Beykoz Böcek İlaçlama

Batı Böcek İlaçlama firması olarak Beykoz ilçesinde her türlü haşereden kurtulmak için %100 garanti vermekteyiz. Tüm böcek türlerinden kurtulmak için firmamızın 7/24 verdiği ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ziraat mühendislerinin denetimlerinde hazırlanan ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Beykoz ilçesinde 2022 yılında modern teknikler ile yapılan ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak için 0850 304 22 84 iletişim numarasından firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Beykoz Böcek İlaçlama FirmasıBeykoz, 2014 verilerinden yola çıkılarak 248.071 kişinin yaşadığı, İstanbul’un Anadolu Yakasındahem Karadeniz’e hem de Marmara’ya kıyısı bulunan bir ilçedir. İlçedeki bu nüfusun 219.814 kadarı merkez mahallelerde, geri kalanları ise köylerde yaşamaktadır.

Özellikle 3. köprü güzergahının açıklanmasından sonra arazileri değer kazanan ve villa tarzı yerleşimlerin yoğun olduğu bir ilçedir. Beykoz’da bir Haşere İlaçlama Firması olarak merkezimizin bulunduğu bu ilçemiz Anadolu Yakası Haşere İlaçlama Servisimiz tarafından en yoğun ilaçlama hizmeti verilen 3. ilçedir. Beykoz’da son 5 yıldır yoğun olarak Böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz alanalar:

Konut Haşere İlaçlaması

Bahçe Haşere İlaçlaması

Bodrum Haşere İlaçlaması

Lokanta Haşere İlaçlaması

Kafe Haşere İlaçlaması

Beykoz’da Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden olan Beykoz, geniş ormanlık alana sahip olması sebebiyle doğal ortamdan yoğun miktarda haşere istilasına uğramaktadır. Hal böyle olunca Beykoz Böcek İlaçlama Firmalarının en yoğun çalıştığı ilçeler arasına girmektedir. Son 5 yıl içerisinde İlçede en yoğun ilaçlama yaptığımız mahalleler şunlardır:

Kavacık Mahallesi: 2008 yılında kurduğumuz Batı Haşere Kontrol Firmamızın merkezinin bulunduğu mahalledir. Beykoz Belediyesi sınırları içerisinde en gelişmiş ve nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu mahalledir. Kavacık Mahallesinde bulunan kafe, restoran, fabrika, ofis ve iş yerlerine hizmet veren bir firma olarak en yoğun yaptığımız uygulamalar; Tatarcık Sineği İlaçlama, Hamam Böceği ilaçlama, fare ilaçlama, akrep ilaçlama, örümcek ilaçlama ve pire ilaçlamadır.

Anadolu Hisarı Mahallesi: Beykoz Belediyesinde FSM köprüsünün ayaklarında yer alan bu mahallede yoğun olarak; Pire ilaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama ve Fare İlaçlama Hizmeti verilmiştir.

Kanlıca Mahallesi: Beykoz Belediyesinin belkide en önemli ve bilinen mahallesidir. Yeşilçam filmlerindeki replikler ile boğaza nazır yalılarıyla ve tabiki yoğurduyla bilinen bu mahallemizde yoğun olarak; Karasinek İlaçlaması, Kene İlaçlaması ve Hamam Böceği İlaçlaması yapılmıştır.

Acarlar Mahallesi: Beykoz Belediyesinin sağladığı muhteşem doğası ile Konut yaşantısında ve imarda İlçeye çağ atlatan bir mahalledir. Belkide ev ilaçlamasını en yoğun olarak yaptığımız mahalledir. Firmamızın Beykoz Merkezli olması nedeniyle Acarkent Villaları ve Acarkent Konutlarını en çok ilaçlayan firmayız. Acarkent Villaları ve Acarkent Konutlarında yoğun olarak; Fare ilaçlaması, Pire İlaçlaması, Hamam Böceği İlaçlaması ve Örümcek İlaçlaması yapılmıştır. Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin.

İlçe Merkezinde diğer hizmet verdiğimiz Mahalleler: Çiğdem Mahallesi, Anadolu Kavağı Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, Göksu Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Tokatköy Mahallesi ve İncirköy Mahallesinde Beykoz Böcek İlaçlama Hizmeti Verilmiştir.

Not: Beykoz Böcek İlaçlama Hizmetini 7/24 En uygun fiyatlarla sunmaktayız. Servisimiz arandıktan 1 saat içinde verdiğiniz adrese gelmektedir

Beykoz İlçesinin Önemli Yerleri

Hıdiv Kasrı

Anadolu Hisarı

Anadolu Feneri

Mihrabad Korusu

Polonezköy Ormanı

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!