Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir ilçesinde kaliteli ve ekonomik ilaçlama hizmeti veren Batı böcek ilaçlama firmamız 7/24 böcek ve haşere sorunlarını çözümlemektedir. 2021 yılında en modern teknikler ile çalışmalarına devam eden firmamız her türlü haşere ilaçlaması için %100 garanti vermektedir.

Ataşehir ilçesinde böcek ve haşerelerden kurtulmak ve temiz bir ortamda yaşamak istiyorsanız 0850 304 22 84 iletişim numarasından firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan nispeten yeni ilçelerinden bir tanesidir. Fare ilaçlama İstanbul çapında verdiğimiz hizmetlerden birisi olup, Ataşehir ilçesi de vatandaşlarımızın bu hizmetimizi en çok talep ettiği ilçelerden birisidir.

Ama Batı Haşere Kontrol Hizmetleri olarak verdiğimiz hizmetler sadece fare ilaçlama hizmetiyle sınırlı kalmamaktadır. Her türlü haşere sorununuzun çözümünü, sunduğumuz kaliteli hizmetler arasında bulabilirsiniz.

Ataşehir Böcek İlaçlama İşleri

ataşehir böcek ilaçlama

Firmamız Batı Haşere Kontrol Hizmetleri ve piyasada bulunan, sayıları iki elin parmaklarını geçmeyen az miktardaki firma, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen kriterlere uygun şekilde Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından takip edilen kurallar ve aynı kurum tarafından verilen ruhsat ile böcek ilaçlama / haşere kontrol işlerini yapmakta olan firmalardır.

Ataşehir böcek ilaçlama işlerinizi yapmaya talip olan firmamız, Biyosidal Ürün Kullanma Ruhsatı sahibi olan ve uzman personelle hizmet veren bir firmadır. Geniş servis ağımız sayesinde sadece Ataşehir ilçesine değil, İstanbul’un her iki yakasında bulunan ilçelere 1 saatlik süre içinde Acil Haşere İlaçlama Hizmeti verebilmekteyiz.

Uzman personelimiz tarafından yapılan ücretsiz keşif sonrasında uygun ev ilaçlama yöntemi belirlenmektedir. Sıvı, kokulu, kokusuz, jel ilaçların kullanıldığı böcek ilaçlama yöntemlerimiz, insan sağlığına zarar vermeyen, mekânın ihtiyaçlarına uygun olarak, haşere türü dikkate alınarak belirlenen ve uygulaması yapılan böcek ilaçlama yöntemleridir.

Bu şekilde uygun araçlar, uygun kimyasallar kullanılarak yapılan ve uzman personel tarafından gerçekleştirilen ilaçlama işlemi, haşere sorununun ortadan kalkmasını sağlamaktadır. %100 sonuç garantisiyle verdiğimiz hizmetimizden memnun olunmaması durumunda, sorgusuz ve ücretsiz olarak verilen ikinci bir ilaçlama servisimiz vardır.

Sadece 100 müşterimizden birisinin talep ettiği ikinci ilaçlama servisi, haşere sorununuzdan kurtulmanızı garanti ettiğimizi göstermesi bakımından önemli bir hizmet durumunda bulunmaktadır.

Ataşehir Böcek İlaçlama İşini Uygun Şekilde Yapan Firmalar

Yukarıda kısa bir şekilde anlattığımız böcek ilaçlama işlerini sorunsuz şekilde tamamlama yöntemi, haşere sorununuz olduğunda bizimle yani Batı Böcek İlaçlama firmamızla bağlantıya geçmeniz gerektiğini göstermektedir. Sümüklü böcek ilaçlama gibi hizmetlerinden de dâhil olduğu hizmet yelpazemiz, her türlü haşere probleminizden kısa sürede ve sorunsuz şekilde kurtulmanızı sağlayacaktır.

Periyodik ilaçlama hizmetlerimiz ise diğer böcek ilaçlama hizmetlerimize göre daha uygun fiyatlarla verilen, acil durumlar olduğunda anında müdahale etmemizi sağlayan, geniş servis ağımız sayesinde periyodik ilaçlama hizmetimizi alan işletmenin / şirketin uygun gördüğü şartlarda sunulan bir hizmetimizdir.

Periyodik ilaçlama hizmetimiz ve diğer hizmetlerimiz hakkındaki ayrıntılı bilgileri web sitemizden, iletişim adreslerimizden ve firmamızın şubelerinden alabilirsiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

NOT: Makalemize Yıldız vererek puanlama yapabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
Sorun, Cevaplayalım.
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0541 742 40 21