GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLE İLGİLİ HERŞEY

Gümüş Böceği İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Dersanelerde, kütüphanelerde, Evlerde, Ofislerde, Villalar, Ticari İşletmelerde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Gümüş Böceklerinden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Haşere İlaçlama Şirketiyiz. Geçmiş yıllar İstanbul’da en yoğun Gümüş Böceği ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Esenyurt, Bağcılar, Beylikdüzü, Eyüp, Kadıköy, Beşiktaş, Fatih, Bakırköy, Zeytinburnu, Şişli, Ataşehir ve Beyoğlu ilçeleri olmuştur. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

Gümüş Böceği Biyolojisi

Gümüs Böcegi İlaclamaKanatsız üçgen şekilli 1-1,5 cm gümüş renklidir. İki ile sekiz yıl arasında yaşayabilen gümüş böceği, yavruyken beyaz olup yetişkinlik dönemine girdikçe metalik parlak bir renk almaya başlar. Küçük bitişik gözleri ve uzun antenleri vasıtasıyla etrafını algılayan bu böcek, balığa benzer kıvrılma hareketleri ile ilerlemektedir. Gümüş böceği bir seferde elli taneye kadar yumurta bırakabilir. Yumurtaları beyazımsı, oval ve kapsül şeklinde olup genellikle küçük duvar çatlaklarının veya yarıkların içinde bulunur.

Gümüş Böceği Mücadelesi

Gümüş böcekleri, ev ve iş yerlerine sızmaktadır. Gümüş böcekleri kalorifer peteklerinden ve su borularından yaşam alanlarımıza girmektedir. Her yerde bulunabilir. Duvar kâğıtları yapışkanları ve kitaplar da buluna nişasta ve yapıştırıcı maddeleri sever. Pamuk ve ketene zarar verebilir. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Gümüş Böceği İlaçlamasın da en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Gümüş Böceği İlaçlama Hizmet Bedeli

Batı Böcek İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Gümüş Böceği İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =60-80 TL
  • 100-150      m2            =70-90 TL
  • 150-250      m2            =80-120 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak İstanbul da verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Gümüş Böceği ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Hamam Böceği İlaçlama

Kaynakmsxlabs

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.