TATARCIK İLAÇLAMA İLE İLGİLİ HERŞEY

Tatarcık Sinekleri İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Bodrum Kat Evleri, Ofislerde, Bahçelerde, Villalar, Gıda İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Tatarcık Sineklerinden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Kontrol Şirketiyiz. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Tatarcık Sineği ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Esenyurt, Kartal, Beylikdüzü, Eyüp, Kadıköy, Beşiktaş, Fatih, Şişli, Üsküdar ve Zeytinburnu ilçeleri olmuştur. İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Tatarcık Sineklerinin Biyolojisi

Tatarcık İlaclamaTatarcık sineği ufak bir sivrisineği andırır ve hep bu sineklerle karıştırılır. Tatarcıkların üzerinde 4 adet kanat ve 6 adet ayak vardır. Ağzında ise kan emmek için kullandığı hortumu vardır. Kan emen bir tatarcık 3-6 gün içerisinde yumurtlar. Tatarcığı sivrisineklerden ayıran en önemli özelliği vücudundaki kıllardır. Kan emdiği gibi, şekerli suları, meyve sularını da içerek beslenebilirler. Tatarcıklar renk olarak canlı renklere sahip değildir yani mat bir görüntüleri vardır.

Tatarcık Sineği Mücadelesi

Tatarcık Sinekleri Gece beslenmeyi severler.Gündüzü dinlenmeyle geçirirler.Tatarcıklar yaşam alanı olarak pis, kokulu ortamları,  hayvan ağılları, çamurlu alanları, lağım sularının aktığın yerlerde, su birikintilerinde,ağaç kovuklarında, evlerde duvar yarıklarında,olmak üzere birçok ortamda bulunurlar. İstanbul da Tatarcık sineği İlaçlamasında en etkili mücadele yöntemi henüz bir larva iken bulunduğu bölgenin larvasitler tarafından ilaçlanması ve böylece tatarcık sineğini ile üremesi engellenerek mücadele edilmiş olınır. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Tatarcık Sineği İlaçlamasında en etkili iki yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Tatarcık Sineği İlaçlama Hizmet Bedeli

Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Tatarcık Sineği İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =60-80 TL
  • 100-150      m2            =70-90 TL
  • 150-250      m2            =80-120 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Tatarcık Sineği ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Sümüklü Böcek İlaçlama

KaynakWikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.