19 Şubat 2020

İstanbul’un En Çok Tercih Edilen Akrep İlaçlama Şirketi

İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet veren Batı Böcek İlaçlama kaliteli hizmetlerine 7/24 devam etmektedir. Akreplerin farklı birçok türü bulunmaktadır ve birçok türü de zehirlidir.

Sokmaları halinde ölümlere yol açan akreplerden ilaçlama yaptırarak kurtulmak mümkündür. Hatta akreplerin görüldüğü yerlerde kesinlikle ev ilaçlama yapılmalıdır.

Sadece akrep ilaçlama değil tüm haşerelerden kurtulmak için firmamızın 0850 304 22 84 kurumsal numarasını hemen aramanız yeterli olacaktır. Akreplerin yaşam alanlarında görülmesi tehlikeli olacaktır.

Haşerenin zararlı etkilerine maruz kalmamak için Batı Böcek İlaçlama hizmetinden faydalanarak %100 garantili olarak alanların temizlenmesi sağlanmaktadır.

Neden İstanbul’un en çok tercih edilen akrep ilaçlama firmasıyız? Bu sayfada bu sorunun cevabı özetle anlatılmıştır. Akrepler İstanbul Anadolu Yakasında yoğun olarak mücadele ettiğimiz Haşere türüdür.

Evlerde, Parklarda, Bahçelerde, Sitelerde, Yağ Fabrikası İşletmelerinde bu haşere türüne karşı İstanbul’un her ilçesine 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Akrep İlaçlama ciddi iştir. Akreplerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın.

İş ciddiyetinin farkında olan bir Haşere İlaçlama Firmasıyız. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Akrep ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Eyüp, Kadıköy, Beykoz, Fatih, Bakırköy, Şişli, Ataşehir, Pendik ve Beyoğlu ilçeleri olmuştur. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

Akreplerin Biyolojisi

Akrep İlaclamaAkrepler de diğer hayvan ve haşereden farklı bir yapı vardır. Öncelikle Akrep Biyolojisini İncelemeliyiz. Akreplerin baş bölgesinde, bir çift iri gözleri vardır. Vücudunun yan kısımlarında ise simetrik olarak 4 çift göz daha bulunur. Akreplerin kanatları bulunmaz.

Akreplerde dört ayak ve bir çift kıskaç mevcuttur. Akrepler son derece yavaş hareket ederler, tıpkı sürüngenler gibi yavaş ilerlerler. Akreplerin ayak uçlarında birer tane kıskaçları vardır. Akrebin vücudu birbirine sıkıca kenetlenmiş bölmelerden oluşur.

Akreplerin öenmli bir özelliğide antenleri yoktur. Ayak uçlarında ki radar benzeri bir sistem ile, çok uzak mesafelerdeki titreşimleri hissedebilir ve buna göre davranışlarını değiştirebilirler. Çöl bölgelerinde yaşayan akrepler, bu radar benzeri sistem sayesinde çok uzaktaki karıncaların ayak seslerini bile hissederler.

Karıncanın hangi yönde ve nerede olduğunu, hatta mesafesini hesaplar ve kurbanına doğru yönelirler. Akrepler farklı renklerde olabilirler. Sarımtırak, siyah veya kırmızı renkte akrepler çoğunluktadır. Genç ve yavru akrepler ise sıklıkla beyazdırlar.

Akrep Mücadelesi

Akreplerin yuvaları, yağmur yağdığı zaman su ile dolar. Bu yüzden akrepler, yuvalarından ayrılarak, güvenli bir sığınak aramaya başlarlar. İşte bu durumda yaşam alanlarına gelerek, insanlar için tehlikeli oluştururlar.

Türkiye’nin iklim şartlarına bakılırsa, ilkbahar ve sonbahar mevsimindeki yağışlardan dolayı, akreplerin daha çok evlerimize gelme ihtimali vardır. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir.

Akrep İlaçlamasın da en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Akrep İlaçlama Hizmet Bedeli

Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır.

Uygun görülen ortalama Akrep İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =100-350 TL
  • 100-150      m2            =350-400 TL
  • 150-250      m2            =400-550 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz.

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız.

Akrep ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Çıyan İlaçlama

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

İstanbul’un En Çok Tercih Edilen Akrep İlaçlama Şirketi” üzerine 5 yorum

    • Evinizin dışından veya komşularınızdan akrepler gelmediği sürece yapılan ilaçlama uygulaması 6 ay garantilidir.

  • Yıllardır çatımızdan geldiğini düşündüğümüz akrepler yüzünden denemediğimiz yöntem kalmadı ve tam umudumuzu yitirmiş taşınıcakken karşımıza çıktınız. 20 Gündür sizin sayenizde güvendeyiz ve ilk defa akrep görme korkusu olmadan uyanıyoruz. Çok çok teşekkür ederiz.

  • APARTMAN İÇİN AKREP İLAÇLAMA YAPTIRMAK İSTİYORUM FİYAT VEREBİLİRMİSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!