19 Şubat 2020

KENE İLAÇLAMA

Kene sorunu ile karşılaşan kişiler İstanbul’da bulunan Batı böcek ilaçlama ile iletişime geçerek 7/24 ilaçlama hizmeti alabilirler. Kene, insan ya da hayvanlara tutunarak yaşayan ve kan emerek beslenen tehlikeli bir haşere türüdür.

Kırım Kongo gibi ölümcül hastalıklara neden olabilmektedir. Kendi üzerlerindeki virüsleri konakçılarına hemen aktarırlar.

Kene ile kişisel mücadele etmek kolay değildir ve bu sorunun tamamen ortadan kalkması için profesyonel yardım almak önemlidir.

Tüm haşerelerden kurtulmak için firmamızın 0850 304 22 84 iletişim numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Batı böcek ilaçlama, 2022 yılında en modern teknikler ile hizmet vermeye devam etmektedir. Doğru ilaç ve doğru yöntem ile %100 garantili ilaçlama hizmeti alarak kenelerden yaşam alanları temizlenebilir.

Keneler İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Sitelerde, Ormanlık Alan Sosyal Tesislerde, Bahçelerde, Villalar, Gıda İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ev ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Kenelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Haşere İlaçlama Servisiyiz. Bilinçsiz kişilerce yapılan veya bu kişilere yaptırılan ilaçlama faydadan çok zarar vermekte insan sağlığını tehdit etmektedir.

Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Kene ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Esenyurt, Beylikdüzü, Eyüp, Kağıthane, Kadıköy, Beşiktaş, Fatih, Bakırköy, Şişli, Bayrampaşa, Ataşehir ve Beyoğlu ilçeleri olmuştur. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

Kene Biyolojisi

Kene İlaclamaBoy: 4 mm. (yeni kan emmiş dişi 1,3 cm Renk: Koyu kızıl kahverengi. 840 (876) tanımlanmış türü var. Sivrisineklerden sonra insan sağlını tehdit eden 2.  önemli vektördür. Doğal düşmanları az, uzun ömürlüler, hızlı üreme kabiliyetleri var.

Yaz aylarında aktiftirler.  Kışı toprakta geçirirler. Gelişim 4 evrede olur. YUMURTA,  LARVA,  NİMF,  ERGİN Her evrede kısa sürelerle defalarca kan emerler.  Kene  Kan emerek büyürler. Dişiler defalarca az sayıda yumurtlar. (Her kan emişte 28-115) 7 kadar (3-8) nimf aşaması var.

Kene Mücadelesi

Özellikle kırsal kesimlerde besi hayvanları dışkılarının yoğun olduğu yerlerde sıkça gezinirler. Genelde kemirgenlerin, kuşların ve yarasaların yuvalarını işgal eder. Çok-konutlu (konukçulu) kenelerdir.

Dışarıda keneler çimenlerde, çalılıklarda ve hayvan barınma yerlerinde bulunurlar ve buradan geçen hayvanlara yapışırlar. Nadir de olsa insanlara yapışan türleri de bulunmaktadır.

Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Kene İlaçlamasında en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Kene İlaçlama Hizmet Bedeli

İstanbul Batı Böcek İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Kene İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =100-350 TL
  • 100-150      m2            =350-400 TL
  • 150-250      m2            =400-550 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz.

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız.

Kene ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Pire İlaçlama

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!