En İyi Böcek İlaçlama Şirketi

Evinizdeki böceklerden %100 Garantili kurtulmak için yapmanız gereken en önemli şey bu yazımızı sonuna kadar okumak. En iyi böcek ilaçlama firmasını arıyor ve bütün böceklerden kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken işin %50’si bu yazıyı tamamen okumaktır.

İnternet üzerinden yapılan hizmet alımlarında ilaçlama sektörü söz konusu olduğunda temel arama kelimeleri olan “Böcek İlaçlama” veya ” Haşere İlaçlama İstanbul” gibi kelimelerin yerine “En İyi Böcek İlaçlama Şirketi, Böcek İlaçlama Firma Tavsiyesi” gibi kelimelerle arama yapılmaktadır. Bu durumun böyle olmasının en temel nedeni elbette işini gerektiği gibi yapmayan ilaçlama firmalarıdır.

İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Böcek İlaçlama Firması Tavsiyesiİyi Bir Böcek İlaçlama Firması Nasıl ve Nereden Bulunur?

En İyi Böcek İlaçlama Şirketi, Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen Biyosidal Ürün Uygulama Belgesi‘ne ve bu ürünleri uygulayacak Biyosidal Ürün Uygulayıcı Belgesi‘ne sahip personeli olan firmadır.

İstanbul’da 5 yılı aşkın süredir Böcek İlaçlama hizmeti veren firmamız bütün yeterlilik belgelerinin yanı sıra uzman personele de sahiptir. Uzun araştırmalar sonucunda gerek forum sitelerinde gerek yerli sağlık bloglarında firmamız en çok tavsiye edilen böcek ilaçlama firmasıdır.

Teknolojinin bu kadar hayatımızın içinde olduğu dönemde internet üzerinden hizmet almak isteyen müşteri sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu artma ile birlikte işini iyi yapmayan işletmeler yüzünden diğer bütün firmalarda olumsuz etkilenmektedir.

Müşterilerinin %68’ine google vb. arama motorlarından ulaşıp hizmet ulaştıran batibocekilaclama.com sitesi olarak müşterilerimizi bilinçlendirmek amacı ile ilaçlama firması arayan ve parasını işin ehli olmayan firmalara kaptıran üç tüketicinin firmamıza yazmış oldukları olayları aynen yazdıkları gibi aktarmak istiyoruz.

1. Olay X Firması İle Yapılan İlaçlama

Hamamböceği İlaçlama İstanbulMerhaba, İstanbul Bahçelievler’de ikamet eden emekli öğretmenim geçen pazar gecesi (12/07/2017) su içmek için mutfağa gittiğimde ışığı açtığım anda  büyükleri kahverengi küçükleri siyah olan böcekler gördüm. Özellikle mutfakta olması beni son derece tiksindirdi. Sabah olmasını beklemeden telefonumdan bu böceklerle nasıl baş edebileceğimi araştırmaya başladım.  1-2 ilaçlama firması ile görüştükten sonra bana 6 ay garanti sözü veren bir firma ile ertesi gün için anlaştım.

Ertesi gün sırtında bir çanta ile  S… adında bir personel geldi. Yaklaşık 20 dk evi ilaçladıktan sonra evde kalabileceğimizi ve ilacın kokusuz olduğunu söyledi. Ertesi gün sabah kalktığımızda bir kaç böcek ölüsü ile karşılaştık.

Aynı gün gece tekrar kalkıp ışığı açtığımda yine ilk günkü yoğun böcek manzarası ile karşılaştım. Hemen firmayı arayıp yaptıkları ilaçlamanın işe yaramadığını ve söz verdikleri gibi gelip tekrar ilaçlama yapmalarını istedim.

Telefonda görüştüğüm A…. isimli bide bayan olacak personel “hanfendi böceklere böceklere kurşun değil ilaç sıkıyoruz hemen ölmelerini beklemeyin 2 haftaya hiçbir şey kalmaz” dedi ve kapattı. 2 hafta boyunca her gece kalkıp baktım durum hiç değişmedi psikolojim bozuldu.

İlaçlama firmasını arayıp durumu anlattığımda bana “ikinci ilaçlama gerekli bunlar yumurtadan çıkan böcekler” dediler ve ikinci ilaçlamanın da ilk ilaçlama ile aynı ücret olduğunu söylediler.

Üst komşum Tülay Hanım 2 ay önce böcek gördüğünü ve sizi çağırdığını söyledi. Memnun kalmış bende bu vesile ile size ulaştım rica ediyorum hiç eveleyip gevelemeden net cevap istiyorum! Bu böceklerden tamamen kurtulabilecek miyim?

2. Olay Y  Firması İle Yapılan İlaçlama

gümüşböceği ilaçlama istanbulİstanbul Kadıköy’deki evimizde sabah çocuğumuzun odasında gri, uzunlamasına ve yarım santim boyunda bir çeşit haşere gördüm. Eşimle beraber araştırma yaptık ve bu haşerenin gümüş böceği olduğunu öğrendik. Google’yi açıp gümüş böceği ilaçlama İstanbul şeklinde arama yaptık.

Sizinde aralarında olduğunuz 2-3 firma ile telefonda görüştükten sonra K… adında birinin ballandıra ballandıra anında kurtulacağımıza dair verdiği söze inanarak anlaştık.

Ertesi gün gelmeleri gerekirken kaza geçirdiklerini ve bir sonraki gün geleceklerini söylediler. Bir sonraki gün geldiler ve sisleme ismini verdikleri uzun kablolu bir cihaz ile evi baştan aşağıya koku içinde bırakarak ilaçladılar. İlaçlamadan sonra mecbur temizlik firması çağırıp komple evi temizlettik.

2 hafta sonra aynı böcekten tekrar görünce firmayı aradım. İlaçlama firmasının telefonuna bakan kişi son derece nazik bir şekilde böyle şeylerin nadiren de olabildiğini söyleyip 3 gün sonraya randevu verdi.

3 gün sonra bütün gün bekledim ne telefonları açtılar nede gelen oldu. En İyi Böcek İlaçlama Şirketi yazınca firmanızın çıktığını ve tavsiye edildiğini görünce, keşke gümüş böceği ilaçlama diye arattığımda sizinle anlaşsaydım. Hakkınızdaki olumlu yorumlardan dolayı sizden kesin çözümlü fiyat bekliyorum.

3. Olay Z Firması İle Yapılan İlaçlama

Sıçan İlaçlama İstanbulMerhabalar, Geçen hafta boyunca (02/01/2018) bahçemizdeki fareler yüzünden çekmediğimiz kalmadı. Pendik’ ikamet ettiğimiz için Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak arama yapıp bir firma ile anlaştım.

Söylenen gün ve saatte gelerek bahçenin her yerine  mavi yemler attılar. İlaçlamayı yapan personel teknisyen olduğunu söyledi ve ” bu mavi yemler içinde 50 çeşit tahılın bulunduğu bir zehir” dedi. Fareler bu zehirli yemden yiyerek bahçe dışında bir yerde ölecek böylece koku problemi de olmayacaktı.

1 hafta geçtikten sonra fare ölüsü görmediğimiz gibi canlıları da ortalıkta geziniyorlardı. Hemen firmayı arayıp ilaçlamayı yapan T… isimli teknisyen ile görüşmek istediğimi söyledim.

Telefonu açan bayan burada öyle biri yok 2 gün önce işten çıkarıldığını söyledi. Peki benim mağduriyetim ne olacak dediğimde telefondaki bayan “merak etmeyin size yeni bir arkadaşı yollayacağız” dedi.

3 gün bekledim kimse gelmedi. Tekrar tekrar aradım ve nihayet 1 hafta sonra gelen yeni personel “bu yemlere yağmur vurduğu için zehri gitmiş bunları yenileriyle değiştirip yağmur değmemesi için kutu içine koymalıyız” dedi.

Tabi bu kutu dediği şeyin tanesi 20 TL ve bahçeme 15 tane lazımmış. Önceki verdiğim 100 TL yağmur yağdığı için zaten yanmış. Uygulamayı yaptırmadım ve tekrar yeni bir ilaçlama firması aradım.

Size bu maili yazmamın sebebi de bu. Fareler hala bahçemde ve sizin buna kesin bir çözümünüz var mı?

Yukarıda örneklendirilen 3 farklı olay sonucunda paranızın ve zamanınızın boşa gitmemesi için iyi ve kurumsal bir firma ile çalışmanız gerekmektedir.

Firmamız İstanbul’da Uzun yıllardır hizmet vermekte ve hiç şikayeti bulunmamaktadır. Bizim ile çalışın veya çalışmayın anlaştığınız firmanın kaç adet şikayete sahip olduğunu bilmek sizin en doğal hakkınızdır. Firmamızın YouTube’de 2015 yılında yayınlanan tanıtım videomuz:

Not: Söz konusu X, Y ve Z firmalarının isimleri ve muhatap olunan personel isimleri gizlenmiştir. Yazımızın en altında yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmından sormanız halinde mağdur olmamanız için açıklanacaktır.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

En İyi Böcek İlaçlama Şirketi” üzerine 2 yorum

  • Merhaba. Son 1 senedir 5 farklı ilaçlama firmasından hizmet aldım ki bunların içinde kurumsal firmalarda var, hamam böceği sorunumu çözemedi. Bahçe katında oturuyorum, ilaçlama yapıldıktan sonra böcekleri ya yarı ölü ya ölü yada canlı ve hızlı olarak görmeye devam ediyorum. Benim sıkıntım, apartmanın altında bulunan giderlerin eski tip (açık) gider sisteminin olması, ve böceklerin kaynağından bitirilememesi. Kendim de zirai zehirleri gidere dökmek suretinden tutun, kullanmadığım ilaç kalmadı. Ancak bitmiyor.. Konuyla alakalı ultrasonik cihaz kullanmayı düşünüyorum. Konuyla alakalı yardımlarınız ricam

  • merhabalar,
    yaklaşık 2 aydır evımde fare var. beledıyeyı arayıp apartmanı ılaclattık sonuç 0…
    yukarıda yazdığınız gıbı internetten ılaclama yapan bırını bulduk, geldı dolabın arkasına kutu koydu ıcıne yem koydu. sonuç 0. herneyse bız geldıgı delıgı bulduk kapattık, suan evde bırtane mı artık yıne var, onu oldurucez fakat benım ıcın onemlı olan bunun bırdaha olmaması. bu konuda sızınlede görüşmek ısterım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!