Kağıthane Böcek İlaçlama Firması

Kağıthane Böcek İlaçlamaKağıthane, son resmi rakamlara göre 432,230 Bin insanın bulunduğu yüz ölçümü 23 kilometre kare olan İstanbul’un en sakin ve gelişmeye müsait ilçelerinden biridir. İstanbul Avrupa Yakası Haşere İlaçlama Firması olarak 7 gün 24 saat Kağıthane Böcek İlaçlama Şirketimiz ile hizmetinizdeyiz. Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Firmamız tarafından Kağıthanede Haşere İlaçlama Uygulaması yapılan yerler, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

 

Site İlaçlama

Otopark İlaçlama

Dershane İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Fırın İlaçlama

İnşaat Şantiyesi İlaçlama

Kağıthane Yakınlarında veya Civarında Haşere Kontrol Servisi Verdiğimiz Mahalleler

Kağıthane Belediyesinde Böcek İlaçlama servisimizle sürdürdüğümüz çalışmalar itibariyle bölgede en yoğun mesai harcadığımız Mahalleler, iş yoğunluklarına göre en çoktan en aza doğru aşağıda verilmiştir:

Gültepe Mahallesi: Son sayımlara göre; 25 Bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Siteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler ile semtin önemli yerleri arasında yer alır. Batı Böcek İlaçlama Şirketi Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Çağlayan Mahallesi: Yaklaşık olarak; 18,5 Bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Sakin ve nezih aile hayatı, Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları ile ilçenin gözde yerleri arasındadır. Batı Haşere İlaçlama Şirketi Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Seyrantepe Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 32,6 Bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, Otopark alanları, Yeşil alanları ile semtin önemli yerleri arasındadır. Batı İlaçlama Şirketi Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Hamidiye Mahallesi: Tahminen; 65,9 Bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, ile bölgenin nezih yerleri arasındadır. İstanbul Batı İlaçlama Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Kağıthane Belediyesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Kağıthane Haşere İlaçlama Servisi olarak uygulama hizmeti verdiğimiz diğer mahalleler; Talatpaşa Mahallesi, Nurtepe Mahallesi, Yeşilce Mahallesi, Emniyet Evleri Mahallesi, ve Şirintepe Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.3]

2 thoughts on “Kağıthane Böcek İlaçlama Firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.