Çekmeköy Böcek İlaçlama

Çekmeköy Böcek İlaçlama FirmasıÇekmeköy, 2009 yılına kadar Ümraniye Belediyesine bağlı olan daha sonra kademeli olarak ilçe haline gelmiştir. Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Servisimiz tarafından hizmet verilen Çekmeköy son yıllar da sıklığı artan inşaat şantiyeleri, işletmeler, Fabrikalar ve evlerle yoğun olarak hizmet verdiğimiz ilçelerden biri haline gelmiştir.

İstanbul Anadolu Yakasının en kaliteli firmasından hizmet almak bize ulaşın. Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Haşere İlaçlama Firması olarak geçmiş beş yılda Çekmeköy’de Böcek İlaçlama hizmeti verdiğimiz alanlar şunlardır:

Fabrika İlaçlaması

İnşaat Şantiyesi İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Apartman İlaçlama

Ofis İlaçlama

Çekmeköy’de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Çekmeköy Belediyesi‘ne kadar gelen metro hattından sonra bu ilçe İstanbul için yatırım yapılacak yeni yerler arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Çekmeköy haşere ilaçlama hizmeti verdiğimiz bölgeler yoğunluk sıralarına göre verilmiştir:

Merkez Mahallesi: Ümraniye’den ayrılan Çekmeköy’ün Ümraniye ile başlayan sınırıdır. Yaklaşık 16 bin olan nüfus vardır. Merkez Mahalle de en çok hizmet verdiğimiz haşere türleri; Hamam Böceği İlaçlama, Fare İlaçlama, Salyangoz İlaçlama ve Kene ilaçlama hizmetleridir.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin.

Çamlık Mahallesi: Yoğun olarak dershane ilaçlama hizmeti verdiğimiz mahallelerden biridir. Çamlık Mahallesi Şile otoyoluna yakınlığı ve yaklaşık 15 bin nüfusu ile önemli bir yerdir.

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama servisimizin Çamlık Mahallesinde yoğun olarak ilaçlama yaptığımız haşere türleri; Amerikan Hamam Böceği İlaçlama, Pire İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama ve Örümcek İlaçlama hizmetleridir.

Alemdağ Mahallesi: 442 metrelik yüksekliği ile İstanbul’un En yüksek ikinci tepesidir. Alemdağ Mahallesinde Nüfusun seyrek olmasına rağmen yoğun ormanlık alan ile iç içe olmasından dolayı yoğun ilaçlama yaptığımız yerlerdendir.

Çekmeköy Haşere İlaçlama servisimizin Alemdağ Mahallesinde ilaçlama yaptığı haşereler; Akrep İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Fare İlaçlama ve Hamam Böceği İlaçlama hizmetleridir.

Mimar Sinan Mahallesi: Yaklaşık 17 bin nüfusa sahiptir. İşletmelerin yoğunlukta olduğu bu bölgede yoğun olarak ilaçlama yaptığımız haşere türleri; Pire İlaçlama, Çıyan İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Güve İlaçlama ve Hamam Böceği İlaçlama hizmetleridir.

Hamidiye Mahallesi: Çekmeköy Belediyesinde İşletme ve Ev ilaçlaması yaptığımız önemli mahallelerden olan Hamidiye Mahallesi yaklaşık 20 bin nüfusa sahiptir.

Çekmeköy Haşere İlaçlama ekiplerimizin Hamidiye Mahallesinde yoğun olarak ilaçlama yaptığı haşereler; Kalorifer Böceği İlaçlama, Pire İlaçlama, Fare İlaçlama ve örümcek İlaçlama hizmetleridir.

Çekmeköy Belediyesinin Önemli Yerleri

Alemdağ Kültür Merkezi

Alemdağ Reşadiye Mesire Alanı

Fatih Bilgi Evi

Ömerli Spor Tesisleri

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 4 Average: 3.5]

Çekmeköy Böcek İlaçlama” üzerine 1 yorum

  • Bizim apartman çevresinde ve mahallemizde bocekleklenme var biz ilaç sıkmamıza rağmen önleyemedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!