FARE İLAÇLAMA İLE İLGİLİ HERŞEY

Fareler İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Evde, Ofiste, İşletmelerde ve daha birçok yerde bu kemirgen türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Fare İlaçlama ciddi iştir farelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir İlaçlama Şirketiyiz. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Fare ilaçlaması yaptığımız ilçeler; Beylikdüzü, Esenyurt, Kadıköy, Fatih, Bakırköy, Şişli, Sarıyer, Ataşehir ve Beşiktaş ilçeleri olmuştur. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

Farelerin Biyolojisi

Fare İlaçlamaFarelerin Dünya üzerinde görülen başlıca 3 türü vardır; ev faresi, lağım faresi ve çatı faresi. Fareler memeli canlılardır sıcak kanlıdırlar bu yüzden insanların yaşadığı alanlarda sıklıkla dolaşırlar. Fareler bitlikte yaşayan sosyal canlılardır. Tahıl, kök, meyve, ot ve böceklerden oluşan geniş bir besin zincirine sahiptir. Fareler çok hızlı üreyen canlılardır. Fareler toplamda 4 ayağa sahip olup uzunca kuyrukları vardır bazı türlerde kuyruk botu vücudun iki katı kadar olabilmektedir. Fare türüne bağlı olarak değişebilmekle birlikte bir dişi fare senede 5-7 arasında hamile kalabilir ve her doğumda 7-9 arasında yavru doğurabilir buda yılda ortalama 35 farenin diğer fare popülâsyonlarına katılması demektir. Fareler memeli canlılar oldukları için yavrularını canlı olarak doğururlar. Ortalama yaşam süreleri ev farelerinde 11 ay, çatı farelerinde 16 ay, ve  lağım farelerinde ise 48 aydır. Farelerin ortalama boyları kuyruksuz olarak ev faresinde 4 cm, çatı faresinde 17 cm ve lağım faresinde 25 cm dir.

Fare Mücadelesi

Fareler Memeli canlılardır ve sıcak kanlı hayvanlardır. İşte bu yüzden fare ilaçlaması yaptıracaksanız mutlaka işin uzmanlarına yaptırmalısınız çünkü hem insanların hem de farelerin memeli canlılar sınıfında olması fareler için kullanılan zehirlerin insan içinde aynı etkiyi göstermesi demektir. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Fare İlaçlamasın da en etkili 3 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • İstasyon Mum Blok  İlaçlama Yöntemi
  • Pelet Serpme ile İlaçlama Yöntemi
  • Pasta Zehir ile İlaçlama Yöntemi

Fare İlaçlama Hizmet Bedeli

Böcek İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Fare İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =50-70 TL
  • 100-150      m2            =60-80 TL
  • 150-250      m2            =70-110 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Fare ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Güve İlaçlama

KaynakWikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,28. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir