Kadıköy Böcek İlaçlama

Batı Böcek İlaçlama firmamız Kadıköy ilçesinin tüm semtlerine 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. Böcek ve haşereler yaşam alanlarında insanların sağlığını tehdit etmektedir.

Kadıköy ilçesinde %100 garanti veren Batı Böcek ilaçlama firmamızın 0850 304 22 84 numarasını arayarak haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Firmamız Kadıköy ilçesinde modern teknikler kullanarak, eğitimli ekipleri sayesinde en uygun fiyata en kaliteli hizmetler vermeye 2021 yılında da devam etmektedir.

İstanbul merkezli bir haşere kontrol firması olan Batı Kadıköy Böcek İlaçlama şirketimiz, yaklaşık 5 yıldır İstanbul böcek ilaçlama hizmetleri sunan bir şirkettir.

İstanbul’un Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında bulunan binlerce kurumsal müşterimiz, küçük işletmeler ve bireyler, verdiğimiz kaliteli hizmetler hakkında bilgi alabileceğiniz kişiler/kurumlar olarak gösterilebilirler.

5 yıllık süre içinde hizmet verdiğimiz yaklaşık 10 bin müşterimiz, eğitimli ve uzman personelimiz tarafından sağlanan ve %100 sonuç garantisiyle sunduğumuz böcek İlaçlama İstanbul hizmetlerimizden faydalanan kişilerdir.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen kriterlere ve Sağlık Bakanlığı bünyesindeki Türkiye Halk Sağlığı Kurumunun verdiği Biyosidal Ürün Kullanma Ruhsatına uygun olarak sunduğumuz haşere kontrol hizmetleri, piyasada aynı şartları sağlayabilen birkaç firma arasında en uygun şekilde ve ekonomik olarak verdiğimiz hizmetlerdir.

Kadıköy Böcek İlaçlama Şirketleri İle Aramızdaki Farklar

Kadıköy böcek ilaçlama işleri için çok sayıdaki firmadan yardım alabileceğiniz yerlerden birisi olarak görünmektedir.

İstanbul’un önde gelen ilçeleri arasında bulunan Kadıköy, çok sayıda böcek ilaçlama firmasına ulaşabileceğiniz bir yer olsa da, aldığınız hizmetin kalitesi ve böcek ilaçlama işi sonrasındaki sonuçlar değerlendirildiğinde, uygun şekilde verilen böcek ilaçlama hizmetine ulaşmakta zorlanacağınız bir yer olabilir.

İstanbul piyasasında hizmet vermekte olan firmaların çoğu, merdiven altı firmaları olarak tabir edilen ve uygun donanıma, personele sahip olmadan ve uygun Biyosidal ürünleri kullanmadan ev ilaçlama işi yapan şirketlerdir.

Dolayısıyla Anadolu Yakası böcek ilaçlama işleriniz için çok sayıda firmaya ulaşabileceğiniz ama böcek ilaçlama işi sonunda istediğiniz sonuca ulaşamadığınız bir yer olabilir. Nispeten düşük fiyatlarla hizmet vermeyi teklif eden firmalar, böcek ilaçlama işi sonunda bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşmanıza neden olan ve haşere sorununuzu halledemeyen firmalar olabilirler.

Kadıköy Böcek İlaçlama İşini Nasıl Yapıyoruz?

Bizim farkımız, uzman ve eğitimli personelle, uygun donanımla, geniş servis ağımızla ve sağlık örgütlerinin onayladığı Biyosidal ürünleri kullanarak hizmet vermemizdir. Kadıköy böcek ilaçlama işini bize emanet ettiğinizde %100 sonuca ulaşmayı garantilediğiniz yerlerden birisidir.

kadıköy böcek ilaçlamaBize ulaşan müşterilerimiz, sorunları hakkında bilgi verirler ve bizden yardım isterler. İstanbul’un her noktasına bir saat içinde ulaşmamızı sağlayan servis ağımız, ihtiyaç olduğunda Acil Haşere İlaçlama Hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan iki adet şubemiz ve il genelinde acil ilaçlama hizmeti vermek amacıyla bekleyen sekiz adet mobil halde tam donanımlı ekip aracımız, ilin her noktasında yaşanan haşere sorununa kısa sürede müdahale etmemizi sağlamaktadır.

Ücretsiz keşif hizmetimiz sorunun mahiyetini anlamamızı sağlamaktadır. Uzmanlarımızın yaptığı değerlendirme, Böceklerin Yaşam Döngüsü hakkındaki bilgileri doğrultunda yaptıkları, haşere türünün, sorunun büyüklüğünün ve ilaçlama işinin yapılacağı mekânın ihtiyaçlarının belirlendiği bir değerlendirmedir.

Bu şekilde haşere sorunu çözümlemek için gerekli olan Biyosidal ürünün türünü, ilaçlama şeklini, süresini ve yöntemini belirlemiş oluruz.

Uzman, eğitimli ve deneyimli personelimiz tarafından keşif sırasında yapılan değerlendirmeye göre gerçekleştirilen ilaçlama işi, haşere sorununuzun ortadan kalkmasını sağlar.

Müşterimiz sorunun ortadan kalkmadığını, devam ettiğini bildirdiği takdirde sorgusuz ve ücretsiz olarak verdiğimiz ikinci bir ilaçlama servisi, verdiğimiz hizmete olan güvenimizi kanıtlayan ve haşere sorununuzla mücadele aşamasında bizden yardım almanız gerektiğini gösteren bir hizmettir.

Sadece %1 oranında bulunan müşterilerimiz tarafından talep edilen ikinci ilaçlama servisi, beklenmeyen sorunlarla karşılaşılması durumunda bile böcek, haşere sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlayan bir garanti olarak kabul edilebilir.

Kadıköy Böcek İlaçlama Firmaları

Sonuç olarak Kadıköy ilçesinde ve İstanbul genelinde en iyi böcek ilaçlama hizmetini bizden alabileceğinizi söyleyebiliriz. Alternatiflerinizi değerlendirmek istediğinizde, internette arama motoruna yazacağınız Kadıköy fare ilaçlama kelimeleri gibi kelimelerle yüzlerce firmaya ulaşabilirsiniz.

Ama sonuç garantisi arıyorsanız ve yapılan işin kalitesine önem veriyorsanız, bizi aramanızı ve haşere sorununuzdan kolay bir şekilde kurtulmanızı öneririz.

Son Dakika: Kadıköy’de Kahverengi Kokarca Böceği Alarmı

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

NOT: Makalemize Yıldız vererek puanlama yapabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 5 Average: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
Sorun, Cevaplayalım.
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0541 742 40 21