Eyüp Böcek İlaçlama Firması

Eyüp Böcek İlaçlamaEyüp, 2014 Nüfus sayımına göre 367,824 bin kişinin yaşadığı toplam yüz ölçümü 242 kilometre kare olan  İstanbul’un en güzel muhitlerindendir. İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak her vakit Eyüp Böcek İlaçlama Firmamız ile etkili çözümler sunmaktayız. İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun. Personelimiz tarafından Eyüp’te İlaçlama Uygulaması yapılan yerler, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

 

Apartman İlaçlama

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Gemi İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Lokanta İlaçlama

Bodrum İlaçlama

Eyüp Yakınlarında veya Civarında İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Eyüp Belediyesinde Böcek İlaçlama şirketimizin hizmetler itibariyle ilçede en fazla hizmet verdiği Mahalleler, iş yoğunluklarına göre  çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

Rami Semti ve Çevre Mahalleleri: Yaklaşık olarak; 57 bin kişilik nüfusa sahip bir semttir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler, Siteler, Sağlık Kuruluşları ile ilçenin gözde yerleri arasındadır. Batı Haşere İlaçlama Şirketi Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Akşemsettin Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 40 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Sosyal ve sağlık imkanları, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır. Batı Haşere İlaçlama Firması Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Yeşilpınar Mahallesi: Tahminen; 37,2 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Rekreasyon alanları, Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları ile semtin önemli yerleri arasındadır. Batı İlaçlama Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Göktürk Mahallesi: Son sayımlara göre; 34,3 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, ile semtin önemli yerleri arasındadır. Batı Böcek İlaçlama Şirketi Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Eyüp Belediyesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Eyüp Böcek İlaçlama Servisi olarak hizmet verdiğimiz diğer mahalleler; Güzeltepe Mahallesi, Alibeyköy Mahallesi, Karadolap Mahallesi, Düğmeciler Mahallesi, ve Nişanca Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.