Ümraniye Böcek İlaçlama Firması

Ümraniye ilçesinde en uygun fiyata %100 garantili ev ilaçlama hizmetini Batı Böcek İlaçlama firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız hizmetlerini 7/24 Ümraniye’nin bütün semtleri için vermektedir. Firmamız Ümraniye ilçesinde 2021 yılında en modern teknikleri kullanarak hizmet vermektedir.

Evde, iş yerinde, okulda, pastanede her nerde olursa olsun böcek ve haşere sorununa son vermek için firmamızın 0850 304 22 84 numarasını arayarak bizden günün her saati yardım alabilirsiniz.

Ümraniye Böcek İlaçlamaÜmraniye, yapılan araştırmalara göre 674,131 insanın bulunduğu kapladığı alanı 59 km kare olan İstanbul’un en sakin ve gelişmiş semtlerinden biri olarak bilinmektedir. Anadolu Yakası Haşere İlaçlama Firması olarak 24 saat Ümraniye Böcek İlaçlama Servisimiz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Çalışanlarımız tarafından Ümraniye’de Haşere Kontrol Uygulaması yapılan yerler, uygulama sıklıklarına göre aşağıdaki gibidir:

Villa İlaçlama

Cafe İlaçlama

İş yeri İlaçlama

Site İlaçlama

Otopark İlaçlama

Dershane İlaçlama

Ümraniyede Haşere Kontrol Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Ümraniye Belediyesinde Böcek İlaçlama alanında yaptığımız uygulamalar itibariyle bölgede en çok servis yolladığımız Mahalleler, iş yoğunluklarına göre  en çoktan en aza doğru aşağıda verilmiştir:

Aşağı Dudullu ve Yukarı Dudullu Mahallesi: Son sayımlara göre; 63 Bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler, Siteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları ile semtin önemli yerleri arasında yer alır.

Batı Böcek İlaçlama Firması Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Esenkent ve Esenşehir Mahalleleri: Yaklaşık olarak; 80 Bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Çakmak Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 29 Bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Rekreasyon alanları, Otopark alanları, Yeşil alanları ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Firması Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Atakent Mahallesi:  32 Bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

İstanbul Batı İlaçlama Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Ümraniye Belediyesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Ümraniye Haşere İlaçlama Firması olarak uygulama yaptığımız diğer mahalleler; Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, İnkılap Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, ve Atatürk Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 4 Average: 4.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
Sorun, Cevaplayalım.
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0541 742 40 21