28 Mart 2021

Antalya Böcek İlaçlama

Antalya ilinde ev ve iş yerlerinde yaşanan böcek ve haşere sorunlarınız için Antalya Böcek İlaçlama firmamız ile 7/24 iletişime geçerek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

antalya böcek ilaçlama
İstanbul’un En Büyük İlaçlama Şirketi, Şimdi Antalya’da Hizmetinizde.

Yaşam alanları içerisinde böcekler ile bir arada yaşamak sağlık açısından tehlikeli olabilir. Kolera, veba, sıtma, enfeksiyon hastalıkları gibi birçok salgın hastalığa neden olan böceklerden kurtulmak ve sağlığınızı riske atmamak için profesyonel ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir. En etkili ve kesin çözüm budur.

İstanbul’un en büyük böcek ilaçlama şirketi Batı Böcek İlaçlama artık Antalya ilinde de hizmet vermektedir. Antalya sıcak bir şehirdir. Bu nedenle özellikle yaz aylarında haşere ve böcek sorunları ile çok fazla karşılaşılmaktadır.

Şehirde ilaçlama hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Her türlü haşere türüne karşı ilaçlama hizmeti veren Antalya Böcek İlaçlama firması verdiği hizmetleri % 100 garantili olarak vermektedir.

Antalya Haşere İlaçlama Şirketi

Antalya Haşere İlaçlama Şirketi, İlaçlama hizmetini Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ve yasal olarak vermektedir. Uzman deneyimli kadrosu ile kesin ve çözüm garantili olarak kaliteli çalımalar yapmaktadır.

Ziraat Mühendisleri eşliğinde biyologlar tarafından ilaçlar hazırlanmaktadır. İnsan sağlığına zarar vermeyen kaliteli Biyosidal ürünler kullanılmaktadır.

Yaşam alanları içerisinde birkaç böceğin görülmesi kendine uygun bir ortam bulduğunda o alana hızla yayılarak çoğalması anlamına gelir. Böcekler nemli ve sıcak ortamlarda hızla üreyebilirler.

Böcek ve haşereler ile kişisel olarak mücadele etmek hem zaman kaybı olacak hem de kesin çözüm olmayacaktır. Bu konuda hiç vakit kaybetmeden profesyonel ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir.

Antalya Haşere İlaçlama günün her saatinde ilaçlama hizmeti vermektedir. Deneyimli ve uzman kadrosu, modern ekipmanlar sayesinde kısa sürede yaşam alanlarınızı böcek ve haşerelerden arındırabilirsiniz.

Haşere İlaçlama Fiyatları

Böcek ve haşerelerin eşyalara, insan sağlığına verdiği zararlar düşünüldüğünde ne kadar da ekonomik olduğu görülür. En uygun fiyat garantisi ile Antalya Böcek İlaçlama şirketinden ilaçlama fiyatı alabilirsiniz. Firmamız 2021 yılına ait böcek ilaçlama fiyatları aşağıdaki gibidir.

Sağlık Bakanlığı Onaylı ve %100 Garantili Hizmet En Uygun Fiyata Burada
Alanın Büyüklüğü Fiyat Aralığı(TL) Hizmetlerimiz
0 – 100m² 70 – 150 Evler, İş yerleri, Fabrikalar, AVM’ler, Oteller, Restoranlar, Hastaneler ve Diğer açık- kapalı tüm alanlar.
100m² – 200m² 150 – 200
200m²- 300m² 200 – 300
300m² -500m² 300 – 450
+500m² İletişime Geçiniz…

Haşere ilaçlama fiyatlarının net olarak belirlenmesi için birtakım kriterler göz önünde bulundurulur. İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü yani kaç metre kare olduğu hesaplanır.

Açık ya da kapalı alanda mı olduğuna göre fiyatlar değişebilir. Hangi böcek türü ile mücadele edileceği ve böcek yoğunluğu tespit edilir. Buna göre kullanılacak ilaç ve miktarı belirlenir.

Böceklerden yaşam alanlarının temizlenmesi için uygulanacak yöntem belirlenir. Tüm bu bilgiler eşliğinde ilaçlama bedeli kesin ve net olarak verilir.

Antalya’da Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Antalya sıcak ve nemli bir şehirdir. Yaz aylarında böcek ve haşere sorunları daha fazla artış göstermektedir. Kepez, Manavgat, Alanya, Serik gibi tüm ilçelerinde ilaçlama şirketine ihtiyaç vardır. Çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlayan şehirde böcek ve haşerelerinde görülmesi hoş bir durum değildir.

Hem görüntü olarak hem de sağlık açısından yaşam alanlarının böceklerden arındırılması gerekmektedir. Bunu en iyi şekilde yapacak olan ise profesyonel ilaçlama şirketidir. Garantili ve çözüm odaklı olarak hizmet veren Antalya İlaçlama şirketi ile irtibata geçerek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Kepez İlaçlama Servisi

Kepez Antalya merkeze bağlı bir ilçedir. Yabancı turistlerin uğrak yeridir. Evlerde ve iş yerlerinde insan popülasyonu, nem ve sıcaklık gibi nedenlerden dolayı böcek sorunları çok fazla yaşanmaktadır. Sorunun kısa sürede ve kesin olarak çözülmesi ve hijyen bir ortama kavuşmak için Kepez İlaçlama Servisi ile irtibata geçmelisiniz.

Muratpaşa İlaçlama Servisi

64 mahallesi olan ve Antalya’nın ilk kent yerleşimi olan Muratpaşa ilçesi Kaleiçi olarak da isimlendirilir. Dünyaca ünlü Lara plajı, ilçe sınırları ilçesinde yer almaktadır.

İlçede böcek ve haşere sorunları ile çok fazla karşılaşıldığından ilaçlama şirketine ihtiyaç fazladır. Açık ve kapalı alanlarda ilaçlama hizmeti veren Muratpaşa İlaçlama Servisi 7/24 ilçede ilaçlama hizmeti vermektedir.

Alanya İlaçlama Servisi

Alanya, Antalya’nın göz bebeğidir. Hem yerli turist hem de yabancı turist tarafından çok fazla ziyaret edilmektedir. İlçenin her bakımdan temiz olması hem ziyaretçiler açısından hem de sağlık açısından önemlidir. Hiç kimse böcekler ile bir arada yaşamak istemez.

Temiz ve yaşanabilir ortam için ilaçlama hizmeti almak önemlidir. Kişisel yapılan mücadeleler böcek sorununu ortadan kaldıramayacağı gibi daha da çoğalmasına bile neden olabilir. Alanya İlaçlama Servisi ile irtibata geçerek tüm alanlardaki böcek ve haşere sorunlarına profesyonel çözüm bulabilirsiniz.

Manavgat İlaçlama Servisi

Manavgat, Antalya’nın en büyük ikinci ilçesidir. Manavgat Şelalesi ile dikkat çeken ilçe, yılın dört mevsiminde turist akınına uğrar. Yazların çok sıcak ve nemli olması nedeni ile böcek sorunları çok fazla yaşanan bir ilçedir. Özellikle sinek, sivrisinek, karınca gibi böcek türleri ile ilçede çok karşılaşılmaktadır.

İnsanlara birçok bakteri ve virüs taşıyan bu haşerelerden kurtulmanın tek yolu profesyonel ilaçlama hizmeti almaktır. Manavgat İlaçlama Servisi ile irtibata geçerek bu sorundan kurtulmak mümkün olacaktır. %100 garantili ilaçlama hizmeti ile yaşam alanları böceklerden arındırılabilir.

Konyaaltı İlaçlama Servisi

Konyaaltı denize kıyısı olan plajı ile ünlü Antalya’nın en önemli ilçelerinden birisidir. Her yıl binlerce turisti ağırlayan ilçede insan yoğunluğu, nem, sıcak, yeme-içme alanlarının fazla olmasından dolayı böcek sorunları çok fazla yaşanır.

Otel, pansiyon, ev, iş yerleri ve açık alanlarda yaşanan böcek sorunlarından kesin olarak kurtulmak için Konyaaltı İlaçlama Servisi ile iletişime geçerek profesyonel yardım almak gerekmektedir. Kişisel ilaçlamalar çözüm olmayacak, bazı durumlarda yanlış ilaçlama yüzünden sorun katlanarak daha da artacaktır.

Serik İlaçlama Servisi

Serik ilçesi her sene binlerce turist ağırlayan tarihi güzelliklere sahip bir ilçedir. Bu nedenle ilçede bulunan binaların, iş yerlerinin, otellerin, açık alanların her açıdan temiz olması önemlidir.

İnsan sağlığını tehdit eden böcek ve haşere sorunlarının da ortadan kaldırılması gerekmektedir. Sağlık açısından olduğu kadar görüntü olarak da yaşam alanlarında böcek görülmesi hoş bir durum olmaz. Böceklerden kısa sürede kurtulmanın tek yolu ise profesyonel ilaçlama hizmeti almaktır.

Serik İlaçlama Servisi ilçede günün her saatinde bu hizmeti en iyi şekilde yerine getirmektedir. Deneyimli ve eğitimli kadrosu, modern yöntemler ve ekipmanlar ile 7/24 ilçede ilaçlama hizmeti vermektedir.

Antalya İlaçlama Hizmetlerimiz

Antalya Böcek İlaçlama firmamız ilçede yaşanan her türlü böcek türü ile ilaçlama hizmeti vermektedir. Verilen hizmetler Dünya Sağlık Örgütü kriterlerine uygundur. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, insan sağlığını tehlikeye atmayan kimyasallar kullanılmaktadır.

Ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, otel ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, hamamböceği ilaçlama, sinek ilaçlama gibi hizmetleri veren firmamız ile irtibata geçmeniz durumunda tüm haşere sorununuz ortadan kalkar.

Ev İlaçlama

İnsanlar için evler birincil yaşam alanlarıdır. Ev ortamının temiz ve hijyen olması için evlerde yaşanan haşere ve böceklerden kurtulmak gerekmektedir.

Evde böcekler ile yaşamak insanları fazlası ile rahatsız eder. Ev ortamları böceklerin çoğalıp yaşamaları için uygun alanlardır. Besinlere çok kolay ulaşırlar. Hızlı bir şekilde çoğalarak hızlı bir şekilde alana yayılırlar.

Gezindikleri her yere mikrop ve bakteri bulaştıran böceklerden ilaçlama hizmeti alarak kurtulmak mümkündür. Uygun fiyatlar ile ev ilaçlama hizmetini Antalya Böcek ilaçlama firması ile irtibata geçerek alabilirsiniz.

Kullanılan kimyasalların insan sağlığına zararı olmamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı kaliteli ilaçlar kullanılmaktadır. Antalya Ev İlaçlama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İş Yeri İlaçlama

İş yerlerinde haşerelerin görülmesi hem çalışanların sağlığını tehdit etmekte hem de firmanın itibarına zarar vermektedir. Müşterilerin iş yerlerinde böcekler ile karşılaşmaları hoş olmaz.

Böcekler insan sağlığını tehdit ederek tifo, tifüs, veba gibi salgın hastalıklara neden olabilirler. Kemirgenler eşyaları kemirerek maddi kayıplara yaşanmasına yol açarlar.

Firmaya olan güven sarsılabilir. Bu nedenle mutlaka zaman kaybetmeden ilaçlama firmasından profesyonel yardım almak gerekmektedir. Kullanılan kimyasallar insan sağlığına zarar vermeyen Biyosidal ürünlerdir.

Verilecek ilaçlama hizmeti için öncelikle iş yerinde ön çalışma yapılır. Böcek türü ve yoğunluğu belirlenir. Kullanılması gereken ilaçlar belirlenir. Böcek türü ve iş yerine göre uygulanacak yöntemler farklılık gösterir. Antalya İş Yeri İlaçlama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Otel İlaçlama

Oteller konaklama hizmeti veren iş yerleridir. Bu nedenle otellerin temiz, konforlu olması gerekmektedir. Yaz kış demeden aralıksız hizmet veren otellerin periyodik olarak ilaçlanması önemlidir.

Otellerde müşteriler tarafından böceklerin görülmesi ve ortamın temiz olmaması iş yerinin prestiji açısından hoş olmaz. Bu durum maddi kayıplara neden olur. Hiç kimse böyle bir ortamda konaklamak istemez.

Oteller, zorunlu olarak belli aralıklar ile ilaçlanmalıdır. Antalya Böcek ilaçlama şirketi %100 garantili olarak böcekler ile mücadele etmektedir.

Modern cihazlar ve en modern yöntemler ile kısa sürede insanlara zarar vermeden ilaçlama hizmetini yerine getirmektedir. Böceklerin vermiş oldukları maddi kayıplar göz önüne alındığında bu hizmetin fiyatının ne kadar uygun olduğu da görülmektedir. Antalya Otel İlaçlama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Pire İlaçlama

Pire, insanların ve hayvanların kanını emerek yaşayan asalak küçük canlılardır. Sıçrayarak hareket ederler ve minik canlılar oldukları için de yakalanmaları zordur. Pire ile mücadele etmenin tek yolu ilaçlamadır.

Pirelerin ısırdıkları bölgeler kaşınır, kızarır ve alerjik reaksiyonlar oluşur. Kaşıntıya neden olan pireler sürekli konak değiştirerek beslendikleri için birçok mikrop ve bakteriyi de konakçılarına taşırlar. İnsan sağlığını tehdit eden bu durumdan kurtulmak için ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir. Antalya Pire İlaçlama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Fare İlaçlama

Ev ya da iş yerlerinde fareler kendileri için uygun yaşam alanı bulduklarında hızla çoğalarak yayılılar. Fareler zararlı canlılardır. Hem maddi kayıplara neden olurlar hem de insan sağlığını tehdit ederler.

Fareler kemirgen canlılardır. Bulundukları ortamda yer alan eşyaları kemirerek eşyalara zarar verirler. Ayrıca lağım suları, kanalizasyonlar gibi pis yerlerde gezindikleri için buralardan yaşam alanlarına bakteri ve mikrop taşırlar. Veba, humma gibi hastalıklara neden olurlar. Fare ilaçlama ile yaşam alanlarını temiz yaşanabilir hale getirmek mümkündür. Antalya Fare İlaçlama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Hamamböceği İlaçlama

Hamam böceği yaşam alanlarında çok fazla görülen haşere türlerinin başında gelmektedir. Hamam böceği Antalya gibi nemli ve sıcak yerlerde çok sık görülür. Hızlı olarak ürerler ve hemen alana yayılırlar. Bu böceklerden kurtulmak için Antalya Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçerek kurtulmak mümkündür.

Hamam böcekleri evlerde, iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde, yeme-içme alanlarında çok sık görülen böcek türüdür. Her türlü pis, çöp, çürüyen gıdalar ile beslenirler. Suyun olduğu yerde uzun süre yemeden yaşayabilirler. Mutfaklarda, kanalizasyonlarda, banyolarda barınırlar.

Mücadelesi zor olan haşere için profesyonel ilaçlama firmasından yardım almak gerekmektedir. Kokulu, kokusuz, jel ile ilaçlama yöntemleri hamam böceği ile mücadele metotlarıdır. Antalya Hamamböceği İlaçlama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sinek İlaçlama

Sinekler özellikle yaz aylarında insanları çok fazla rahatsız eden uçabilen canlılardır. Nemli, loş, çöp, yiyeceklerin olduğu alanlarda daha çok görülürler. Pis yerlerde gezindikleri için buradaki birçok mikropları yaşam alanlarına dolayısı ile insanlara taşırlar.

Sineklerden kurtulmak için yapılan ilaçlamanın belli aralıklar ile düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Antalya gibi sıcak ve nemli bir şehirde sinekler ile mücadele çok önemlidir. Birçok hastalığa sebep olan sineklerden kurtulmanın tek yolu ilaçlama hizmeti almaktır. Antalya Sinek İlaçlama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 6 Average: 5]
Call Now Button
Sorun, Cevaplayalım.
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0541 742 40 21