4 Ekim 2020

İstanbul Pire İlaçlama

En iyi pire ilaçlama firması olan Batı böcek ilaçlama kaliteli ilaçlama uygulamaları ile İstanbul’da uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Pirelerden kurtulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Pireler hakkındaki her şey burada. Firmamızın mücadele yöntemleri, pire ilaçlama fiyatları ve uygulama aşamaları için hadi başlayalım.

Uzman kadrosu, geniş servis ağı, hizmet verdiği binlerce müşteri ile İstanbul’da en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

İstanbul'un En İyi Pire İlaçlama Firmasını Anlatır Görseldir.
Sağlığınızdan Olmadan Pirelerden Kurtulun

Batı pire ilaçlama hem Dünya Sağlık Örgütü kriterlerine hem de Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’nun kriterlerine uygun hizmet vermektedir. Biyosidal Ürün Uygulama Ruhsatını elinde bulundurmaktadır.

Pire İlaçlama ciddi iştir pirelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Güvenirliği ve sonuçları test edilmeyen pire ilaçları bilinçsiz kullanılmamalıdır. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Haşere Kontrol Servisiyiz. Geniş servis ağımız sayesinde kısa sürede pire sorunları çözümlenmektedir.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları açık ya da kapalı alan, alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu gibi kriterler göz önüne alarak belirlenir. Pirenin yoğunluğuna göre kullanılacak ilacın miktarı da değişecektir. Kullanılan yöntemlerde ilaçlama fiyatlarının belirlenmesinde etken olmaktadır. Firmamıza ait güncel pire ilaçlama fiyatları:

0 – 100 m2 = 120 TL

101 – 150 m2 = 150 TL

150 – 200 m2 = 200 TL

200 – 250 m2 = 230 TL

250 – 300 m2 = 250 TL

Haşerelerin verdiği zararlar ilaçlama bedelinin üzerine çıkmaktadır. Sağlık açısından da insanlar zor durumda kalabilirler. Pire ilaçlama fiyatları tüm bu etkenler düşünüldüğünde oldukça ekonomiktir.

Avrupa Yakası Pire İlaçlama

Avrupa Yakası pire ilaçlama firması 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. Geniş servis ağı ve uzman kadrosu ile istenilen uygun saatte ilaçlama yapılmaktadır. Firmamız garantili pire ilaçlama ile açık alanda ya da kapalı alanda ilaçlama uygulamaları yapmaktadır.

Esenyurt pire İlaçlama : Esenyurt pire ilaçlama ilçede bulunan Akşemsettin mahallesi, Esenkent mahallesi, Mevlana mahallesi, Orhangazi mahallesi gibi tüm mahallere hizmet vermektedir.

Esenyurt özellikle pire sorunları ile ya aylarında çok fazla karşılaşan bir ilçedir. Bu nedenle ilçede ilaçlama şirketine ihtiyaç çok fazla olmaktadır.

Beylikdüzü Pire İlaçlama : Beylikdüzü pire ilaçlama Adnan Kahveci mahallesi, Barış mahallesi, Büyükşehir mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Gürpınar mahallesi, Dereağzı mahallesi, Kavaklı mahallesi, Marmara mahallesi, Sahil mahallesi, Yakuplu mahallesinde açık ya da kapalı alanlarda yaşanan pire sorunlarına etkili ve garantili ilaçlama ile kesin çözüm bulmaktadır.

İlçede pire başta olmak üzere yaşanan her türlü haşere sorunlarınız için Beylikdüzü Pire İlaçlama firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Küçükçekmece Pire İlaçlama : Atatürk mahallesi, Cennet mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Kemalpaşa mahallesi gibi Küçükçekmece’de bulunan her mahallede yaşanan pire sorunlarınızdan kurtulmak için Küçükçekmece pire ilaçlama firmasından yardım alabilirsiniz.

İlçede pire yanında farklı haşere türlerine de rastlanmaktadır. Pire ve diğer böceklerden kurtulmanın en etkili yolu profesyonel ilaçlama hizmeti almaktır.

Avcılar Pire İlaçlama : Avcılar pire ilaçlama, Ambarlı mahallesi, Avcılarmerkez mahallesi, Cihangir mahallesi, Denizköşkler mahallesi, Firuzköy mahallesi, Gümüşpala mahallesi, Mustafakemalpaşa mahallesi, Tahtakale mahallesi ve Üniversite mahallesine 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. Geniş servis ağı sayesinde ilaçlama hizmeti kısa sürede verilebilmektedir.

Başakşehir Pire İlaçlama : Başak mahallesi, İkitelli mahallesi, Şahintepe mahallesi, Ziya Gökalp İstanbul’un Başakşehir ilçesinin mahallerindendir. İlçede evde, iş yerinde, açık ya da kapalı alanlarda pire sorunlarından kurtulmak isteyenler Başakşehir pire ilaçlama firması ile iletişime geçerek böcek sorunlarından etkili ve garantili olarak kurtulabilirler.

Bakırköy Pire İlaçlama : Bakırköy İstanbul’un nezih ilçeleri arasında yer almaktadır. Ataköy 1. Kısım mahallesi, Basınköy mahallesi, Kartaltepe mahallesi, Yeşilköy mahallesi böcek ve haşere sorunları ile özellikle yaz aylarında çok fala karşılaşmaktadır.

Bakırköy Pire ilaçlama ilçede yaşanan pire ya da diğer haşere sorunlarının ortadan kaldırılması için en fazla ihtiyaç duyulan firmaların başında yer almaktadır.

Beşiktaş Pire İlaçlama : Beşiktaş Bebek mahallesi, Etiler mahallesi, Ortaköy mahallesi, Arnavutköy mahallesi olmak üzere toplam 23 mahalleden oluşan büyük bir ilçedir. İlçenin büyük olması böcek ve haşere sorunlarını da beraberinde getirmektedir.

Özellikle pire sorunları yaz aylarında artış göstermektedir. Beşiktaş pire ilaçlama le iletişime geçerek pire sorunundan ısa sürede kurtulmak mümkün olacaktır.

Kağıthane Pire İlaçlama : Çağlayan mahallesi, Hürriyet mahallesi, Şirintepe mahallesi ve Yahya kemal mahallesi Kağıthane ilçesinin mahalleleri arasında yer almaktadır. İlçede hemen hemen her türlü haşere türü ile karşılaşmak mümkündür.

Yaz aylarında pire sorunlarında artış olmaktadır. Kağıthane pire ilaçlama ilçede yaşanan pire sorunlarından kurtulmak isteyenlerin tek adresi olmaya devam etmektedir.

Sarıyer Pire İlaçlama : Sarıyer İstanbul’un büyük ilçeleri arasında yer alır. Pınar mahallesi, Yeni mahalle, Rumeli Hisarı mahallesi, Rumeli Kavağı mahallesi Sarıyer ilçesinin mahallelerindendir.

Evde karşılaşılan pire sorunlarınız için 7/24 Sarıyer pire ilaçlama firması ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece pirelerden kurtulmak için değil her türlü haşereden kurtulmak için profesyonel yardım alabilirsiniz.

En İyi Pire İlaçlama Şirketi

En iyi ev ilaçlama şirketinden yardım almak için öncelikle ilaçlama firmaları hakkında araştırma yapmak gerekiyor. İlaçlama şirketinin verdiği hizmetler göz önünde bulundurulmalıdır.

Verilen hizmetler Dünya Sağlık Örgütü kriterlerini taşımalıdır. Kullanılan kimyasallar Türkiye Halk Sağlığı tarafından belirlenen kriterlere uygun olmalıdır. İlaçlama firmasının ruhsatlı olması gerekmektedir. Kullanılan kimyasallar Ziraat mühendisleri gözetiminde profesyonel ekipler tarafından hazırlanmalıdır.

İlaçlama yapacak personel eğitimli, ekipmanlar ve kullanılan yöntemler modern olmalıdır. En iyi ilaçlama şirketinin servis ağı geniş olmalı ve 7/24 ilaçlama hizmeti vermelidir. Çözüm odaklı çalışmalı, haşere ve böcek sorunları son bulmalıdır.

Anadolu Yakası Pire İlaçlama

Anadolu Yakası böcek ilaçlama İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelere hizmet vermektedir. Anadolu Yakası’nda nüfus yoğunluğu fazladır ve yaz aylarında böcek ve haşere sorunlarında artış olmaktadır. Pire sorunları çok fazla yaşanmaktadır.

Pirelerin verdiği zararlar insanlara ve evcil hayvanlara çok fazla olmaktadır. Anadolu Yakası Pire İlaçlama ile pire sorunlarından garantili olarak kurtulmak mümkündür.

Ataşehir Pire İlaçlama : Ataşehir pire ilaçlama, Ataşehir’in tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Her türlü ev, ofis, rezidans, apartman ya da müstakil evlerde yaşanan pire sorunundan garantili olarak verilen bu hizmetten faydalanabilirler.

Ataşehir pire ilaçlama %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Aşıkveysel mahallesi, Atatürk mahallesi, Barbaros mahallesi, Esatpaşa mahallesi, Ferhatpaşa mahallesi, Mimar Sinan mahallesi ve diğer ilçede yer alan tüm mahallelerde yaşanan pire ya da haşere sorunlarınızı Ataşehir pire ilaçlama firması ile 7/24 iletişime geçerek çözebilirsiniz.

Kadıköy Pire İlaçlama : Kadıköy pire ilaçlama şirketimiz, ilçede yaşanan pire sorunu yanında her türlü haşere ile mücadele etmektedir. Firma, pire ve diğer tüm böcek türlerine kaliteli ve garantili ilaçlama hizmeti vermektedir.

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Kadıköy eski yerleşim alanları arasında bulunmaktadır. 19 Mayıs mahallesi, Bostancı mahallesi, Fenerbahçe mahallesi, Göztepe mahallesi, Kozyatağı mahallesi Kadıköy’ün diğer tüm mahallerinde oturanlar pire sorunlarından kurtulmak için Kadıköy pire ilaçlama firmasından yardım alabilirler.

Üsküdar Pire İlaçlama : Üsküdar pire ilaçlama İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunan tüm mahallelerine geniş servis ağı sayesinde ilaçlama hizmeti vermektedir.

Pireler insanların kanlarını emerek beslenen canlılardır ve ısırdığı yerde kızarıklık, kabarma ve kaşıntı olur. Bu minik canlılardan kurtulmak için en etkili ve kesin çözüm ilaçlama hizmeti almaktır.

Üsküdar ilçesinde 33 mahalle bulunmaktadır. İlçede nüfus yoğunluğu fazladır. Bu nedenle pire, bit, hamamböceği sorunları ile çok fazla karşılaşılmaktadır.

Özellikle Bahçelievler mahallesi, Çengelköy mahallesi, Kuleli mahallesi, Selimiye mahallesi, Zeynep Kamil mahallesi pire sorunlarının yaşandığı mahalleler arasında yer almaktadır.

Ümraniye Pire İlaçlama : İstanbul’un Ümraniye ilçesinde en uygun fiyata %100 garantili ilaçlama hizmeti almak isteyenler Ümraniye pire ilaçlama firması ile iletişime geçebilirler.

Ümraniye pire ilaçlama 24 saat aralıksız ilaçlama hizmeti vermektedir. Sadece pirelerden kurtulmak için değil tüm haşerelerden kurtulmak için ilaçlama firmasından yardım talep edebilirsiniz.

Çamlık mahallesi, Esenkent mahallesi, Huzur mahallesi, Kazım Karabekir mahallesi, Yenişehir mahallesi ve ilçede yer alan tüm mahallelere hizmet veren Ümraniye pire ilaçlama kaliteli hizmetlerine uzun zamandır devam emektedir.

Sıkça Sorulan Pire İlaçlama Soruları

Evde pire olma nedenlerinin başında evlerde evcil hayvanların beslenmesi gelmektedir. Evcil hayvanların dolaştığı bahçe, işyeri gibi her yerden eve pire gelmesine neden olabilir. Çok küçük olmaları ve kendilerine uygun ortam bulduklarında hızla üremeleri nedeni ile evde pireler görülebilmektedir.

Pireler, yumurtalarını elbiselerin dikişlerinin aralarına bırakırlar. Çok çabuk ürerler. Pirelerden insan vücudundan temizlemek için giysiler sıcak su ile yıkanmalıdır. Kişisel temizliğe özen göstermelidir. Kesin ve etkili çözüm ise evde ilaçlama yapılmasıdır.

Pireler temiz ve aydınlık ortamlarda kendileri için yaşam alanları bulamazlar. Elma sirkesi evde pire oluşumunu engelleyebilmektedir. Sprey şişesi içerisine yar yarıya su ve elma sirkesi karıştırılarak evcil hayvanların üzerine sıkılması yeterli olacaktır.

Evde yaşayan ev halkının vücudunda kızarıklık, kaşınma, ya da kabarma var ise bu durum evde pire olduğunu gösterir. Ayrıca eşyalar üzerinde siyah renkli lekelerde pire varlığına işaret eder. Pireler küçük canlılar olduğu için gözle görmek pek mümkün olmayabilir.

Isırılan bölgeye buz uygulaması kaşıntıyı hafifletebilir. Limon suyu sişliği giderir ve kaşıntıyı önler. Biberiye, lavanta gibi uçucu yağlar pire ısırması için geçici rahatlama sağlar. Sarımsak doğal bir antibiyotik olduğundan ısırılan bölgeye çiğ olarak uygulanması iyi gelecektir.

Pireler çeşitlerine göre farklı yaşam sürelerine sahiptir. Kendileri için sıcak ve nemli bir ortam bulduklarında 22-30 ay arası yaşayabilirler. İlaçlama yapılmadığı sürece yaşamlarına devam edebilirler.

Pireler aydınlık ortamları, toz bulunmayan bölgeleri, sürekli yıkanan ya da temizlenen yerleri sevmez. Yaşam alanlarının sirkeli ve sabunlu su ile temizlenmesi pirelerin sevmedikleri ortamlardır. Evcil hayvanların sıcak su ile sık sık yıkanması pirelerin hayvanların üzerine yerleşmesini engeller.

Pirelerin sıcak ve nemli ortamları sevmeleri kış aylarında pire görülmeyeceği anlamına gelmez. Konakçısının kanını emerek beslenen pireler, çok fazla temizlenmeyen kedi ve köpeklerin üzerinde olduğu gibi üremek için nemli ve kuytu yerlerde kış aylarında görülebilirler.

Ede doğal pire ilacı denildiğinde ilk akla gelen sirkeli su karışımı olmalıdır. Yarı yarıya hazırlanan sirkeli suyun evcil hayvanlara bir zararı yoktur. Limonlu su karışımı da yapılabilir. Bir limon kabuğu ile birlikte kesilerek yarım litre suya atılır ve kaynatılır. Soğuduktan sonra kullanılabilir.

Evdeki pirelerden kurtulmak için evcil hayvanların sık sık yıkanması gerekmektedir. Kapı arkaları, koltuk araları gibi kuytu yerler süpürülmelidir. Çamaşırlar sıcak su ile yıkanmalıdır. Sirkeli su ve çamaşır suyu kullanılarak temizlik yapılmalıdır. En etkili yöntem ise ilaçlama yapılmasıdır.

Pirelerin boyutları çok küçüktür ve zıplayarak hareket ederler. Hayvanların tüyleri arasında siyah küçük böcekler halinde görülebilir. İnsanlarda ise vücutlarında kızarma, kaşıntı ve kabaran bölgelerin olması evde pire olduğunu gösterir. Bu nedenle gözle görmek çok mümkün olmayabilir.

Pireler konakçılarının kanlarını emerek beslenirler. Bu nedenle ısırılan bölgelerde kızarıklık ve kabarma olur. Kaşıntı olur. Bu durumlar insan vücudunda pire olduğunu işaret eder.

Pirelerin renkleri genellikle siyah, kahverengi, kızıl ve sarı olmaktadır. Yumurtadan çıkan pirenin rengi daha açık bir renk iken erginleştiğinde daha koyu bir renk alır.

Pire konakçısının kanını emer. Emdiği bölgede kaşıntı ve kızarıklığa neden olarak bölgeyi tahriş eder. Pireler tarafından sürekli ısırılmak anemiye neden olabilir. Sürekli konakçısını değiştirdiği için veba, tifüs, alerjik hastalıklar gibi hastalıkları da taşıyarak konakçısına bu hastalıkları taşıyabilir.

Pireler konakçılarını ısırarak kan emerler. Çünkü beslenme şekilleri bu şekildedir. Asalak bir canlıdır. Isırılan bölgenin iyileşmesi 4- 9 gün arasında değişmektedir.

Pire insan saçına girer. Saçlarda yaşamaz ama saçta kaşıntıya neden olur. Pirelerin barınmaları için insan saçı uygun bir ortam olsa da saçlar sık sık yıkandığı için saça kolay kolay bulaşmaz.

Pireler üreyebilmek için kana ihtiyaç duyarlar ve konakçıların kanlarını emerek bu ihtiyaçlarını karşılarlar. Kan emen dişiler yumurta bırakırlar. Üreme evreleri yumurta, lavra, pupa ve erişkinlik olmak üzere 4 evredir. En fazla 12 gün içerisinde lavraya dönüşür. 18 gün içerisinde pupa evresine geçer. 15 günlük pupa evresinden sonra ise yetişkin olarak yiyecek aramaya başlarlar.

Pireler bir defada 20-30 yumurta bırakarak hızlı üreyen canlılardır. Sene içerisinde 15 defa üreyebilirler. Vücut ağırlığının 15 katı kadar kan emebilirler. Bu kadar hızla üreyen canlıların yaşam alanlarından temizlenebilmesi için ilaçlama yapılması kesin ve garantili çözüm olacaktır.

Pire ışığa gelmez. Gece karanlıkta ortaya çıkarak kan emerler. Gece karanlıkta ve genellikle insanlar uyurken konakçısını ısırır. Bu nedenle ışıkta görünmezler.

Pireler gözle görülmesi küçük canlılardır ve zıplayarak hareket edeler. Pirelerin boyutlarının küçük olmasına rağmen boyunun 350-600 katı kadar zıplayabilir. İyi bir zıplama yeteneği olan pirelerin yakalanması da o kadar güç olmaktadır.

Pireler sadece yaz aylarında görülmez. Kış aylarında soğukta kedi ve köpeklerde pire olabilir. Soğuk havalarda yuvalarına çekilmelerine rağmen yıkanmayan hayvanlarda kış aylarında pire sorunları yaşanabilmektedir. Pire sorunu le yaz aylarında olduğu gibi çok fazla olmasa da soğukta da karşılaşmak mümkündür.

Pireler nemli ve sıcak olan her ortamda yaşayabilirler. Kullanılmayan eşyalarda, bodrum katlarında, kilerde, tozlu olan her yerde, kedi, köpek gibi hayvanların üzerlerinde bulunabilirler. Yumurtalarını ise konakçısının tüylerine, halı ya da kilimlere, yatak ve yorganlara, döşemelerde bulunan çatlak aralarına bırakabilirler.

Pire ısırığı kızarıklık ya da kabartı olarak kendini belli eder. Sivrisinek ısırığı ile karıştırılmamalıdır. Pireler belli bir bölgede dört beş defa ve birbirine yakın olarak ısırırlar. Isırıklar küçük olur. Sivrisinek ısırıkları ise daha büyüktür ve kabarma daha fazla olur. Küçük kabartılar, kızarıklık ve kaşıntı pire ısırdığını gösterir.

Köpek piresinin önüne geçmek için pire tozu ya da pire damlası kullanılmalıdır. Evcil hayvanlar sık sık pire şampuanı ile yıkanmalıdır. Köpeklerin tüyleri taranmalıdır. Ayrıca tarla, bahçe gibi alanlar ilaçlanmalıdır.

Pirelerin kedilerin kanını emmesi kedilerde kansızlık yapabilir. Alerjisi olan kedinin kedinin tüyleri kaşınma nedeni ile dökülebilir. Sürekli kaşındığı için vücudunda yaralar oluşabilir ve bunun sonucunda enfeksiyonlar olabilir. Sürekli kaşınmak kediyi huzursuz edebilir.

Bit, küçükbaş ya da büyükbaş hayvanlarda görülebilmektedir. Tavuk, kaz, ördek kedi, köpek gibi hayvanlarda olduğu gibi kuşlarda da olabilmektedir. Bakımsız olan canlılarda çok daha fazla görülmektedir.

Evdeki pirelerden kurtulmak için evin tozdan arındırılması ve her kuytu köşenin, halı ve kilimlerin, yatak ve yorganların temizlenmesi gerekmektedir. Sirke ve limonlu su ile hazırlanan karışım ile evdeki eşyalar silinmelidir. Son olarak ve etkili bir çözüm için ise evler ilaçlanmalıdır.

Sirke, sabun, limon ile evlerin temizlenmesi, pire şampuanı ile evcil hayvanların yıkanması, pire tozu ve pire spreylerin kullanılması evde pirelerin çoğalmalarını engelleyebilir. Fakat bu çözümlerin yetersiz kaldığı durumlarda en etkili pire ilacı, Bayer’in ürettiği pire ilacıdır.

Doğal pire ilacı olarak en zararsız olan elma sirkesi ile su karışı olacaktır. Limonda pirelerden kurtulmak için etkili olacaktır. Yarım litre suya limonu kabukları ile doğrayarak kaynattıktan sonra elde edilen karışım soğuduktan sonra sprey yardımı ile evin her yerine uygulanabilir. Okaliptüs yağıda pireleri uzak tutmak için etkili olabilmektedir.

Eczanelerde pire spreyleri ve pire tozları satılmaktadır. Kokusuz pire ilaçları Biyosidal ürünler olup kaliteli ilaçlardır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaçların insan sağlığına zararı bulunmamaktadır.

Evde ve bahçede pire tozlarını kullanmak etkili olacaktır. Evcil hayvanlarda pire tozlarını direk uygulayabilirsiniz. Pire tozlarının kedi ya da köpeklere bir zararı yoktur. Evcil hayvanların yaşadıkları alanlara da dökülmesi pirelerin yok edilmesini sağlayacaktır.

Pire spreylerinin fiyatları sanıldığı kadar yüksek değildir. İnsanlara ve hayvanlara verdikleri zararlar daha fazladır. Kaliteli ve güvenilir spreyler pire sorunlarından kurtulmak için etkili olmaktadır. Sprey fiyatları alanın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir.

Pire jeli evcil hayvanlar için zararlı değildir ve kokusuzdur. Uygulama öncesi hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Jeli yiyen pire yuvasına döner ve ölür. Pire jeli istenilen zamanda istenilen yerde uygulanabilir. Uygulaması kolaydır ve sağlıklıdır.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 6 Average: 5]
Call Now Button
Sorun, Cevaplayalım.
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0541 742 40 21