ÖRÜMCEK İLAÇLAMA İSTANBUL

Örümcekler İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Yalılarda, Restoranlarda, Evlerde, Ofislerde, Bahçelerde, Villalar, Gıda İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Örümceklerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Böcek İlaçlama Servisiyiz. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Örümcek ilaçlaması yaptığımız ilçeler;  Esenyurt, Eyüp, Beylikdüzü, Kadıköy, Çekmeköy, Fatih, Beşiktaş, Bakırköy, Şişli, Tuzla, Beyoğlu ve  Ataşehir  ilçeleri olmuştur. Sizde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bizi hemen arayın (0212) 909 38 34 haşerelerden kurtulun.

Örümcek Biyolojisi

Örümcek İlaclamaHemen hemen dünyanın her tarafında yaşayan ve etçil beslenen bir canlı türüdür. Boyları farklılık göstermektedir. 8 tane bacağı ve ağzının ön kısmında 2 tane zehirli çengeli vardır.  Göğüs kısmında ise sekiz adet ayağı vardır. Örümcek çeşitlerine göre değişiklik gösteren örümceklerin çoğunda kafa kısmında 8 adet bulunmaktadır. Yuvarlak karın kısmı oldukça esnek yapıya sahiptir. Bireyler tarafından çok fazla dikkate alınmasa da oldukça zehirli ve tehlikeli canlılar grubundandırlar. Dişi örümcekler erkek örümceğe göre daha kuvvetli ve daha iri yapıya sahiptirler.

Örümcek Mücadelesi

Örümcek etçil bir canlıdır. Diğer çoğu canlıdan farklı olarak suda beslenebilirler. Suda beslenen örümcekler balık, kurbağa gibi canlıları avlayarak yaşarlar. İstanbul da İlaçlama yapacak olan firmalar mekâna gelerek örümceklerin ne sıklıkta olduğunu ve en yoğun hangi bölgelerde olduklarını tespit eder ve ona göre ilaç hazırlarlar. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Örümcek İlaçlamasında en etkili 2 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Örümcek İlaçlama Hizmet Bedeli

Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Uygun görülen ortalama Örümcek İlaçlama Fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =60-80 TL
  • 100-150      m2            =70-90 TL
  • 150-250      m2            =80-120 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Örümcek ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Sonraki Sayfa : Salyangoz İlaçlama

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 4 Average: 4.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.