Zeytinburnu Böcek İlaçlama Firması

Zeytinburnu ilçesinde Batı böcek ilaçlama firması ilçenin tüm mahallelerine 7/24 hizmet vermektedir. Firmamız tarafından kullanılan ilaçlar insan sağlığına zarar vermemektedir.

Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun olarak verilen hizmetler ve kullanılan ilaçlar ile %100 garantili ilaçlama hizmeti verilmektedir.

Açık ya da kapalı alanlarda Zeytinburnu ilçesinde karşılaşılan haşerelerden ve kemirgenlerden kurtulmak için firmamızın 0850 304 22 84 numarasını hemen arayabilirsiniz.

Zeytinburnu Böcek İlaçlamaZeytinburnu, yapılmış son sayıma göre 287,223 Bin insanımızın barındığı toplam alanı 11,16 kilometre kare olan İstanbul’un en şirin bölgelerinden bir tanesidir. Avrupa Yakası Haşere İlaçlama Firması olarak her gün her saat Zeytinburnu Böcek İlaçlama Servisimiz ile yanınızdayız.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Şirketimiz tarafından Zeytinburnu’da Böcek İlaçlama Uygulaması yapılan alanlar, uygulama sıklıklarına göre aşağıdaki gibidir:

Apartman İlaçlama

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Gemi İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Lokanta İlaçlama

Bodrum İlaçlama

Zeytinburnu Belediyesinde Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Zeytinburnu Belediyesinde Böcek İlaçlama firmamızın devam eden hizmetleri sonucunda bölgede en sık mesai harcadığımız Mahalleler, çalışma yoğunluklarına göre en çoktan en aza doğru aşağıda verilmiştir:

Veliefendi Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 23 Bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Park ve Bahçeler, Sosyal Alanlar ve Siteler ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Firması Olarak 6 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Cevizlibağ Semtine Bağlı Mahalleler: Tahminen; 84 Bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

İstanbul Batı Haşere Kontrol Şirketi Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Kazlıçeşme Mahallesi: Son sayımlara göre; 29 Bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Şirketi Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Yeşiltepe Mahallesi: Yaklaşık olarak; 19 Bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Zeytinburnu Belediyesinde Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Zeytinburnu Haşere İlaçlama Firması olarak uygulama yaptığımız diğer mahalleler; Gökalp Mahallesi, Beştelsiz Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, ve Merkez Efendi Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama Firması” üzerine 2 yorum

  • Merhaba bundan birkaç sene önce Arnavutköy’deki evimi ilaçlamıştınız çok kısa sürede problemden arındık size çok teşekkür ederim. Bir süre önce Zeytinburnu Veliefendi mahallesine taşındık ilk zamanlar hiçbir sorun yoktu ama kısa bir süre önce fare sorunuyla karşılaştık kartona yapışkan sürdük , eczaneden yem aldık kullandık birkaç tane öldürdük ama net bir sonuca ulaşamadık. Fare konusunda da hizmet veriyormuşsunuz sanırım, bu gün yada yarın eve gelmeniz mümkünmüdür?

    • Olumlu geri dönüşünüz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz Salih Bey. Haşeresiz iyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!