.com web sitesi arama motorlarında ilaçlama ile ilgili yapılan aramalarda yılda ortalama 120.00010 müşteri tarafından ziyaret edilmektedir.

Bize ulaşan müşterilerimizin tamamı haşeresiz sağlıklı bir yaşam alanına kavuşmuşlardır. Sizde bütün sağlığınızı tehlikeye atmadan haşerelerden kurtulmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçip teknik personelimizden yardım alabilirsiniz.

İstanbul’ da Böcek İlaçlama Fiyatları

Yüzlerce ilaçlama firmasının bulunduğu İstanbul’da böcek ilaçlama fiyatları oldukça farklılık göstermektedir. Burada öncelikle bakılması gereken durum ilaçlama fiyatının neye göre düşük neye göre yüksek tutulduğudur.

Örnek verecek olursak, 100 metrekare ve yüksek seviyede haşere yoğunluğu olan bir ev için firmamızın uygulama ücreti 80 TL ile 120 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Yaptığımız uygulama yöntemi kokusuz ve 6 ay garantilidir. Bizim bu uygulamamızın minimum 80 TL olmasının en temel nedeni kullandığımız İTHAL biyosidal ürün kullanıyor olmamızdır.

Aynı uygulamayı muadil ilaçlar ile 60 TL ücret karşılığında gerçekleştirmemiz mümkündür. Fakat denemiş olduğumuz muadil ürünler gerekli başarıyı sağlayamadığı için firmamız tamamen ithal ürünlere yönelmiştir.

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz:

Esenyurt Böcek İlaçlama Şirketleri

İstanbul Bakırköy Böcek İlaçlama

Kartal Haşere İlaçlama Firmaları

Kadıköy Böcek İlaçlama

Beylikdüzü Böcek İlaçlama Firmaları

Çekmeköy Böcek İlaçlama Hizmetleri

Ataşehir Böcek İlaçlama Şirketleri

Beyoğlu Böcek İlaçlama

Beşiktaş Haşere İlaçlama Firmaları

Kocaeli Böcek İlaçlama

Antalya Böcek İlaçlama

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

NOT: Böcek İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 8 Average: 4.4]
Call Now Button
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0541 742 40 21