Atasehir Böcek İlaçlama

Ataşehir Böcek İlaçlama-Batı Haşere İlaçlama FirmasıAtaşehir, Batı Haşere Kontrol Firması Olarak İstanbul Anadolu Yakasında en çok Haşere İlaçlama hizmeti verdiğimiz ilçelerin başında gelmektedir. Anadolu Yakasında yer alan servisimiz 2022 yılı ilaçlama teknikleri ve son teknoloji uygulama araçları ile % 100 garantili hizmet vermektedir.

Ataşehir yeni yerleşime açılmış, hızlı bir şekilde gelişim gösteren, toplu konutun ve finansın merkezi haline gelmiş, İstanbul’un Anadolu Yakasının yeni gözde ilçesidir. Geçmiş Dönemlerde firmamız Ataşehir de başta hamam böcekleri, pireler, fareler ve tatarcık sinekleri olmak üzere bir çok haşere türü ile yoğun bir şekilde mücadele etmiştir.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Ataşehir Böcek İlaçlama Servisimizin Hizmet Verdiği alanlar şunlardır:

Ev İlaçlama Hizmeti

İşyeri ve Ofis İlaçlama Hizmeti

Alışveriş Merkezi İlaçlama Hizmeti

İnşaat Şantiyelerine İlaçlama Hizmeti

Residence İlaçlama Hizmeti

Okul ve Dershane İlaçlama Hizmeti

Cafe ve Restaurant İlaçlama Hizmeti

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ataşehir, konumu itibariyle ‘haşere kontrol hizmetleri’ sağladığını iddia eden çok sayıdaki firmaya kolay şekilde ulaşabileceğiniz bir yerdedir.

İstanbul çapında faaliyet gösteren 700’ün üzerindeki böcek ilaçlama / haşere kontrol firması, Anadolu yakası böcek ilaçlama işlerini yapmalarını talep edebileceğiniz firmalar olarak görünmektedirler.

Sorun şu ki, böcek ilaçlama sektöründe faaliyet gösteren firmaların çoğu Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen ve ülkemizde Sağlık Bakanlığı bünyesindeki Türkiye Halk Sağlığı Kurumunun onayladığı, kontrol ettiği kriterlere uygun olarak hizmet vermemektedirler.

Ülkemizdeki böcek ilaçlama sektörünün en önemli sorunu olan bu durum, böcek ilaçlama veya haşere mücadele işlerinde söz konusu firmalardan yardım alan vatandaşlarımızı zor durumda bırakmaktadır.

Ataşehir böcek ilaçlama kelimelerini veya benzer kelimeleri kullanarak internetten ulaşabileceğiniz firmaların çoğu, sağlık örgütleri tarafından onaylanan Biyosidal ilaçları ve uygun donanımları kullanmadan ilaçlama işini yapan firmalardır.

Dolayısıyla bu firmalar tarafından üstlenilen ve tamamlanan böcek ilaçlama işleri uygun sonuca ulaşmayan hatta insan sağlığına zarar verebilen ya da saha büyük maddi kayıplara yol açan işler olabilmektedirler.

Ataşehir’de Haşere İlaçlama Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir sonradan oluşturulmuş Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar gibi ilçelerden alınan mahallelerin bağlanmasıyla 2008 yılında şu anki yapısına kavuşan bir ilçe olmasına rağmen oldukça gelişmiş ve yeni nesil yapılaşmanın örnek ilçesi olmuştur.

Anadolu Yakasında Haşere ilaçlama hizmeti verdiğimiz geçmiş 5 yıl boyunca Ataşehir de en çok hizmet verdiğimiz bölgeleri “sırasıyla” aşağıdaki gibidir:

İçerenköy Mahallesi: 2008 yılında Kadıköy’den Ataşehir’e bağlanmış bir mahalledir. Çoğunlukla Sivrisinek ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve fare İlaçlaması yapılmıştır.

Kayışdağı Mahallesi: Yaklaşık 40 bin kişinin yaşadığı bu mahalle İstanbul’un en yüksek 3. noktasıdır. Bu mahallede genellikle tatarcık sineği ilaçlama, kene ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve akrep ilaçlama hizmetleri verilmiştir.

Esatpaşa Mahallesi: 6 Mart 2008 tarihinden önce Üsküdar Belediyesine bağlı iken bu tarihten sonra Ataşehir Belediyesine bağlanmıştır. Firmamız mahalle genelinde; hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama ve kara sinek ilaçlama hizmetleri vermiştir.

Yeni Sahra Mahallesi: İçerenköy gibi Yenisahra mahallesi de 2008 yılında Kadıköy’den Ataşehir‘e bağlanmıştır. Yeni Sahra Mahallesinde yoğun olarak; örümcek ilaçlama, salyangoz ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama ve güve ilaçlaması yapılmıştır.

Ataşehir’de diğer hizmet verdiğimiz Mahalleler: Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, İnönü Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Mevlana Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Ferhatpaşa Mahallesinde Ataşehir Haşere İlaçlama Hizmeti vreilmiştir.

Ataşehir İlçesinin Bilinen Önemli Yerleri

Varyap Meridian Grand Tower

Bülent Ecevit Parkı

Ülker Sports Arena

Palladium Alışveriş Merkezi

Brandium Alışveriş Merkezi

Novada Alışveriş Merkezi

Optimum Alışveriş Merkezi

Metropol İstanbul Finans Merkezi

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Atasehir Böcek İlaçlama” üzerine 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!