Neden Biz?

İstanbul Batı Haşere Kontrol olarak en temel ilkemiz “Kaliteli Hizmeti En Uygun Fiyata” sunmaktır. İstanbul’da yaklaşık 700 tane ilaçlama firması bulunmaktadır. Maalesef bu firmaların birçoğu Ruhsatsız çalışmaktadır. Yönetmeliklere göre; İlaçlama Firmaları normal iş yerleri gibi ruhsatlandırmanın yanında buna ek olarak Türkiye Halk Sağlığı tarafından verilen “Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi” ne de sahip olmalıdırlar.
İstanbul da Haşere Kontrol Firması olarak biz; İş yeri Açma Ruhsatı, Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi ve İlaç Depolama İzin Belgesi gibi belgelerimizin yanı sıra alanımızda birçok kalite ve standart belirleyici belgeye de sahip olmaktayız. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

Haşere İlaçlama Fiyat Politikamız

Haşere İlaçlama Firmalarına uygulama yapma yetkisi veren yeterlilik belgelerini belirttikten sonra bir diğer önemli husus Uygun Fiyat ve Müşteri Memnuniyetidir. %100 Müşteri Memnuniyeti için büyük bir çaba harcayan Batı Haşere Kontrol sağladığı bu memnuniyetinin yanında yaptığı Kaliteli uygulamaları En Uygun Fiyatlardan sunmanın da çabası içerisindedir. Kaliteli Uygulamaların Uygun Fiyatlar ile sunulmasının en başlıca nedeni ilaçlama sektöründeki korsan firmalarla mücadele etmektir.

Bu korsan firmalar öylesine bir hal almıştır ki Renksiz ve Kokusuz İlaçlama yaptıkları 100 m2’lik bir ev ilaçlaması için 30-40 TL gibi komik rakamlar talep etmektedirler. Kalite ve Halk Sağlığını ikinci plana atan bu firmalar maalesef sıkça tercih edilmekte fakat uygulamanın sonuç vermemesi üzerine müşteri bu korsan firmaları aradığında ya telefonları açılmamakta ya da çeşitli bahanelerle oyalandırılmaktadırlar.

Batı Haşere Kontrol olarak böyle Müşteri mağduriyetlerin oluşmaması için bu korsan firmalarla rekabet amaçlı fiyatlarımızda %50 ye varan indirimler ile Kaliteli ilaçlama hizmeti verilmesi amaçlanmıştır. Burada özellikle dikkat edilen husus Fiyat düşerken buna rağmen Kalitenin belli olan Standartlarını korumasıdır.

Gerek yaptığımız yatırımlar gerek kullandığımız ilaçlar ve uygulama personelimizin kalitesi nedeniyle bu korsan firmalar ile bire bir aynı fiyat uygulamasını maalesef verememekteyiz. Kokusuz İlaçlama da kullandığımız BAYER marka K-Othrine ilacının 500 ml (0,5 L)’lik 1 kutusuna 70 TL veriyorken bu korsan firmaların verdiği fiyatlara yıllardır kullandığımız bu kaliteli ilacı uygulamamız mümkün değildir. Hesap ve Kalite denklemi bu kadar açıkken 30-40 TL gibi fiyatlara yapılan ilaçlamanın kalitesi mutlaka sorgulanmalıdır. Bizim ilaçlama fiyatlarımız Haşerenin yoğunluğuna, Türüne ve Uygulama alanın büyüklüğüne göre değişmekle birlikte şöyledir;

Haşere ilaçlama• 0-100       m2   =60-80 TL
• 100-150   m2   =70-90 TL
• 150-250   m2   =80-120 TL
• +250         m2   =Bizimle İletişime Geçiniz

Not: Toplu halde büyük işletmelere her ay düzenli olarak verilen “Periyodik İlaçlama” hizmeti bu standartların dışındadır daha UYGUNDUR.

Daha Ayrıntılı olarak Yüksek Çözünürlükteki Resimlerle Haşerelerin Biyolojisi, size olan Zararları ve Mücadele Yöntemlerini öğrenmek için Haşere Ansiklopedisi sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Nedir Bu Garantili İlaçlama?

Garantili İlaçlama; Batı Haşere Kontrol Firması olarak yaptığımız uygulamalara olan güvenimiz karşılığında Müşterilerimize verdiğimiz %100 Kesin Çözüm Garantisidir. Siz bizi aradığınız da istediğiniz gün ve saatte size servis için randevu verilir. Alanında Uzman Ziraat Mühendislerimiz veya Teknikerlerimiz size yönlendirilir ve uygulama yapılır. Uygulamadan sonra geçen 2 hafta içerisinde haşere durumunda hiçbir değişiklik olmadığını gördüğünüz takdirde sadece bir telefonla “Sorgusuz Olarak” ikinci bir ilaçlama Servisi verilir ve bu ikinci servis tamamen ÜCRETSİZDİR.
Peki, bu Garantili İlaçlama bir firma için kârlı bir işlemidir? Hayır, Kesinlikle değildir ama Kurumsallığın ve Müşteri Memnuniyetinin gereğidir. Batı Haşere Kontrol olarak Garantili İlaçlamadan yana hiçbir şikâyetimiz yoktur. Ortalama 100 müşterimizden sadece 1 tanesi ikinci ilaçlama talebinde bulunmaktadır( %99 Uygulama Başarısı). Bu da yaptığımız uygulamanın kalitesini yeterince açıklamaktadır.

İlaçlama Servis Ağı

İlaçlama da Kalite ve Fiyat gibi önemli unsurları geçtikten sonra bir diğer önemli husus SERVİS imkânlarıdır. Batı Haşere Kontrol olarak İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası Şubelerimiz ile 7/24 ilaçlama Hizmeti verilmektedir.

SONUÇ

Haşere ilaçlama ciddi bir iştir ve sektörün uzmanları tarafından yapılmalıdır. Eğer hala “Neden Sizi Seçmeliyim?” diyorsanız, o zaman “Bizi Diğer İlaçlama Firmalarından Ayıran 5 Özellik” sayfamıza tıklayınız. Hızlı Haşere İlaçlama Servisimiz için 0850 304 2284 kurumsal numaramızdan arayabilirsiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Akrep İlaçlaması

Not : Firmamızda Bayer Marka Ürünler Kullanılmaktadır.

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 4 Average: 2.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.