Başakşehir Böcek İlaçlama Firması

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde eğitimli ve uzman kadro ile, Sağlık Bakanlığından onaylı 2022’nin en modern ilaçlama yöntemleri ile her türlü haşere sorunundan kurtulmanız için %100 garantili ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Batı Böcek ilaçlama vermiş olduğu ilaçlama hizmetini 7/24 sürdürmektedir. Evde, iş yerinde, açık alanlarda yaşanan böcek ve haşere sorunu ile karşılaştığınızda 0850 304 22 84 iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Başakşehir Böcek İlaçlamaBaşakşehir, son resmi rakamlara göre 342,422 nüfusun ikamet ettiği yüz ölçümü 0 İstanbul’un en elverişli imkanlar sağlayan ilçelerinden biridir. İstanbul Avrupa Yakası Haşere İlaçlama Firması olarak 7 gün 24 saat Başakşehir Böcek İlaçlama Şirketimiz ile hizmetinizdeyiz.

İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun. Firmamız tarafından Başakşehirde Haşere İlaçlama Uygulaması yapılan mekanlar, uygulama sıklıklarına göre aşağıdaki gibidir:

Bahçe İlaçlama

Fırın İlaçlama

İnşaat Şantiyesi İlaçlama

Residence İlaçlama

Hastane İlaçlama

Ev İlaçlama

Başakşehir Yakınlarında veya Civarında Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Başakşehir Belediyesinde Böcek İlaçlama servisimizle sürdürdüğümüz çalışmalar neticesinde bölgede en yoğun hizmet verdiğimiz Mahalleler, servis periyotlarına göre en çoktan en aza doğru aşağıda verilmiştir:

Kayabaşı Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 57 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Siteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

İstanbul Batı Haşere Kontrol Şirketi Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Bahçeşehir Mahallesi: Tahminen; 50 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Sakin ve nezih aile hayatı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Güvercintepe (Bayramtepe) Mahallesi: Son sayımlara göre; 49,6 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Firması Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Şahintepe Mahallesi: Yaklaşık olarak; 34,7 bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Şirketi olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Başakşehir Belediyesinde Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Başakşehir Haşere İlaçlama Servisi olarak uygulama yaptığımız diğer mahalleler; Metrokent Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi, Ispartakule Mahallesi, ve Bahçeşehir 1. Kısım ve 2. Kısım Mahallelerinde ilaçlama hizmeti verilmektedir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Başakşehir Böcek İlaçlama Firması” üzerine 1 yorum

  • Merhaba Başakşehir Kayaşehir mahallesinde site içinde 3+1 evim var. Giriş kat olmasından dolayı açık pencereden eve fare girmiş 10 gündür be yaptıysak yakalayamadık bütün odalara tek tek yapışkan yerleştirdik olmadı. Fare istasyonu diye bir şey okudum internette rica etsem konu hakkında beni bilgilendirirmisiniz sizden haber bekleyeceğim şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!