Beşiktaş Böcek İlaçlama Firması

Beşiktaş Böcek İlaçlamaBeşiktaş, 2014 Nüfus sayımına göre 188,793 insanımızın barındığı toplam yüz ölçümü 46 kilometre karelik İstanbul’un en gelişmiş ve en pahalı semtidir. İlçenin en bilinen sembolü 1903 yılında kurulmuş olan Beşiktaş JK Tesisleri ve Futbol takımıdır.

İstanbul Avrupa Yakası Haşere İlaçlama Firması olarak her vakit Beşiktaş Böcek İlaçlama Firmamız ile etkili çözümler sunmaktayız. İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Firmamız tarafından modern kokusuz ilaçlama yöntemler, 2022 yılı itibariyle %90 oranında uygulanmaktadır. Personelimiz tarafından Beşiktaşta İlaçlama Uygulaması yapılan alanlar, uygulama sıklıklarına göre aşağıdaki gibidir:

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Villa İlaçlama

Site İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Residence İlaçlama

Bodrum İlaçlama

Beşiktaş Yakınlarında veya Civarında Haşere Kontrol Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Beşiktaş Belediyesinde Böcek İlaçlama şirketimizle verdiğimiz hizmetler sonucunda bölgede en fazla çalıştığımız Mahalleler, çalışma yoğunluklarına göre en çoktan en aza doğru aşağıda verilmiştir:

Arnavutköy Mahallesi: Son sayımlara göre; 8,4 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler, Siteler, Sağlık Kuruluşları ile semtin önemli yerleri arasında yer alır.

Batı Böcek İlaçlama Şirketi olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Ulus Mahallesi: Yaklaşık olarak; 6,8 bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Sosyal ve sağlık imkanları, Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Gayrettepe Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 9,5 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, Otopark alanları, Yeşil alanları ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Şirketi Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Levent Mahallesi: Tahminen; 12 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Beşiktaş Belediyesinde Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Beşiktaş Böcek İlaçlama Firması olarak uygulama hizmeti verdiğimiz diğer mahalleler; Etiler Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Bebek Mahallesi ve Ortaköy Mahallelerinde ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Beşiktaş Böcek İlaçlama Firması” üzerine 2 yorum

  • İyi çalışmalar efendim ben Beşiktaş Arnavutköy mahallesinde 18 senedir diş hekimliği yapıyorum. Gayet hijyenik bir ortam olmasına rağmen son zamanlarda özellikle sekreterimin çalışma masasının etrafında hamam böceği sorunu görünür oldu. Takdir edersinizki diş hekimliği gibi bir yerde böcek ilaçlama işi pek hoş karşılanmaz. Bu durumda ne yapmamız gerekir? Sitenizde kokusuz jel ilaçlamadan bahsetmişsiniz oldukça anlamlı geldi bana bizim sorunumuzu da bu şekilde çözebilme imkanınız varmı en kısa sürede bu konu hakkında beni bilgilendirirmisiniz lütfen sizden haber bekleyeceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!