Esenyurt Böcek İlaçlama Firması

Esenyurt Böcek İlaçlamaEsenyurt, yapılmış son sayıma göre 686,968 nüfusun ikamet ettiği toplam alanı 27.70 kilometre karelik İstanbul’un gündelik stresten uzak yaşayabileceği imkanları sağlayan bir ilçedir. bölgelerinden bir tanesidir. İstanbul Avrupa Yakası Haşere İlaçlama Firması olarak her gün her saat Esenyurt Böcek İlaçlama Servisimiz ile yanınızdayız. İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun. Şirketimiz tarafından Esenyurtta Böcek İlaçlama Uygulaması yapılan mekanlar, uygulama sıklıklarına göre aşağıdaki gibidir:

 

Ev İlaçlama

Residence İlaçlama

Hastane İlaçlama

Apartman İlaçlama

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Gemi İlaçlama

Esenyurt Yakınlarında veya Civarında Haşere Kontrol Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Esenyurt Belediyesinde Böcek İlaçlama firmamızın devam eden hizmetleri neticesinde bölgede en sık personel yönlendirdiğimiz Mahalleler, servis periyotlarına göre en çoktan en aza doğru aşağıda verilmiştir:

Esenkent Mahallesi: Son sayımlara göre; 36 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler ile semtin önemli yerleri arasında yer alır. Batı Böcek İlaçlama Firması Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Güzelyurt Mahallesi: Yaklaşık olarak; 29 bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları ile ilçenin gözde yerleri arasındadır. Batı Böcek İlaçlama Şirketi olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Ardıçlı Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 32 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, Otopark alanları, Yeşil alanları ile bölgenin nezih yerleri arasındadır. Batı Haşere Kontrol Firması Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Yeşilkent Mahallesi: Tahminen; 23 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, ile bölgenin nezih yerleri arasındadır. Batı İlaçlama Şirketi Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Esenyurt Belediyesinde Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Esenyurt Haşere İlaçlama Servisi olarak uygulama hizmeti verdiğimiz diğer mahalleler; Namık Kemal Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, Akçaburgaz Mahallesi, Yenikent Mahallesi ve Saadetdere Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.