İstanbul’un En Kaliteli Böcek İlaçlama Firması

Yıllar içerisinde verdiği kaliteli hizmet sonucunda İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama şirketi olan firmamız kaliteli bir ilaçlama firmasının niteliklerini ve sınırlarını belirlemek amacıyla bu yazıyı yayınlamaktadır.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri firması haşere ilaçlama konusunda uzman kadrosu, geniş servis ağı, piyasadaki pazar payı, hizmet verdiği binlerce tekil ve kurumsal müşterisi ile İstanbul’un en çok tercih edilen ilaçlama firmasıdır. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

Haşere Kontrol Firması olarak verdiğimiz hizmet Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Firmamız Dünya Sağlık Örgütü (WHO) yönergeleri doğrultusunda Türkiye Halk Sağlığı Kurumu‘nun uygun gördüğü kriterlere %100 uyum göstermektedir.

Zamanında Acil Haşere İlaçlama

Haşere İlaçlama konusunda İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasındaki Şubelerimizle her semte 1 saat içerisinde acil müdahale edilmektedir. Haşere İlaçlama şirketi olarak müşterilerimizi karşılaştıkları sorunlardan bir an önce kurtarmak en önemli amacımızdır. Böylece müşterilerimiz bütün günlerini evde Haşere İlaçlama Hizmeti almak için beklemek zorunda kalmamaktadırlar. Peki Haşere Mücadelesinde anında müdahale neden önemlidir?

Aslında bu sorunun cevabı “Biyoloji Bilimi” tarafında ortaya koyulmuş “Böceklerin Yaşam Döngüsü”  hakkındaki bilgilerde gizlidir. İstanbul da genel olarak ilaçlama yaptığımız türler Böceklerdir. Dünya üzerinde sayısı tam olarak belirlenememiş milyonlarca böcek türü mevcuttur. Bu böcek türlerinin her biri milyonlarca üyeye sahiptir. En önemli özellikleri çabuk üremeleri ve ortama hızlı uyum sağlamaları olan böcekler bu özellikleriyle mücadelesi oldukça zor bir haşere türüdür. Bu nedenle görülen ilk böcekte hemen Acil Haşere İlaçlama Hizmeti veren bir firma ile irtibata geçilip müdahale edilmesi sağlanmalıdır.

Haşere İlaçlama Firması Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli

Sağlık Bakanlığı Onaylı Haşere Kontrol Firmasıİlaçlama Sektöründe belki de en önemli sorun ilaçlama hizmetini kriterlerine uygun yapmayan ikinci sınıf kalitesiz ilaçlama firmalarıdır. Herhangi bir firmadan ilaçlama hizmeti almadan önce gerekli yeterliliğe sahip olup olmadıklarını anlamak için mutlaka belgelerini kontrol ediniz. Biyosidal Ürün Uygulama Ruhsatı olmayan firmalara ilaçlama yaptırarak sağlığınızı riske atmayın.

Sağlık Bakanlığı İlaçlama Hizmeti vermesine izin verdiği firmalara Biyosidal Ürün Kullanma Ruhsatı verir. İlaçlama Hizmeti veren firmamızın gerekli bütün izinleri mevcuttur. Bu konuda daha sağlıklı fikir sahibi olmak için lütfen Belgelerimizi inceleyiniz. Haşere Ansiklopedimiz sayesinde sorun yaşadığınız haşereyi belirlemek, uygulama yöntemlerimizi ve ilaçlama fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Amerikan Hamam Böceği İlaçlama

Kaynak : Dünya Saglık Örgütü(WHO)

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 4 Average: 3.5]

7 thoughts on “İstanbul’un En Kaliteli Böcek İlaçlama Firması

  • Merhaba,
    İstanbul Arnavutköy ilçesinden yazıyorum.Mutfağımızda kuru bakliyatlarda oluşan çok küçük, bazıları telefon ışığıyla ancak görülen böcekler oluştu. Bakliyatları attık her yeri sildik ama yine 3 er 5 er tane görünüyor.Bu kuru gıda böceğine karşı Kesin çözüm üretebilir misiniz,fiyat nedir ve nasıl bir uygulama gerekiyor. Evimiz 85-90 m2 bir ev. Bilgi verirseniz memnun olurum..Hayırlı işler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.