Küçükçekmece Böcek İlaçlama Firması

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Küçükçekmece ilçesindeki Batı Böcek İlaçlama firması her türlü haşere ile mücadele için hizmet vermektedir.

Kesintisiz hizmet veren firmamız 7/24 Küçükçekmece ilçesinin tüm mahallelerine her türlü haşere için ilaçlama yapmaktadır.

2022 yılında en modern teknikler ve uzman, eğitimli kadrosu ile %100 garantili ilaçlama hizmeti veren firmamıza 0850 304 22 84 iletişim numarasından ulaşarak haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Küçükçekmece Böcek İlaçlamaKüçükçekmece, yapılmış son sayıma göre 748,398 Bin kişinin hayatını devam ettirdiği toplam alanı 127 kilometre kare olan  İstanbul’un en değerli bölgelerinden bir tanesidir. İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak her gün her saat Küçükçekmece Böcek İlaçlama Servisimiz ile yanınızdayız.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Şirketimiz tarafından Küçükçekmece’de Böcek İlaçlama Uygulaması yapılan alanlar, uygulama sıklıklarına göre aşağıdaki gibidir:

Bahçe İlaçlama

Fırın İlaçlama

İnşaat Şantiyesi İlaçlama

Residence İlaçlama

Hastane İlaçlama

Ev İlaçlama

Küçükçekmece Yakınlarında veya Civarında İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler ve Mahalleler

Küçükçekmece Belediyesi‘nde Böcek İlaçlama firmamızın devam eden hizmetleri sonucunda ilçede en sık uygulama yaptığımız  Mahalleler, çalışma yoğunluklarına göre çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

İkitelli Semtine Bağlı Mahalleler: Yaklaşık olarak; 52,3 Bin  kişilik nüfusa sahip bir semttir. Semtin sınırları içerisinde bulunan; Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

İstanbul Batı Haşere İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Sefaköy Semtine Bağlı Mahalleler: Yapılan araştırmalara göre; 85,8 Bin  vatandaşa sahip bir semtimizdir. Semt ve Mahalleleri içerisinde bulunan; Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Şirketi Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Atakent Mahallesi: Tahminen; 76,1 Bin  kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Rekreasyon alanları, Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Şirketi Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Halkalı Mahallesi: Son sayımlara göre; 74 Bin  kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Firması Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Küçükçekmece Belediyesinde Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Küçükçekmece Böcek İlaçlama Firması olarak hizmet verdiğimiz diğer mahalleler; Cumhuriyet Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Cennet Mahallesi, ve Atatürk Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama Firması” üzerine 3 yorum

  • Merhaba arkadaşlarınız geldiler mutfakta her bir çatlağa kadar itinayla ilaçladılar. İnanın o kadar şirketle çalıştık sizin gibi işini düzgün yapan insanlarla karşılaşmadık. Sırf teşekkür amaçlı yazıyorum. Bu saatten sonra böcek çıksın yada çıkmasın bizim evi senede iki defa ilaçlamanızı istiyoruz. Teşekkürler Batı Böcek İlaçlama.

    • Olumlu geri dönüşünüz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz Şennur Hanım. Haşeresiz iyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!