İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

İstanbul’da birçok firmanın kendi standartlarına göre belirlediği Böcek İlaçlama Fiyatları mevcuttur. İlaçlama Fiyatlarındaki bu farklılığın temel nedeni kullanılan ilaçlar ve uygulama yöntemleridir. Batı Haşere İlaçlama Olarak Bayer – Syngenta – BASF gibi Dünya İlaç Devi ithal markaların Biyosidal ürünlerini kullanmaktayız. İlaçlama Sektöründe korsan çalışan firmalara karşı, güvenli ve kaliteli hizmet arayan müşterilerimizin dikkatli olması amacıyla bu içerik oluşturulmuştur. Lütfen piyasada 40 – 50 TL ye 100 m2 alan ilaçlayan firmalara güvenmeyiniz. Kullandığımız İlaçları direkt olarak Distribütörler aracılığıyla ve Toplu halde satın almamıza rağmen kaliteli hizmetin sunulabileceği en uygun Haşere İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun. Firmamız 2019 yılına ait böcek ilaçlama fiyatları aşağıdaki gibidir.

  +500 m2 üzerindeki alanlar ve her ay düzenli olarak “Periyodik İlaçlama” hizmeti alacak olan müşterilerimize Büyük İndirimler Yapılmaktadır.

**   1 ile 100 m2 arasındaki alanlarda yaptığımız 100 ilaçlamadan sıfır “0” şikayet alınmıştır. ( %100 Başarı)

***   +500 m2 üzerindeki alanlarda yaptığımız 100 ilaçlama uygulamasından on adet “10” şikayet alınmıştır. ( %90 Başarı) Şikayetler değerlendirildikten sonra Haşere Aktivitesinin devam ettiği bölgelere tekrar ve Ücret Talep Etmeden ilaçlama uygulaması yapılmıştır.

Haşere Ansiklopedisi

Size sıkıntı yaratan haşerenin; Biyolojik Özelliklerini, yaşam alanlarını, bu haşereye karşı uygulanan ilaçlama yöntemleri ve ilaçlama  Maliyeti hakkında bilgi almak için sizde  Haşere Ansiklopedisinden Şikayet ettiğiniz haşereyi seçiniz.

 

fare ilaçlama hizmeti   hamam böceği ilaçlama hizmeti   akrep ilaçlama hizmeti   karasinek ilaçlama hizmeti

 

çıyan ilaçlama hizmeti   amerikan hamam böceği ilaçlama hizmeti   kene ilaçlama hizmeti   örümcek ilaçlama hizmeti

 

gümüş böceği ilaçlama hizmeti   salyangoz ilaçlama hizmeti   güve ilaçlama hizmeti   pire ilaçlama hizmeti

 

sivri sinek ilaçlama hizmeti   sümüklü böcek ilaçlama hizmeti   tatarcık ilaçlama hizmeti   tahtakurusu ilaçlama hizmeti

 

 

Yukarıdaki Haşerelerden birini seçerek bu haşerenin biyolojisini mücadele yöntemlerini ve ilaçlama fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Haşere ilaçlamanın en temel unsuru mücadele edilecek haşereyi iyi tanımaktır. Sabit bir Mücadele Yöntemleri her haşere de aynı başarıyı gösterememektedir. Örneğin Hamam böceği ilaçlaması için uygulanan yöntem jel ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama şeklinde uygulanırken kene pire ilaçlamasında jel uygulama yöntemi sağlıklı ve kesin çözüm vermemektedir. Farlı bir haşere olan sivrisinek ve sinek ilaçlaması için ise sadece ilaçlama yapmak ile yetinmeyip bir takım fiziksel önlemlerde alınmalıdır. Bu fiziksel önlemlerin başında çevredeki çöp birikintilerini temizlemek ve pencerelere sineklik çekmek gelir. Aksi taktirde yapılan ilaçlama başarılı bir şekilde kapalı alandaki uçan haşereleri imha ederken sonradan dışarıdan gelen yeni haşerelere karşı etki gösterememekte ve müşteri yapılan ilaçlamadan kalıcı sonuçlar yerine haftalık çözümler satın almaktadır. Müşterilerimizden talep ettiğimiz ilaçlama hizmet bedelinin her kuruşunun hakkını vermeyi temel prensip edinmiş bir Haşere Kontrol Firmasıyız. Unutmayınız ki Uzman İstanbul ilaçlama firmaları tarafından yapılmayan her uygulama yarardan çok maalesef zarar getirmenin yanında zaman kaybına da neden olmaktadır.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Tahtakurusu İlaçlama

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 4 Average: 4]

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.