Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama Firması

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlamaGaziosmanpaşa, ilçede yapılan incelemelere göre 498,120 Bin vatandaşımızın yaşam sürdüğü üzerinde bulunduğu yüz ölçümü 38 kilometre kare olan  İstanbul’un gelişme potansiyeli olan  belediyeleri arasındadır. İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak her an Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama Hizmetimiz ile kapınızdayız. Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Çalışma kayıtlarımızdan Gaziosmanpaşada Pest Kontrol Uygulaması yapılan mekanlar, uygulama sıklıklarına göre aşağıdaki gibidir:

 

Villa İlaçlama

Cafe İlaçlama

İş yeri İlaçlama

Site İlaçlama

Otopark İlaçlama

Dershane İlaçlama

Gaziosmanpaşa Yakınlarında veya Civarında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Gaziosmanpaşa Belediyesinde Böcek İlaçlama çalışmalarıyla edindiğimiz tecrübeler neticesinde ilçede çoğunlukla çalıştığımız Mahalleler, servis periyotlarına göre çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

Yıldıztabya Mahallesi: Tahminen; 25,6 Bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Park ve BahçelerSiteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar ile bölgenin nezih yerleri arasındadır. Batı İlaçlama Şirketi Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Karadeniz Mahallesi: Son sayımlara göre; 72,2 Bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalleve çevresinde bulunan; Sakin ve nezih aile hayatı, Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı ile semtin önemli yerleri arasındadır. Batı İlaçlama Firması Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Şemsipaşa Mahallesi: Yaklaşık olarak; 23,6 Bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, Otopark alanları ile bölgenin nezih yerleri arasındadır. Batı Haşere Kontrol Şirketi Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 51,2 Bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır. Batı Böcek İlaçlama Şirketi 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Gaziosmanpaşa Belediyesinde Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama Servisi olarak hizmet götürdüğümüz diğer mahalleler; Fevzi Çakmak Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Karlıtepe Mahallesi, ve Sarıgöl Mahallelerine de hizmet verilmektedir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.7]

2 thoughts on “Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama Firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.