Esenyurt Böcek İlaçlama

Batı Böcek İlaçlama firmamız, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Esenyurt ilçesinde 7/24 ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul’un en iyi ev ilaçlama firmasından hizmet almak isteyenler için %100 haşerelerden kurtulma garantisi veren firmamız 2021 yılında da en modern yöntemler ile hizmetlerine devam etmektedir.

Böcek ve haşere sorunlarınızı kökünden halletmek için firmamızın 0850 304 22 84 iletişim numarasından hemen bizimle iletişime geçin!

İstanbul, dünyanın en büyük şehirleri arasındadır ve oldukça kalabalık bir insan nüfusa ev sahipliği yapar. Bu nüfusa bağlı olarak yoğun olan haşerelere karşı etkili mücadele için İstanbul’un En İyi Haşere İlaçlama Firmasından yardım almalısınız.

İstanbul, nemli iklimi, deniz kenarında olması ve böcekler için beslenecekleri besin kaynakları ve yaşayabilecekleri alanların fazla olması sebebiyle; çok fazla böceğe de ev sahipliği yapar.

Bu sebeple, birçok ilçede, birçok insan artık geleneksel yollarla böceklerle mücadele etmekten yılmıştır ve batibocekilaclama.com gibi profesyonellerden yardım alarak çözüm arama yoluna gitmiştir.

Esenyurt da, İstanbul’da özellikle yaz aylarında görülen böcek istilasından yoğun şekilde nasibini alan ilçeler arasındadır.

Esenyurt Böcek İlaçlama Firmaları

esenyurt böcek ilaçlamaEsenyurt’ta yaşayan birçok insan, internet üzerinden Esenyurt böcek ilaçlama firmalarına ulaşmaya çalışmaktadır. Fakat karşınıza çok sık çıkan firmaların bir kısmıyla ilgili yapılan geri dönüşlere baktığınızda, birçok insanın verilen hizmetten memnun kalmadığını görürsünüz. En çok rastlanılan şikâyetler arasında, ilaçlama yapıldıktan kısa bir süre sonra böceklerin geri dönmesi ya da ilaçlama işleminden sonra ev ya da işyerindeki insanlarda çeşitli alerjiler veya rahatsızlıklar görülmeye başlanmasıdır.

Bunun temel nedeni, ucuz fiyat verdiği için tercih edilen birçok firmanın, uygun olmayan şartlarda ve profesyonellikten uzak şekilde hizmet veriyor oluşudur.

İlaçlama hizmeti alacağınız firmayı seçerken mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı önemli detaylar bulunmaktadır. Bunlar arasında ilk sırada, firmaların kullandığı ilaçlar gelmektedir. İlaçlar mutlaka Sağlık Bakanlığı’nın onay verdiği ilaçlar olmalı ve firma, Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip olmalıdır.

Kalitesiz ilaçlar hem böcekleri ortadan kaldırmayacak hem de sizin çeşitli sağlık sorunları yaşamanıza neden olacaktır. Firmamız, Dünya Sağlık Örgütü standartlarında ilaçlama işlemi yapmaktadır ve Sağlık Bakanlığı ruhsatına da sahiptir.

Bu yüzden, İstanbul’un birçok ilçesi gibi, Esenyurt sakinleri de Esenyurt böcek ilaçlama hizmetini mutlaka firmamızdan almalı ve bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalmamaktadır.

Esenyurt Haşere Kontrol Hizmetlerimiz 

İlk olarak belirtmemiz gereken şey şudur ki, firmamıza ulaşmak son derece zahmetsiz ve kolaydır. İnternet sitemizden kolaylıkla iletişim bilgilerimize ulaşabilir ve bizle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’un her iki yakasına da hizmet veren firmamızdan, Esenyurt sakinleri, çok kolay şekilde Avrupa yakası böcek ilaçlama hizmeti alabilirler.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde ilk olarak bir keşif çalışması yapılır. Böylelikle, haşere problemi olan alan tanınır ve mücadele yöntemi için seçim yapılır.

Keşif yapılırken, haşere türünün ne olduğuna da dikkat edilir. Zira haşerelerle mücadelede en etkili yol, mücadele ettiğiniz varlığın biyolojik ve karakteristik özelliklerini tanımak, ona göre bir yöntem seçmektedir. Keşif çalışması bittikten sonra, yapılacak çalışmaya karar verilir.

Kaliteli, bakanlık onaylı ve hijyenik biyosidal ilaçlar seçilir ve etkilenmiş bölgeye uygulanır. İlaçlama işlemi kısa sürede bitirilir ve kısa sürede de sonuç alınır.

Firmamız kene ilaçlama gibi birçok ilaçlama türünde %100 başarı oranını size garanti etmektedir. Fakat size de düşen önemli görevler vardır. İlk olarak, böcek istilasını fark ettiğiniz ilk anda bize haber vermenizdir.

Birçok konuda olduğu gibi, haşere kontrolü konusunda da erken müdahale son derece hayatidir. Ne kadar erken müdahale edilirse o kadar erken ve etkili şekilde sonuç alınır.

Çünkü birçok haşere türü, oldukça yüksek üreme hızına sahiptir. Profesyonel bir haşere kontrol firmasıyla iletişime geçilmeden geçen her dakika büyük kayıptır. Aynı durum, fare ilaçlama vb. durumlarda da geçerlidir.

Esenyurt Böcek İlaçlama Hizmetinin Ücreti

Firmamıza böcek kontrol hizmeti için başvuran birçok kişinin en çok merak ettiği konulardan birisi de fiyatlardır. Fiyatlar konusunda bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri de, firmaların kullandığı ilaçların ve teçhizatın kalitesinin de, farklı firmaların verdiği fiyatlar üzerinde etkili olduğudur.

Özellikle, merdivenaltı diye tabir edeceğimiz firmalar, 150-200 metre kare alanlara 40 TL civarında ücretlerle pire ilaçlama vb. hizmetler verebileceklerini söylemektedir. Fakat kaliteli malzemeler kullanarak ilaçlama yapan ve ilaçlama yaparken insan sağlığını da düşünen firmaların bu fiyatlara ilaçlama işlemi yapmasının imkânı yoktur.

%100 başarıyı garanti eden firmamızdan alacağınız ilaçlama hizmetinin ücreti, 0-100 metre kare aralığındaki alanlara 80-150 TL olarak belirlenmiştir. Fiyatlar, ilaçlanacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü yükseldikçe, orantılı olarak yükselmektedir.

100-150 metre kare alanlarda, 100-200 TL fiyat aralığında ilaçlama hizmeti yapılır. Firmamızın fiyatlarının, internette karşılaşabileceğiniz bazı firmalardan bir tık yüksek olmasının nedeni, sonuç garantisini size vermesi ve herhangi bir sağlık sorununa yol açmamasıdır.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

NOT: Makalemize Yıldız vererek puanlama yapabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
Sorun, Cevaplayalım.
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0541 742 40 21