GÜVE İLAÇLAMA İLE İLGİLİ HERŞEY

Güveler İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Evlerde, Ofislerde, Bahçelerde, Villalar, Gıda İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Güvelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Haşere Kontrol Firmasıyız. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Güve ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Esenyurt, Eyüp, Bahçelievler, Kadıköy, Fatih, Bakırköy, Şişli, Ataşehir ve Beyoğlu ilçeleri olmuştur. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

Güve Biyolojisi

Güve İlaclamaGüveler yılda 1 kere çiftleşirler buna bağlı olarak 6-7 defa ürerler. Ergin 4-7mm, olgun larva 9-11 mm vücut üzeri sert ve koyu kahverengi kıllarla kaplıdır. Yumurtaları 6-11 günde açılır. Erginler 35-40 gün yaşarlar. Larva dönemi besin durumuna göre 280-645 gün arasında değişiklik gösterir. Larvalar yün, ipek ve bunlardan imal edilmiş elbise, kürk, deri, kıl, tüy, ölü böcek, kitap ve süt tozu ile beslenirler. Bu tür güvelere eşya ve yiyeceklerin olduğu depolarda sık rastlanmaktadır.

Güve Mücadelesi

Güveler, evlerde yaşayan parlak küçük böceklerdir. Güvelerin birçok türü vardır. Güve çok hızlı üreme ve kemirme özelliğine sahiptir. Güve elbiselerin yaka altı, dikiş araları, koltuk altı vb. yerlerde bulunur. Güveler beslenebildikleri her ortamda mevcuttur. İstanbul genelinde güveler; Deri depolarında, halı fabrikalarında, tahıl ve ekin tarlalarında, giyecek mağazalarında ve ev ortamlarında görülebilirler. Güvelerin üremesi bulundukları ortama ve sıcaklığa bağlı olarak değişiklik gösterir. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Güve İlaçlamasında en etkili iki yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Güve İlaçlama Hizmet Bedeli

Batı İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb. gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Güve İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =60-80 TL
  • 100-150      m2            =70-90 TL
  • 150-250      m2            =80-120 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Güve ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Kene İlaçlama

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.