Pendik Böcek İlaçlama Firması

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Pendik ilçesinde yaşadığınız böcek ve haşere sorunlarınız için Batı Böcek İlaçlama firmasından tardım alabilirsiniz. Batı Böcek İlaçlama firmamız Pendik ilçesinin tüm mahallerine 7/24 hizmet vermektedir.

Pendik ilçesinde verilen kaliteli ilaçlama hizmetleri için 2022 yılında en modern teknikler kullanılmaktadır. %100 garantili hizmetlerimizden yararlanarak haşerelerden kurtulmak için firmamızın 0850 304 22 84 numarasından bize ulaşın!

Pendik Böcek İlaçlamaPendik, gerek iş olanakları gerekse konutta yapılan atılımlarla İstanbul’un gözde ilçelerinden biri haline gelmiştir. Yıllar için de ilçenin nüfusu artmıştır. Bu artık beraberinde Pendik’te Böcek İlaçlama taleplerinin yoğunlaşmasına neden olmuştur.

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Firmamız tarafından İstanbul da 7/24 Haşere İlaçlama hizmeti verilmektedir. Pendik Haşere İlaçlama Servislerimiz tarafından en yoğun ilaçlama hizmeti verilen alanlar aşağıdaki gibidir:

Lokanta İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Apartman İlaçlama

Gemi İlaçlama

Fırın İlaçlama

Pendikte Böcek İlaçlama Servisimizin Gittiği Mahalleler

Pendik Belediyesi sınırları içerisinde bulunan mahalleler arasında, Pendik Böcek İlaçlama Servisimiz tarafından hizmet verilene mahalleler aşağıda hizmet yoğunluğuna göre çoktan aza doğru sıralanmıştır:

Kurtköy Mahallesi: Pendik Haşere İlaçlama ekiplerimizin en çok hizmet verdiği mahalledir. Kurtköy Mahallesinde başlıca yaptığımız uygulamalar; Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Pire İlaçlama ve Akrep İlaçlama uygulamalarıdır.

Güzelyalı Mahallesi: Özellikle Marmaray projesinin üç durak halinde bu mahalleden geçmesi değerine değer katmıştır. İlaçlama uygulaması verdiğimiz haşereler; Örümcek İlaçlama, Fare İlaçlama, Pire İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama ve Hamam Böceği İlaçlama uygulamalarıdır.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin.

Çamlık Mahallesi: Pendik Belediyesinin Gelişmiş Bölgelerinden biridir. Etüt ve İSMEK kurslarının yoğun düzenlendiği yerlerdendir. Başlıca haşere mücadele yöntemlerimiz; Karasinek İlaçlama, Kene İlaçlama, Güve İlaçlama, Çıyan İlaçlama ve Fare İlaçlama yöntemleri uygulanmıştır.

Doğu Mahallesi: Başta Kaymakamlık ve diğer ilçe Müdürlüklerinin ihale ile modernize edilip bir araya getirildiği bir mahalledir. Bu mahallede yoğun olarak mücadele vererek etkisiz hale getirdiğimiz haşere türleri; Fareler, Böcekler, Akrepler, Örümcekler, Pireler ve Diğer Haşere türleridir.

Fevzi Çakmak Mahallesi: Özellikle yaklaşık 6 bin metrekare alan üzerine kurulan Gülenyüz Evleri’nin 1. Etap çalışmalarının bitmesiyle ve diğer etapların tamamlanmak üzere olması sebebiyle Pendik’te değeri artmış olan bir mahalle haline gelmiştir.

Bu bölgede yoğun olarak; Fare İlaçlaması, Ofis İlaçlaması, Fabrika İlaçlaması, Villa İlaçlaması ve Hastane İlaçlaması hizmetleri verilmiştir.

Pendikte Hizmet verdiğimiz Diğer Mahalleler: Pendik Böcek İlaçlama Servisi olarak  yukarıda verilen mahalleler dışın hizmet verdiğimiz diğer önemli bölgeler şunlardır:

Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Ertuğrulgazi ve Esenyyalı Mahalleleri hizmet verdiğimiz diğer mahallelerdir.

Pendik Civarındaki Önemli Yerler

Sabiha Gökçen Havaalanı

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Viaport Alışveriş Merkezi

Pendik Cumartesi Semt Pazarı

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Pendik Böcek İlaçlama Firması” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!