İstanbul Böcek İlaçlama Firması

İstanbul Böcek İlaçlamaİstanbul Böcek ilaçlama firması olarak 2008 yılında işletme temelleri atılmış olup son 5 yılda İstanbul’da yoğun bir şekilde Haşere İlaçlama hizmeti vermektedir. Oldukça rekabetli olan bu sektörde tutunabilmek ve sürekli müşteri arttırmak oldukça zor bir iştir.

İstanbul’daki 800 tane ilaçlama şirketi içerisinden sürekli müşterisini arttıran bir işletme olabilmek için en önemli kriterler müşteri memnuniyeti, % 100 garantili hizmet anlayışı ve kullanılan ithal ürünler.

Yerli sermaye ile İstanbul’da kurulan Batı Haşere İlaçlama Firması en başından beri yerli üretime teşvik amaçlı ithal ürünler yanında yerli Haşere İlaçları kullansa da  müşteri şikayetleri üzerine tekrar % 100 ithal ürünlere ( Bayer – BASF ) dönülmüştür.

İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

İstanbul’da Haşere İlaçlama Hizmeti

Böcek İlaçlama İstanbul ŞirketiBatı Böcek İlaçlama olarak İstanbul’un her ilçesine servisimiz mevcuttur. Merkezimiz Anadolu Yakası Beykoz da bulunmakla birlikte Avrupa Yakasında Bahçelievler ilçesinde de bir adet şubesi bulunmaktadır. Yani her iki yakadaki ilçelere en geç 2 saat içerisinde acil ilaçlama hizmeti sunabilecek fiziki ve personel uzmanlığı açısından yüksek kapasitemiz mevcuttur.

En yoğun hizmet verdiğimiz başlıca alanlar; evler, iş yerleri, ofisler, kafeler, residencelar, lokantalar, bahçeler, okullar, dershaneler, hastaneler, otoparklar, bodrumlar, gemiler ve fırınlar ve daha sayamadığımız birçok bireysel ve kurumsal müşterimize geçen 5 yıl içerisinde ev ilaçlama hizmeti verilmiştir.

İstanbul’da çok sayıda ilaçlama uygulaması yapan kurumsal firma ve korsan kişiler bulunmaktadır. Dışarıdan bakıldığında bir pompa ile 15 dakikada yapılacak kadar kolay görünen ilaçlama hizmeti yeterlilik belgeleri alındıktan sonra gerçekte de sadece bir adet pompa sayesinde metrekarelerce alan ilaçlanabilen bir iştir.

Ama burada tamda dikkat edilmesi gereken konu pompanın kendisi değil kullanan kişidir. İlaçlama hizmetinin asıl zorluğu burada başlamaktadır çünkü uygulama personelinin uzman olması onun haşere ile mücadelede 1 adım değil 5 adım önde başlaması demektir.

Uzman bir uygulamacı mücadele edeceği haşerenin biyolojik özelliklerini iyi bilir ve bu bilgileri doğrultusunda kullanılacak en uygun ilacı seçer. İlaçlama pompasının buradaki tek görevi, uygulama yapacak uzmanın görüşleri doğrultusunda seçilen ilacın su ile seyreltileceği bir ortam sunmaktır.

Böcek İlaçlama İstanbul Kadıköy

İstanbul Anadolu Yakasında Beykoz merkezli olmamıza rağmen en yoğun Haşere İlaçlama hizmeti verdiğimiz ilçe Kadıköy’dür. Evler ve Ofisler yoğun olarak ilaçlama hizmeti verdiğimiz yerlerin başında gelirler.

Kadıköy’de Böcek İlaçlama hizmeti verdiğimiz başlıca bölgeler ise; Feneryolu, Göztepe, Bostancı, Merdivenköy, Kozyatağı, Acıbadem, Erenköy ve Caddebostan gibi bölgelerdir.

Böcek İlaçlama İstanbul Ataşehir

İstanbul Anadolu Yakasında son 3 yıl içerisinde belkide en fazla gelişim kateden ilçe Ataşehir’dir. Genellikle residence ve çalışma büroları en yoğun ilaçladığımız alanlardır. Ataşehir’de Böcek İlaçlama yaptığımız başlıca mahalleler; İçerenköy, Kayışdağı, Esatpaşa, Yenisahra ve İnönü Mahalleleridir.

Böcek İlaçlama İstanbul Bakırköy

İstanbul Avrupa Yakasında en yoğun böcek ilaçlama yaptığımız ilçe Bakırköy’dür. genellikle Bakırköy’de villa, bahçe, mağaza ve ev gibi yerler ilaçlanmıştır. Bakırköy Böcek İlaçlama servisimiz en çok Ataköy, Yeşilköy, Osmanbey ve Kartaltepe bölgelerine hizmet vermiştir.

Böcek İlaçlama İstanbul Şişli

İstanbul Avrupa Yakasında çok önemli bir ilçe olan Şişli pire ilaçlama konusunda İstanbul’da en çok uygulama yaptığımız ilçedir. Şişli Böcek İlaçlama Servisimiz Esentepe, Mecidiyeköy, Maslak, Harbiye, Feriköy ve Fulya bölgelerinde yoğun olarak hizmet vermiştir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: İstanbul Böcek İlaçlama YouTube

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!