Büyükçekmece Böcek İlaçlama Firması

Büyükçekmece’de bulunan Batı Böcek İlaçlama firmamız 7/24 böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Sağlıklı ve hijyen bir yaşam alanı için tüm haşerelerden kurtulmak isteyenler %100 garantili ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirler.

Büyükçekmece ilçesinde bulunan firmamız kaliteli hizmetlerini eğitimli uzman kadrosu ve en modern yöntemler ile 2022 yılında da devam etmektedir. Böcek ve haşerelerden kurtulmak için hemen 0850 304 22 84 iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Böcek İlaçlamaBüyükçekmece, ilçede yapılan incelemelere göre 223,324 insanın bulunduğu üzerinde bulunduğu yüz ölçümü 36 kilometre karelik İstanbul’un en sakin ve gelişmeye müsait belediyeleri arasındadır. İstanbul Avrupa Yakası Haşere İlaçlama Firması olarak her an Büyükçekmece Böcek İlaçlama Hizmetimizmiz ile kapınızdayız.

İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun. Çalışma kayıtlarımızdan Büyükçekmecede Pest Kontrol Uygulaması yapılan yerler, uygulama sıklıklarına göre aşağıdaki gibidir:

Cafe İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Residence İlaçlama

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Lokanta İlaçlama

Dershane İlaçlama

Büyükçekmece Yakınlarında veya Civarında Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Büyükçekmece Belediyesi‘nde Böcek İlaçlama çalışmalarıyla edindiğimiz tecrübeler itibariyle bölgede çoğunlukla uygulama yaptığımız  Mahalleler, iş yoğunluklarına göre  en çoktan en aza doğru aşağıda verilmiştir:

Pınartepe Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 27 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Park ve Siteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Firması Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Alkent 2000 Mahallesi: Tahminen; 23,4 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Sakin ve nezih aile hayatı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Şirketi Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Güzelce Mahallesi: Son sayımlara göre; 17,6 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Şirketi olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Türkoba Mahallesi: Yaklaşık olarak; 18,9 bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Şirketi Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Büyükçekmece Belediyesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Büyükçekmece Haşere İlaçlama Servisi olarak uygulama yaptığımız diğer mahalleler; Kamiloba Mahallesi, Celaliye Mahallesi, Ulus Mahallesi, Hürriyet Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Büyükçekmece Böcek İlaçlama Firması” üzerine 2 yorum

  • Merhaba iyi çalışmalar efendim Büyükçekmece Pınartepe mahallesi civarında brüt 135 metrekare 2 kattan oluşan evim var.. Geçen yaz sonunda logar taşmasından dolayı bazı bölgelerde rutubet oluştu. Evimizin en alt sığınak kısmında logar taşmasından kaynaklı su birikintisi meydana geldi. O günden sonra özellikle mutfak kısmında sivri sinekler oluşmaya başladı sitenizi incelediğimde oldukça profesyonel bir ilaçlamacı olduğunuzu gördüm bu durumdan bizi kurtarmanızı istiyoruz en kısa sürede dönerseniz sevinirim iyi çalışmalar dilerim

    • değerli geri dönüşleriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Batı böcek ilaçlama haşeresiz günler diler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!