Arnavutköy Böcek İlaçlama Firması

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Arnavutköy ilçesinde Batı Böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama çalışmalarını profesyonel ve deneyimli ekibi ile sürdürmektedir.

Batı böcek ilaçlama firmamız Arnavutköy ilçesinde 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. %100 garantili yapılan ilaçlama firması 2022 yılında en modern teknikler ile hizmetlerine devam ediyor.

Yaşam alanlarınızı böcek istilasından arındırmak için 0850 304 22 84 iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilir ve haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Arnavutköy Böcek İlaçlamaArnavutköy, son resmi rakamlara göre 225,671 Bin kişinin yaşadığı yüz ölçümü 160 kilometre kare olan İstanbul’un en güzel ve sakin ilçelerinden biridir. Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak 7 gün 24 saat Arnavutköy Böcek İlaçlama Şirketimiz ile hizmetinizdeyiz. Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin.

Firmamız tarafından Arnavutköy’de Haşere İlaçlama Uygulaması yapılan yerler, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

Ev İlaçlama

Residence İlaçlama

Hastane İlaçlama

Apartman İlaçlama

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Gemi İlaçlama

Arnavutköy Belediyesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Arnavutköy Belediyesinde Böcek İlaçlama servisimizle sürdürdüğümüz çalışmalar itibariyle ilçede en yoğun çalıştığımız Mahalleler, iş yoğunluklarına göre  çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

Hadımköy Mahallesi: Yaklaşık olarak; 20 Bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Siteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Arnavutköy Anadolu Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 16 Bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Şirketi Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Yunus Emre Mahallesi: Tahminen; 15 Bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Rekreasyon alanları, Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Şirketi Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi: Son sayımlara göre; 12 Bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Firması Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Arnavutköy Belediyesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Arnavutköy Böcek İlaçlama Servisi olarak hizmet verdiğimiz diğer mahalleler; Arnavutköy Merkez Mahallesi, Atatürk Mahallesi, İslambey Mahallesi, Nenehatun Mahallesi, ve İmrahor Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Arnavutköy Böcek İlaçlama Firması” üzerine 4 yorum

  • Günaydın, Arnavutköy Hadımköy mahallesinde 4+1 evimiz var sarı hamam böceği ve rutubet böceği görüyorum. Işık açıkken yada biz oradayken hiçbir sorun yok ama ışığı kapatıp açtığımızda onlarca böceğin tezgahın üzerinde dolandığını görüyoruz. Evde yemek yapmaya kahvaltı hazırlamaya tiksinir olduk. Sizin sitenizdeki yorumları okudum gerçekten işini iyi yapan nadir firmalardan birisiniz umarım bizimde sorunumuzu halledersiniz. Eğer bu böceklerden bizi kurtarırsanız size minnettar olurum. iyi çalışmalar dilerim

    • Olumlu geri dönüşünüz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz Semih Bey. Haşeresiz iyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!