Kadıköy Böcek İlaçlama

Kadıköy İstanbul Anadolu Yakasının güneyinde yer alan 2014 Nüfus sayımına göre 482 bin 571 kişinin yaşadığı son derece gelişmiş bir ilçemizdir. Evinizdeki bütün haşerelerden 2022 yılı modern ilaçlama yöntemleri ile kurtulmak için bizden hizmet alabilirsiniz.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Kadıköy Haşere İlaçlama Firması olarak en yoğun hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibidir:

Villa Haşere İlaçlama

Site Böcek İlaçlama

Apartman Böcek İlaçlama

Ofis Haşere İlaçlama

Bahçe Fare İlaçlama

Kadıköy de Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Kadıköy Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama İSTANBUL ANADOLU YAKASIKadıköy İstanbul Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmetini en yoğun olarak verdiğimiz ilçedir. Kadıköy Belediyesine, Anadolu Yakası Haşere İlaçlama Firmamız tarafından hizmet verilmektedir. Kadıköy İlçesinde en yoğun ilaçlama  hizmeti verdiğimiz mahalleler yoğunluk sırasına göre aşağıdaki gibidir:

Göztepe Mahallesi: Anadolu Yakası sınırları içerisinde en çok ilaçlama hizmeti verdiğimiz Kadıköy Haşere İlaçlama Mahallesidir. Göztepe Mahallesine Yoğun Olarak; Hamam Böceği İlaçlama, Pire İlaçlama ve Fare İlaçlama Hizmetleri verilmiştir.

Bostancı Mahallesi: Kadıköy’ün En doğusunda bulunan Mahalle yoğun olarak tarihi yapıya sahiptir. Bostancı Mahallesinde sıklıkla; İlaçlama, Akrep İlaçlama ve Hamam Böceği İlaçlama hizmeti verilmiştir.

Erenköy Mahallesi: 1973 te Boğaz Köprüsünün açılmasıyla birlikte yapılaşmasını olağanüstü hızlanan Erenköy Mahallesinde en mücadele ettiğimiz türler; Hamam Böcekleri, Fareler, Pireler, Keneler ve Akreplerdir.

Kozyatağı Mahallesi: İlçenin gözde mahallelerinden olan Kozyatağı yoğun bir şekilde yaşayan nüfus nedeniyle Haşere İlaçlama konusunda talebi yüksek bir mahalledir. Kozyatağı Mahallesinde; Ev İlaçlama, Apartman İlaçlama, Site İlaçlama ve ofis İlaçlama Hizmetleri yoğunluktadir.

Acıbadem Mahallesi: Üsküdar ve Kadıköy arasında 2 parçaya bölünmüş bir mahalledir. Yukarı Acıbadem olan kısım Üsküdar Belediyesi sınırları içerisindedir. Acıbadem Mahallesinde; Tatarcık Sineği İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama, Pire İlaçlama ve Amerikan Hamam Böceği İlaçlama Hizmetleri yoğun olarak verilmiştir.

Merdivenköy Mahallesi: İstanbul’un fethi zamanında büyük muharebelere sahne olmuş, İstanbul’un en kalabalık mahallelerinden birisidir. Merdivenköy Mahallesinde genellikle Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Çıyan İlaçlama ve Fare İlaçlama hizmeti verilmiştir.

Suadiye Mahallesi: İlçenin ve İstanbul’un en önemli caddelerinden olan Bağdat Caddesi Üzerinde yer alan bir Mahalledir. Suadiye Mahallesinde sıklıkla; Karasinek İlaçlaması, Örümcek İlaçlaması, Gümüş Böceği İlaçlaması, Tahtakurusu İlaçlaması ve Hamam Böceği İlaçlaması Hizmetleri verilmiştir.

Kadıköy Belediyesinde Hizmet Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Kadıköy Böcek İlaçlama Servisimizin hizmet verdiği diğer Mahalleler; Koşuyolu Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Sahrayıcedid Mahallesi, Caferağa Mahallesi ve Feneryolu Mahallesidir.

İstanbul Kadıköy Belediyesinin Önemli Sembolleri

Haydarpaşa Garı

Fenerbahçe Spor Kulübü

Bağdat Caddesi

Marmara Üniversitesi

Bostancı Gösteri Merkezi

Kaynak: Wikipedia

Son Dakika: Kadıköy’de Kahverengi Kokarca Böceği Alarmı

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!