Periyodik Böcek İlaçlama

Periyodik Böcek İlaçlama hizmeti genellikle kurumsallaşmış, büyük ve küçük ölçekteki işletmelere verilmektedir. Bu hizmetin temel amacı işletmeleri her gün ve her saat haşerelere karşı korumaktır.

İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Periyodik İlaçlama Nasıl Yapılır?

Periyodik İlaçlamaİstanbul’da böcek ilaçlama uygulamaları, kurumsal müşterilerimizin isteği ve yapmış olduğu iş ile yakından alakalıdır.

Örneğin Periyodik İlaçlama hizmeti almak isteyen müşterimizin bir lokanta veya fırın işletmesi olması ile plastik üreticisi bir fabrika olması arasında fark vardır. Bu fark; mücadele edilen haşere türü ve ev ilaçlama periyotunun belirlenmesi gibi önemli unsurlardan oluşur.

Haşere türündeki değişiklik kullanılacak ilacın değişmesine ve uygulama yönteminin değişmesine neden olmaktadır. İlaçlama periyotunda ki değişiklik ise bir gıda işletmesi ile bir metal sanayi tesisi arasındaki haşereye tolerans seviyesine göre belirlenir.

Haşere yoğunluğuna göre Fırın, lokanta, restoran ve kafe tarzı işletmelerde 15 günlük ilaçlama periyotları uygun görülürken; Plastik sanayi, metal fabrikaları, otoparklar ve kağıt fabrikası gibi işletmelerde 30 veya 45 günlük ilaçlama periyotları uygun görülmektedir.

Başlıca periyodik ilaçlama yöntemlerimiz ise şöyledir:

  1. Sıvı ve Kokusuz İlaçlama Yöntemleri
  2. Sıvı ve Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  3. Hamam Böceklerine Karşı Etkili Jel İlaçlama Yöntemleri
  4. Fare ve Diğer Kemirgen Türlere Karşı Yemleme Yöntemleri
  5. Farelere Karşı Etkili Kontrol Sağlayan İstasyon Kurma Yöntemleri

Hangi İşletmelere Hangi Periyodik İlaçlama Yöntemleri Uygulanır?

Periyodik İlaçlama da en önemli aşama mücadele edilecek haşere türünün belirlenmesidir. Haşere türü belirlendikten sonra uygulanacak en uygun ilaç ( kaliteli ve ithal )belirlenir ve modern cihazlar ile bu ilaçlar uygulanır.

Piyasada kullanılan kalitesiz ilaç ve ilaçlama cihazları yerine kalitesini kanıtlamış kimya devleri tarafından ( Bayer – BASF ) üretilen ithal ürünler ve tamamı elektronik ilaçlama cihazları kullanılmaktadır.

Geniş İlaçlama Servis Ağımız

Periyodik Haşere İlaçlama hizmeti alacağınız firmayı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur size olan yakınlığıdır. Periyodik olarak anlaştığınız ilaçlama firması işletmenizi haşerelere karşı 7/24 korumakla sorumludur.

Bu nedenle çıkabilecek ani bir olumsuzluğa karşı anında müdahale yapılması büyük önem taşır. Bu yüzden ilaçlama firmasının yakınlığı veya İstanbul’daki İlaçlama Servis Ağı oldukça önemlidir.

Batı Haşere İlaçlama olarak İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki şubelerimiz ile bütün ilçelere 1 saat gibi kısa bir sürede ulaşılmakta ve ani bir şekilde ortaya çıkan her türlü haşereye karşı % 100 Garantili çözümler sunulmaktadır.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

NOT: İstanbul’da Periyodik Böcek İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!