Sarıyer Böcek İlaçlama Firması

Sarıyer Böcek İlaçlamaSarıyer, 2014 Nüfus sayımına göre 337,681 Bin nüfusun ikamet ettiği toplam yüz ölçümü 151 Kilometre kare olan  İstanbul’un en elverişli imkanlar sağlayan muhitlerindendir. İstanbul Avrupa Yakası Haşere İlaçlama Firması olarak her vakit Sarıyer Böcek İlaçlama Firmamız ile etkili çözümler sunmaktayız. Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin.

Personelimiz tarafından Sarıyerde İlaçlama Uygulaması yapılan mekanlar, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

 

Residence İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Villa İlaçlama

Site İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Gemi İlaçlama

Sarıyer Yakınlarında veya Civarında Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Sarıyer Belediyesinde Böcek İlaçlama şirketimizle verdiğimiz hizmetler neticesinde bölgede en fazla servis yolladığımız Mahalleler, servis periyotlarına göre en çoktan en aza doğru aşağıda verilmiştir:

İstinye Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 16,5 Bin  vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler, Siteler, Sağlık Kuruluşları ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır. İstanbul Haşere Kontrol Firması Olarak 6 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Tarabya Mahallesi: Tahminen; 18 Bin  kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Sosyal ve sağlık imkanları, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı ile bölgenin nezih yerleri arasındadır. Batı İlaçlama Şirketi Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Zekeriyaköy Mahallesi: Son sayımlara göre; 17,5 Bin  kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır. İstanbul Batı İlaçlama Şirketi Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Ayazağ Mahallesi: Yaklaşık olarak; 36,4 Bin  kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, ile ilçenin gözde yerleri arasındadır. Batı Haşere İlaçlama Şirketi Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Sarıyer Belediyesinde Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Sarıyer Haşere İlaçlama Servisi olarak uygulama yaptığımız diğer mahalleler; Rumelikavağı Mahallesi, Emirgan Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Baltalimanı Mahallesi, ve Cumhuriyet Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.