Bayrampaşa Böcek İlaçlama Firması

Batı Böcek ilaçlama şirketimiz, Bayrampaşa ilçesinde günün 24 saati kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir. %100 garantili ve en uygun fiyata ilaçlama hizmetinden faydalanmak için 0850 304 22 84 kurumsal iletişim numaramızdan bizi 7/24 arayabilirsiniz.

2022’nin en modern teknikleri ve eğitimli ekipleri sayesinde kaliteli ve garantili ilaçlama yapmaktayız. Kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olduğu için kullanılan ilaçların insan sağlığına zararı olmamaktadır.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Bayrampaşa, yapılmış son sayıma göre 269,809 kişinin yaşadığı toplam alanı 6,98 kilometre karelik  İstanbul’un en güzel bölgelerinden bir tanesidir. İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak her gün her saat Bayrampaşa Böcek İlaçlama Servisimiz ile yanınızdayız.

İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun. Şirketimiz tarafından Bayrampaşa’da Böcek İlaçlama Uygulaması yapılan yerler, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

Residence İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Villa İlaçlama

Site İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Gemi İlaçlama

Bayrampaşa Yakınlarında veya Civarında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Bayrampaşa Belediyesinde Böcek İlaçlama firmamızın devam eden hizmetleri itibariyle ilçede en sık uygulamaya gittiğimiz Mahalleler, iş yoğunluklarına göre  çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

Yıldırım Mahallesi: Tahminen; 50,4 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Siteler, Park ve Bahçeler ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

İstanbul Batı İlaçlama Şirketi Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Kartaltepe Mahallesi: Son sayımlara göre; 44 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Firması Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Muratpaşa Mahallesi: Yaklaşık olarak; 34,1 bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, Otopark alanları ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Şirketi Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Altıntepsi Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 27,9 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Firması Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Bayrampaşa Belediyesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Bayrampaşa Böcek İlaçlama Servisi olarak hizmet götürdüğümüz diğer mahalleler; Vatan Mahallesi, Terazidere Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Cevatpaşa Mahallesi ve İsmet Paşa Mahallesinde ilaçlama hizmeti verilmektedir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama Firması” üzerine 6 yorum

  • Merhaba alman hamam böceği gördüm 1 tane bu gece evde ufak bebeğim var ilaçlama yapabilirmiyiz nasıl olur maliyeti nedir 2 + 1 kocatepede yüksek giriş daire binamı ilaçlanmalı sadece dairemi sadece daire ve bina olarak ayrı fiyat verseniz

    • böyle durumlarda binanın komple ilaçlanması sonuç alma imkanımızı çok yükseltmektedir. Geri dönüş yapılmıştır.

  • İyi çalışmalar , Bayrampaşa Yıldırım mahallesinde 130 metrekare dubleks dairem var 2 senedir sarı hamam böcekleri evin içinde cirit atıyor. İlk zamanlar kendi imkanlarımızla bir şeyler yapmaya çalıştık fakat bırakın bitmesini dahada çoğalır oldular. Bundan 4 ay öncede x bir ilaçlama firmasına evi ilaçlatım garanti verdiklerini
    söylediler fakat ne aramalarına cevap verdiler nede geri döndüler. Bende site yönetiminden destek almak istedim sizi önerdiler birkaç senedir sitemizi siz ilaçlıyormuşsunuz. Hem böcek ilaçlama hemde ücret hakkında bilgi vermeniz mümkünmüdür?

  • Apartmanın havalandırma boşluğundan fare kemirme sesleri geliyor hatta banyonun duvarlarını kemiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!