Tuzla Böcek İlaçlama Firması

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Tuzla ilçesinde Batı Böcek İlaçlama firması olarak %100 garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Tuzla ilçesinde ilaçlama hizmetinden yararlanmak isteyenler 7/24 bu hizmeti alabiliyorlar.

Deneyimli, uzman kadrosu ve modern teknikler ile uzun zamandır ilaçlama hizmeti veren Batı Böcek İlaçlama firmamız 2022 yılında da bu hizmetlerini sürdürmektedir. Yaşam alanlarınızı haşerelerden temizlenmesi için 0850 304 22 84 telefon numarasından bizi aramanız yeterli.

Tuzla Böcek İlaçlama

Tuzla, ilçede yapılan incelemelere göre 221,620 kişinin hayatını devam ettirdiği üzerinde bulunduğu alanı 201 km kare olan İstanbul’un en değerli belediyeleri arasındadır. Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak her an Tuzla Böcek İlaçlama Servisimiz ile kapınızdayız.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Çalışma kayıtlarımızdan Tuzla Pest Kontrol Uygulaması yapılan alanlar, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

Site İlaçlama

Otopark İlaçlama

Dershane İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Fırın İlaçlama

İnşaat Şantiyesi İlaçlama

Tuzlada İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Tuzla Belediyesinde Böcek İlaçlama çalışmalarıyla edindiğimiz tecrübeler sonucunda ilçede en yoğun personel yönlendirdiğimiz Mahalleler, çalışma yoğunluklarına göre çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

Aydınlı Mahallesi: Yaklaşık olarak; 50 Bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Park ve Bahçeler, Siteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

İstasyon Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 23 Bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Firması Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

İçmeler Mahallesi: Tahminen; 19 Bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Şifa Mahallesi:  26 Bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, ile semtin önemli yerleri arasındadır.

İstanbul Batı Böcek İlaçlama Firması Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Tuzla Belediyesinde Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Tuzla Böcek İlaçlama Servisi olarak hizmet verdiğimiz diğer mahalleler; Aydıntepe Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Yayla Mahallesi, İstasyon Mahallesi, ve Postane Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Tuzla Böcek İlaçlama Firması” üzerine 2 yorum

    • eviniz metrekaresi ve haşere türüne bağlıdır. 08503042284 kurumsal numaramızı arayarak fiyat alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!